Φοιτητικές Εστίες Πάτρας

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Οι άλλοι πάνε σε διαμερίσματα που νοικιάζουν,
καλά που υπάρχουν και μερικές κλίνες εδώ λένε να κλείσουν και αυτές μακάρι να μην γίνει.
Από 200 μέχρι 300 βρίσκεις άνετα διαμέρισμα για φτηνό ή ακριβό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alaninikos

Νεοφερμένος

Ο alaninikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Θα ήθελα από όποιον μπορεί και θέλει να μου δώσει πληροφορίες για τη φοιτητική εστία του πανεπιστημίου Πατρών.(δωμάτια,μπάνια,κοινόχρηστους χώρους,εστιατόριο της Φοιτητικής Εστίας,κ.τ.λ.)
Ευχαριστώ προκαταβολικά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
ναι παιδια οποιος ξερει κατι για τις εστιες του ΤΕΙ ας ενημερωσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Ας ζωντανέψουμε λίγο το θέμα. Διάβασα τα μηνύματα που υπάρχουν όμως θα ήθελα να ξέρω την κατάσταση που επικρατεί στις μέρες μας. Αν μένει κανείς στην εστία, ας μου γράψει την γνώμη του για τις εστίες και την κατάσταση εκεί. Ευχαριστώ. :)
 

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ας ζωντανέψουμε λίγο το θέμα. Διάβασα τα μηνύματα που υπάρχουν όμως θα ήθελα να ξέρω την κατάσταση που επικρατεί στις μέρες μας. Αν μένει κανείς στην εστία, ας μου γράψει την γνώμη του για τις εστίες και την κατάσταση εκεί. Ευχαριστώ. :)


Εγώ θα αναφερθώ για τις εστίες του Πανεπιστημίου Πατρών. Δε μένω εκεί αλλά μπορώ να έχω μία μικρή άποψη. Πιστεύω ότι αν βρεις άτομα με τα οποία ταιριάζεις ενδεχομένως να περάσεις τέλεια. Αν όχι, μπορεί όχι και τόσο. Πάντως ψάξε λίγο και στην Πάτρα μακριά από το κέντρο και νομίζω ότι ίσως να βρεις φθηνά.
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Εγώ θα αναφερθώ για τις εστίες του Πανεπιστημίου Πατρών. Δε μένω εκεί αλλά μπορώ να έχω μία μικρή άποψη. Πιστεύω ότι αν βρεις άτομα με τα οποία ταιριάζεις ενδεχομένως να περάσεις τέλεια. Αν όχι, μπορεί όχι και τόσο. Πάντως ψάξε λίγο και στην Πάτρα μακριά από το κέντρο και νομίζω ότι ίσως να βρεις φθηνά.
Δεν ενδιαφέρομαι για ενοίκιο, ευχαριστώ πάντως.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top