Γιατί τα κορίτσια ειναι πιο ρομαντικά απο τα αγόρια;

Atrotos

Νεοφερμένος

Ο Atrotos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δεν ισχύει. Εγώ είμαι πολύ ρομαντικός και πολλά άλλα αγόρια το ίδιο. .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Συγχωρέστε με, αλλά θεωρώ ότι ισχύει το αντίθετο!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όντως, τα αγόρια είναι πιο ρομαντικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ειχα παει στην κοπελα μου λουλουδια και με κοιτουσε με ενα βλεμμα σαν να μου λεει εγω υποτιθεται οτι πρεπει να τα κρατησω αυτα...και ελεγε στην κολλητη της ψιθυριστα οτι θελει να τα πεταξει...νταξει θα μου πεις επεσα σε περιπτωση αλλα και παλι μετα απο ενα τετοιο σκηνικο αντε να ξανακανεις παλι τετοια κινηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Δεν ξερω τι λετε αλλα ειναι ωραιο και τα δυο φυλα να ειναι ρομαντικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Γνώμη μου είναι πως τα αγόρια είναι πιο ευαίσθητα και πιο ρομαντικά απ'τα κορίτσια... Τα κορίτσια τις περισσότερες περιπτώσεις είναι ψυχρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Συμφωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ακαρδες παντου μαγκες8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή η θεά του έρωτα είναι γυναίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom2

Νεοφερμένος

Η free_dom2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Απο τη φυση μας ειμαστε ετσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Επειδή η θεά του έρωτα είναι γυναίκα.
Παντρεύεται τον Ήφαιστο, πηγαίνει με τον Άρη, τον Ποσειδώνα, δε ξέρω κι εγώ με πόσους άλλους, μεταξύ των οποίων ο γιος της Άδωνης! Τα κίνητρά της πήγαζαν από τη ρομαντική της φύση; Δε νομίζω. Αν είναι να μιλήσουμε με στερεότυπα, πιο πολύ θα τη χαρακτηρίζαμε "άντρα" στις σχέσεις της. Ρομαντικούλης και γλυκός ήταν ο Ήφαιστος μάλλον.
Απο τη φυση μας ειμαστε ετσι..
Εσένα σε κόβω για αγόρι, δε ξέρω γιατί.

Γενικά, δε ξέρω από τι πηγάζει, σίγουρα πάντως δεν είναι θέμα φύλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παντρεύεται τον Ήφαιστο, πηγαίνει με τον Άρη, τον Ποσειδώνα, δε ξέρω κι εγώ με πόσους άλλους, μεταξύ των οποίων ο γιος της Άδωνης! Τα κίνητρά της πήγαζαν από τη ρομαντική της φύση; Δε νομίζω. Αν είναι να μιλήσουμε με στερεότυπα, πιο πολύ θα τη χαρακτηρίζαμε "άντρα" στις σχέσεις της. Ρομαντικούλης και γλυκός ήταν ο Ήφαιστος μάλλον.

Εσένα σε κόβω για αγόρι, δε ξέρω γιατί.

Δε γίνεται να είσαι η θεά του έρωτα και να είσαι πιστή στον Ήφαιστο.

Το πυρ γυνή και θάλασσα δεν βγήκε τυχαία άλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top