Γενικό - Θα κάνετε Ενισχυτική Διδασκαλία;

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Θα κάνετε φέτος Ενισχυτική Διδασκαλία; Αν ναι σε ποια μαθήματα; Εγώ θα κάνω, αν και είμαι καλή μαθήτρια, δε θα μου κάνει κακό λίγη παραπάνω εξάσκηση.....Θα κάνω σε τέσσερα μαθήματα! Εσείς που τώρα είστε πρώτη λυκείου και κάνατε στην τρίτη γυμνασίου πως σας φάνηκε;



https://www.fa3.gr/nomothesia_2/nomoth_education/4_enisxitiki.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ο τίτλος του topic γιατί λέει διαδασκαλία;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
λάθος.....θα μου πείτε; κάνατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
λάθος.....θα μου πείτε; κάνατε;

Εγώ θα ήθελα να κάνω αλλά έχω φροντιστήριο μετά από το σχολείο και έτσι δε μπορώ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
πας φροντιστήριο?πως είναι?εννοω ποια η διαφορά με το σχολείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
πας φροντιστήριο?πως είναι?εννοω ποια η διαφορά με το σχολείο?


Τεράστια...Καταρχήν έχουμε φτάσει σε υψηλότερο επίπεδο από αυτό που περιέχουν τα σχολικά βιβλία.. Αφού τις ασκήσεις του βιβλίου τις λύνουμε σε 10 λεπτά και μετά κάνουμε άλλα πράγματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
πας φροντιστήριο?πως είναι?εννοω ποια η διαφορά με το σχολείο?

Στο φροντιστηριο σου εξηγουν καλυτερα την θεωρια.Εισαι σε ολιγομελες group,αρα ο καθηγητης εστιαζει την προσοχη του πανω σου και μπορει να σου εξηγησει καλυτερα θεωρια και ασκησεις,αρα μπορεις να τον ρωτησεις και οτι απορια εχεις.Λυνεις,ναι μεν,τις ασκησεις του βιβλιου,αλλα ο καθηγητης βαζει και δικες του ασκησεις ;).Επισης,στο φροντιστηριο σου δινουν ειτε ενα βιβλιο με μπολικες ασκησουλες,για να περασεις ευχαριστα την ωρα σου(πως λεμε λυνω sudoku για να περασει η ωρα...καπως ετσι :P) ειτε φυλλαδια με σημειωσεις πανω στο μαθημα.

Τελος,το φροντιστηριο ειναι βοηθημα πανω στην μελετη.Οχι λυσαρι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Εγώ δεν πάω φροντηστήριο στα μαθήματα του σχολείου....Μόνο αγγλικά κάνω....το lower....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
E ναι εσυ εισαι και γυμνάσιο ακόμα:)

Ενισχυτική δεν έτυχε να πάω ποτέ αλλά από φιλες που παρακολουθούσαν κάποια μαθήματα ακουγα πολύ καλά σχόλια! (βέβαια εξαρτάται και από τον καθηγητή που θα σου βάλουν κλπ κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Φέτος δεν κάνω ενισχυτική διδασκαλία,γιατί δεν με βολέυουν οι ώρες. Παρόλα αύτα μπορεί να σε βοηθήσει(βέβαια εξαρτάται και από τον καθηγητή που θα σου βάλουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω σκεφτεί καν να κάνω!Αφήστε που στο σχολείο μας δεν νομίζω να έχει(στο γυμνάσιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top