Δυσκολία οικονομικών σχολών

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Αναφέρομαι στα τμήματα του οδε ΟΕ και λοχρη.. οποίος μπορεί και θέλει ας απαντήσει ☺️
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση σου.. κοίταξε, εμένα πιο ενδιαφέρον μέχρι στιγμής μου έχει φανεί το οδε το βλέπω σαν κάτι πως να το πω ευέλικτο σαν προπτυχιακό δεν σε περιορίζει πουθενά το ίδιο κ το οικονομικό απλά προσωπικά εμένα μ φαίνεται λίγο πιο βαρετό αλλά κ αυτό ενδιαφέρον.. έχω μπερδευτεί
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση σου.. κοίταξε, εμένα πιο ενδιαφέρον μέχρι στιγμής μου έχει φανεί το οδε το βλέπω σαν κάτι πως να το πω ευέλικτο σαν προπτυχιακό δεν σε περιορίζει πουθενά το ίδιο κ το οικονομικό απλά προσωπικά εμένα μ φαίνεται λίγο πιο βαρετό αλλά κ αυτό ενδιαφέρον.. έχω μπερδευτεί


Στην θέση σου θα επέλεγα το οικονομικό (σε οικονομικό τμήμα είμαι και εγώ) και το λογιστικής.Διοικηση επιχειρήσεων σπουδάζει το 70% των οικονομολόγων.
 

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Είναι υψηλό το επίπεδο; Τα μαθηματικά πως είναι;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top