Γρήγορη πρώτη κίνηση

george 1994

Νεοφερμένος

Ο george 1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εχθές έκανα μια βλακεία να το πω... Μ....κια ...δεν ξέρω. Πριν μια βδομάδα γνώρισα μια κοπέλα σ'ένα πάρτυ και από τότε που την είδα μ'άρεσε! Το πάρτυ τελείωσε αποχαιρετιστικαμε και μετά από τρεις μέρες της έκανα αίτημα φιλίας στο φεϊσ . Αυτή μου πρότεινε να βγούμε βόλτα και φυσικά δέχτηκα. Εν το μεταξύ είχα τρακ αλλά όλα οκ. Πιάσαμε συζήτηση περί ανέμων και υδάτων...αυτή μιλούσε πιο πολύ : P ...τεσπα το πρώτο λάθος μου ήταν ότι ο πάγος δεν είχε σπάσει ακόμα. Της λέω να πάμε βόλτα στη θάλασσα, πήγαμε και με τα πολλά της εξεφρασα το θαυμασμό μου και χωρίς δισταγμό τη φίλησα. Αυτή μου είπε ότι την παρεξηγήσα και έτσι και έφυγε στεναχωρημένη. Πιο πολύ με τσάκισε που τη στεναχώρησα πάρα τη χιλόπιτα άλλωστε δεν ήταν και η πρώτη. Πάντως είχαμε τόσα κοινα. Δεν της άφησα περιθώρια. Βιάστηκα. Τί να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
ε ρε φιλε κι εσυ πριν σιγουρευτεις τα αισθήματα της για σενα δεν επρεπε να κανεις κατι.οι γυναικες δειχνουν αν ειναι ερωτευμενες μαζι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Ό,τι έγινε έγινε! Αν πραγματικά έχεις στεναχωρηθεί πρέπει να την πιάσεις και να της μιλήσεις...πρώτα απ'όλα το σωστό θα ήταν να της ζητήσεις συγγνώμη για το συμβάν και μετά να της ξεκαθαρίσεις ότι δεν είχες σκοπό να τη φέρεις σε δύσκολη θέση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εχθές έκανα μια βλακεία να το πω... Μ....κια ...δεν ξέρω. Πριν μια βδομάδα γνώρισα μια κοπέλα σ'ένα πάρτυ και από τότε που την είδα μ'άρεσε! Το πάρτυ τελείωσε αποχαιρετιστικαμε και μετά από τρεις μέρες της έκανα αίτημα φιλίας στο φεϊσ . Αυτή μου πρότεινε να βγούμε βόλτα και φυσικά δέχτηκα. Εν το μεταξύ είχα τρακ αλλά όλα οκ. Πιάσαμε συζήτηση περί ανέμων και υδάτων...αυτή μιλούσε πιο πολύ : P ...τεσπα το πρώτο λάθος μου ήταν ότι ο πάγος δεν είχε σπάσει ακόμα. Της λέω να πάμε βόλτα στη θάλασσα, πήγαμε και με τα πολλά της εξεφρασα το θαυμασμό μου και χωρίς δισταγμό τη φίλησα. Αυτή μου είπε ότι την παρεξηγήσα και έτσι και έφυγε στεναχωρημένη. Πιο πολύ με τσάκισε που τη στεναχώρησα πάρα τη χιλόπιτα άλλωστε δεν ήταν και η πρώτη. Πάντως είχαμε τόσα κοινα. Δεν της άφησα περιθώρια. Βιάστηκα. Τί να πω...
Δεν πειράζει υγεια! :D και μονο που της εξεφρασες τα αισθηματα σου και την φιλησες μεγαλο συν
ε ρε φιλε κι εσυ πριν σιγουρευτεις τα αισθήματα της για σενα δεν επρεπε να κανεις κατι.οι γυναικες δειχνουν αν ειναι ερωτευμενες μαζι σου.
τεραστιο λαθος!
Ό,τι έγινε έγινε! Αν πραγματικά έχεις στεναχωρηθεί πρέπει να την πιάσεις και να της μιλήσεις...πρώτα απ'όλα το σωστό θα ήταν να της ζητήσεις συγγνώμη για το συμβάν και μετά να της ξεκαθαρίσεις ότι δεν είχες σκοπό να τη φέρεις σε δύσκολη θέση!:)
Να ζητηση συγνώμη για το οτι είναι ανδρας και έχει αναγκες/επιθυμιες; λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Να ζητηση συγνώμη για το οτι είναι ανδρας και έχει αναγκες/επιθυμιες; λαθος
Σιγά ρε άντρα με ανάγκες! Η κοπέλα πρότεινε μια λύση που κατά την γνώμη μου είναι και σωστή.
Δεν χρειάζεται να πάρεις πίσω τα λόγια που της είπες απλά να της εξηγήσεις ότι δεν ήθελες να την τρομάξεις και ότι μαλλον βιάστηκες και τόνισε ότι αν εκείνη θέλει είσαι διατεθημένος να ξεκινήσετε απ'την αρχή με έναν καφέ. Και ΜΗΝ την ξαναφιλήσεις μέχρι να δεις ότι η κοπέλα είναι έτοιμη/το θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Δεν πειράζει υγεια! :D και μονο που της εξεφρασες τα αισθηματα σου και την φιλησες μεγαλο συν

τεραστιο λαθος!

Να ζητηση συγνώμη για το οτι είναι ανδρας και έχει αναγκες/επιθυμιες; λαθος
Τι ρόλο παίζει το ότι είναι άντρας στο αν θα της ζητήσει συγγνώμη; Από τη στιγμή που έχει στεναχωρηθεί για κάτι που έκανε κι απ'ότι κατάλαβα θέλει να διορθώσει την κατάσταση, πρέπει να βάλει τον εγωισμό στην άκρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Έχει ωραίες φωτογραφίες στο facebook η τύπισσα?Δεν θα γαμήσεις που δεν θα γαμήσεις,τουλάχιστον να τραβήξεις καμιά μαλακία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Έχει ωραίες φωτογραφίες στο facebook η τύπισσα?Δεν θα γαμήσεις που δεν θα γαμήσεις,τουλάχιστον να τραβήξεις καμιά μαλακία.
παντα ολιγον κυνικος αλλα παντα καταφερνεις να με κανεις να γελαω,respect:worship::worship::worship:
Σιγά ρε άντρα με ανάγκες! Η κοπέλα πρότεινε μια λύση που κατά την γνώμη μου είναι και σωστή.
δεν νομιζω μωρε οτι το εννουσε ετσι απλα οκ οταν νιωθεις κατι για μια κοπελα και βλεπεις θετικη ανταποκριση και γενικα ετσι νιωθεις καπως παραξενα-εχουν παγο μεταξυ τους οπως θελει το λεει ο καθενας- οσο να 'ναι περιπλεκεται η κατασταση.Προσθεσε και ενα φιλι που εκεινη τη στιγμη φανηκε σωστο και γινεται η κατασταση αθελα του χαλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Έχει ωραίες φωτογραφίες στο facebook η τύπισσα?Δεν θα γαμήσεις που δεν θα γαμήσεις,τουλάχιστον να τραβήξεις καμιά μαλακία.

Ε αφου το λεει ο γιατρος παιδια...δωωστεεεεεε!!!!!:clapup::PΓιατρε με μετρο ομως ετσι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
φιλε οντως ισως βιαστικες λιγακι :devil: το θεμα ειναι τωρα!! πιασε την και μιλα της! ξεκαθαρισε της πως νοιωθεις, κανε κανα ταμα στον Αγιο Αχιλλειο και ηλπιζε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Φίλοι στο facebook λέει... Τόσο fail πια; :P

Κοίτα να δεις, για μένα δεν έχεις να ζητήσεις τίποτα, δεν έχεις να πεις κι ούτε να κάνεις τίποτα συγκεκριμένο. Την τρόμαξες λέει, καλά είστε σοβαροί όσοι τα λέτε; Την τρόμαξε που ήταν ειλικρινής; Ή μήπως αν ξαναπιάσει παρτίδες δε θα τη βλέπει έτσι ξαφνικά και μαγικά; Έχω άλλη πρόταση, πες της να φτιάξετε μαζί google+ και να γίνετε κι εκεί φίλοι μπας και προχωρήσει το πράγμα.

Πίπες. Απλά πάρε την ευθύνη των επιλογών σου και μη μπεις στη διαδικασία να μετανιώσεις, θα χάσεις χρόνο χωρίς λόγο. Γουστάρεις να κάνεις παρέα μαζί της; Μίλα της ξεκάθαρα χωρίς παρακάλια. Γουστάρεις παραπάνω πράγματα; Είδες ότι δεν τράβηξε. Το πολύ προσπάθησε άλλη μια κι αν δεν ΑΠΛΑ ΠΡΟΧΩΡΑ.

Έλεος δηλαδή, ανθρώπινες ριμαδοσχέσεις είναι όχι επιστήμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
πες τα ρε Shadowfax ... να αγιάσει το πληκτρολόγιό σου! :P

σιγά μην έκανε και έγκλημα ο άνθρωπος επειδή φίλησε! :whistle:
μου φαίνεται ότι πολύ φιλοσοφούμε με λάθος τρόπο πολύ όμορφα πράγματα, αντί να ζούμε την ζωή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
πες τα ρε Shadowfax ... να αγιάσει το πληκτρολόγιό σου! :P

σιγά μην έκανε και έγκλημα ο άνθρωπος επειδή φίλησε! :whistle:
μου φαίνεται ότι πολύ φιλοσοφούμε με λάθος τρόπο πολύ όμορφα πράγματα, αντί να ζούμε την ζωή..

Ετσι!! Του ειπε να βγουν αυτη πηγαν βολτα στην παραλια κ ο ανθρωπος τη φιλησε!!! Αντι να ζητησει αυτη συγνωμη που τον εκανε να νιωσει μαλακας θα ζητησει αυτος?? Αν δεν ψηνοτανε δε θα πηγαινε!!! Λογικα πραματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Οι κοπέλες είναι τόσο ..άβυσσος που τελικά μπορεί στην συγκεκριμένη και να της άρεσε το φιλί ας ... πάγωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Φίλοι στο facebook λέει... Τόσο fail πια; :P

Κοίτα να δεις, για μένα δεν έχεις να ζητήσεις τίποτα, δεν έχεις να πεις κι ούτε να κάνεις τίποτα συγκεκριμένο. Την τρόμαξες λέει, καλά είστε σοβαροί όσοι τα λέτε; Την τρόμαξε που ήταν ειλικρινής; Ή μήπως αν ξαναπιάσει παρτίδες δε θα τη βλέπει έτσι ξαφνικά και μαγικά; Έχω άλλη πρόταση, πες της να φτιάξετε μαζί google+ και να γίνετε κι εκεί φίλοι μπας και προχωρήσει το πράγμα.

Πίπες. Απλά πάρε την ευθύνη των επιλογών σου και μη μπεις στη διαδικασία να μετανιώσεις, θα χάσεις χρόνο χωρίς λόγο. Γουστάρεις να κάνεις παρέα μαζί της; Μίλα της ξεκάθαρα χωρίς παρακάλια. Γουστάρεις παραπάνω πράγματα; Είδες ότι δεν τράβηξε. Το πολύ προσπάθησε άλλη μια κι αν δεν ΑΠΛΑ ΠΡΟΧΩΡΑ.

Έλεος δηλαδή, ανθρώπινες ριμαδοσχέσεις είναι όχι επιστήμη.

και εγώ συμφωνώ!Δεν ξέρεις.. με google+ μπορεί να ζεσταθεί το πράγμα..:P
στο θέμα μας:Πιστεύω οτι καλό είναι να της ζητήσεις συγγνώμη,να της πεις αν θέλει να αρχίσετε απο την αρχή και αν δεις ότι δεν προχωράει η κατάσταση μένετε φίλοι.Υπαρχουν και αλλού πορτοκαλιές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Δεν αναγνωρίζει κανένας δίκιο του παιδιού; Αν δηλαδή η άλλη ήταν παρεξηγήσιμη και εξέπεμπε μηνύματα που μπορούσαν εύκολα να εκληφθούν ως ερωτικά, εκείνος φταίει που βιάστηκε να κρίνει και της ρίχτηκε; Πώς δηλαδή να καταλάβει ότι έκανε λάθος, να μυρίσει τα νύχια του; Ας ξεκαθάριζε η άλλη τη θέση της, ότι δεν επιθυμούσε πολλά-πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Kαλά έπραξες συγγραφέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padoshaf

Νεοφερμένος

Ο padoshaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ε ρε φιλε κι εσυ πριν σιγουρευτεις τα αισθήματα της για σενα δεν επρεπε να κανεις κατι.οι γυναικες δειχνουν αν ειναι ερωτευμενες μαζι σου.
Και με ποιον τροπο το δειχνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top