Πώς να της δείξω πως δεν τη θέλω;

coyοte

Νεοφερμένος

Ο coyοte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Απλά ζήτα της συμβουλές και καλά πιάστην σαν φίλη και ξεκίνα να της μιλάς για μία κοπέλα που χεις πάθει την πλάκα σου μαζί της και άρχιζε να την ρωτάς τι να κάνεις για να προχωρήσεις με την άλλη.
Μετά όποτε σου μιλάει κ το πάει το θέμα σε καρδούλες χαδάκια κτλπ τότε να είσαι ολίγον απότομος και να το πας κ συ στο θέμα που είπαμε πριν,δηλαδή στην κοπελίτσα την άλλη που ποθείς.
ε άμα δεν καταλάβει ούτε κ με αυτό,τι στο καλό,πάρε μία άκυρη κ φίλα την μπροστά της..πεισματάρικα κορίτσια :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Παιδιά μου της είπα ''λυπάμαι αλλά δε νοιώθω κάτι για σένα πέραν της φιλίας. Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου, αλλά δε μπορεί να γίνει κάτι μεταξύ μας.'' και όλα καλά. Είμαστε φιλαράκια.
Σας ευχαριστώ όλους σας για τις συμβουλές σας
Παληκάρι μου, αν νομίζεις ότι η νεράιδα θα το αφήσει να περάσει έτσι, είσαι γελασμένος. Πρόσεξε μην πετύχει και οι ρόλοι αντιστραφούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παληκάρι μου, αν νομίζεις ότι η νεράιδα θα το αφήσει να περάσει έτσι, είσαι γελασμένος. Πρόσεξε μην πετύχει και οι ρόλοι αντιστραφούν...

ωωω τι ειπεεεε...:Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Παιδιά μου της είπα ''λυπάμαι αλλά δε νοιώθω κάτι για σένα πέραν της φιλίας. Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου, αλλά δε μπορεί να γίνει κάτι μεταξύ μας.''
και όλα καλά. Είμαστε φιλαράκια.
Σας ευχαριστώ όλους σας για τις συμβουλές σας :):happy:

Φιλαράκια ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να γίνεται.
Εφόσον η κοπέλα είναι κολλημένη και μάλιστα έχει φάει φρέσκα αχνιστή χυλόπιτα, αυτή τη στιγμή το τελευταίο που θέλει είναι να είναι φίλη με σένα.

Κτα που είστε τα ρσενικά.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιουλιαμ99

Νεοφερμένος

Ο Γιουλιαμ99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας είμαι καινούργιος στην κοινότητα έχω ένα θέμα με ένα κορίτσι το οποίο την ξέρω 3 χρόνια , εδώ και 1 χρόνο μου έρχεται δίπλα μου πάντα μου κρατάει το χέρι και αλλά πράγματα και όλο το σχολείο την έχουνε κάνει ρεζίλι και εγώ ο ίδιος δεν μπωρο να είμαι μαζί της πάντα δίπλα μου έρχεται και εγώ ο ίδιος φεύγω δεν κάθομαι μαζί της δεν κάνω παρέα μαζί της ο λόγος ότι τα παιδιά με άλλη τάξη με κάνουν μαζί της ρεζίλι για λόγω που είμαι μαζί της οπότε βαρέθηκα και δεν μπωρο να της το πω ότι δεν μπωρο να σου κάνω παρέα γιατί σχεδόν αυτή ξέρει τους γονείς μου και είναι λίγο μαλακία να της το πω καταλάβατε τη πάω να πω , δεν έχει μέρα να μην έρχεται κοντά μου με έχουν κάνει και μένα μαζί ρεζίλι που με κρατάει το χέρι και με έχουνε βίντεο το οποίο εγώ ο ίδιος δεν μπωρο να κάνω τίποτα με αυτά τα πράγματα εχεται ιδέα τη να κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Σε κανει/εκανε ρεζιλι επειδη ερχεται καθε μερα και σου κραταει το χερι ; Τι ηλικια εισαι αν επιτρεπεται ;
Το κοριτσι εχει αλλες παρεες ;
Πως γκεγκεν αυτο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιουλιαμ99

Νεοφερμένος

Ο Γιουλιαμ99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
18,
H σκέψη της είναι λίγο περδεύμα. όχι εγώ ότι την έχω κάνει ρεζίλι αλλά υπάρχει γίνει κάτι μεταξύ άλλους και την φωνάζουν με ένα όνομα που δεν της αρέσει οπότε ούτε εγώ μου αρέση το κορίτσι και δεν θέλω ούτε εγώ να είμαι δίπλα της κατάλαβες ? και δεν έχω ιδέα πως να το κάνω αυτό έχει παρέα αλλά σπάνια μιλάει μαζί τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι μου βγήκαν τα μάτια να διαβάσω τους προβληματισμούς σου. Κάτι τα ορθογραφικά, κάτι ότι δεν υπάρχει πουθενά τέλεια, είναι και δυσνόητο το κείμενο. Πάνω κάτω το διαβασα 3-4 φορές για να το ψιλοκαταλαβω. Καταρχάς Είσαι σίγουρα 18; Θεωρώ δεν υπάρχει λόγος να μας κρύβεις την ηλικία σου. Νομίζω είναι ξεκάθαρο ότι ενας 18χρονος δεν γράφει έτσι. Επίσης δεν κατάλαβα γιατί απλώς δεν μπορείς να ξεκαθαρίσεις την κατάσταση μαζί της χωρίς τρίτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είναι άσχημη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnman97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Τα ματια μου.......... Αν τα αγγλικα ειναι ισως η μητρικη σου γλωσσα, γραψε τους προβληματισμους σου στα αγγλικα. Εχουμε μαθει οι περισσοτεροι ευτυχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edouardos

Νεοφερμένος

Ο edouardos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Μου θυμιζει δημοτικο ολο αυτο, πολυ παιδικη συμπεριφορα. Γιατι την εκαναν ρεζιλι; Ειναι κατι που θα πρεπε να ντρεπεται ή απλα αρχισαν να ασχολουνται μαζι της επειδη δεν ειχαν τιποτα καλυτερο να κανουν; Σε θεωρει καλο της φιλο και εσυ ντρεπεσαι που ερχεται κοντα σου, ελεος πες της το στα ισια πως σε ντροπιαζει και δεν θες να κανετε παρεα αν ειναι ετσι. Καλο ειναι να γνωριζει ποσο σε νοιαζει η εικονα σου και το τι λενε οταν σας βλεπουν μαζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
18,
H σκέψη της είναι λίγο περδεύμα. όχι εγώ ότι την έχω κάνει ρεζίλι αλλά υπάρχει γίνει κάτι μεταξύ άλλους και την φωνάζουν με ένα όνομα που δεν της αρέσει οπότε ούτε εγώ μου αρέση το κορίτσι και δεν θέλω ούτε εγώ να είμαι δίπλα της κατάλαβες ? και δεν έχω ιδέα πως να το κάνω αυτό έχει παρέα αλλά σπάνια μιλάει μαζί τους

Σωστο η λαθος δεν υπαρχει.Εφοσον σε νοιαζει τοσο η εικονα σου πες της το στα ισια.Καλυτερο ειναι να ξερει οτι δεν ενδιαφερεσαι γι'αυτην παρα να την εχεις στο ψεμα και να νομιζει οτι ειναι αλλιως τα πραγματα.
Αν και οφειλω να πω οτι η κινηση σου ειναι πολυ ανωριμη για την ηλικια σου.Στην θεση σου θα επαιρνα το μερος της και θα προσπαθουσα να την βοηθησω.Και ποιος ξερει ισως με αυτον τον τροπο να αποκτησεις μια σπουδαια φιλη που να αξιζει οντως πολλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sonic

Νεοφερμένος

Ο Sonic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Είναι το κορίτσι της τουαλέτας;
Έχει πάει με το μισό σχολείο αλλά όχι με σένα;

Εντάξει, μην την παντρευτείς κιόλας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top