Χημικό Ιωαννίνων

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
γεια σας παιδιά!!!!!! πέρασα φέτος στο χημικό Ιωαννίνων κ αναρωτιόμουν αν υπάρχει κ κάποιος-α μελλων-ουσα συμφοιτητής-τρια μου;;;; :):):):):P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:hmm: γιατι νομιζω πως υπαρχει και αλλο θεμα για το χημικο Ιωαννινων?

Περασε η πολυ αγαπημενη μας Αλεξανδρα απο εδω μεσα, απο το ischool, στο χημικο Ιωαννινων.:D Θα ειστε συμφοιτητριες....:P
Απλα σημερα απουσιαζει γιατι πηγε να βρει σπιτι και ετσι τωρα σου μιλαει η δικηγορος της....:xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
:hmm: γιατι νομιζω πως υπαρχει και αλλο θεμα για το χημικο Ιωαννινων?

Περασε η πολυ αγαπημενη μας Αλεξανδρα απο εδω μεσα, απο το ischool, στο χημικο Ιωαννινων.:D Θα ειστε συμφοιτητριες....:P
Απλα σημερα απουσιαζει γιατι πηγε να βρει σπιτι και ετσι τωρα σου μιλαει η δικηγορος της....:xixi::xixi::xixi:

ναι το ξέρω για το άλλο θέμα!!!! εγώ το είχα φτιάξει αλλά δεν μου απαντούσε κανείς κ είπα να το κάνω εδώ που ταιριάζει καλυτερα!!!!:P:P:P για την αλεξάνδρα το ξέρω έχουμε μιλήσει στο θέμα για τα Ιωάννινα!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Κανείς άλλος δεν πέρασε ρε παιδιά;
Δυο άτομα από τα 153 είμαστε στο αισκουλ; :P

:hmm: γιατι νομιζω πως υπαρχει και αλλο θεμα για το χημικο Ιωαννινων?

Περασε η πολυ αγαπημενη μας Αλεξανδρα απο εδω μεσα, απο το ischool, στο χημικο Ιωαννινων.:D Θα ειστε συμφοιτητριες....:P
Απλα σημερα απουσιαζει γιατι πηγε να βρει σπιτι και ετσι τωρα σου μιλαει η δικηγορος της....:xixi::xixi::xixi:
Γουαου έχω και δικηγόρο; :xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Κανείς άλλος δεν πέρασε ρε παιδιά;
Δυο άτομα από τα 153 είμαστε στο αισκουλ; :P


Γουαου έχω και δικηγόρο; :xixi::xixi:

μόνο οι 2 μας από ολόκληρο το άισκουλ;;;;; χεχεχεχε
κατέχουμε τα πρςτεία μου φαίνεται!!!!!:):):):P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspalicious

Νεοφερμένος

Η aspalicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
κοριτσια θελω γνώμες για το χημικο ιωαννίων...εγω φετος δινω και εχω ακουσει οτι το χημικο εκει ειναι καλο αλλα δυσκολο....διαφωτίστε με!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Περασα Χημικο Ιωαννινων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margaritalp

Νεοφερμένος

Η margaritalp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κι εγώ Χημικο Ιωαννινων!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria94

Νεοφερμένος

Η ria94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ρε παιδιά μπορεί να μου πει κανείς σε ποιο κτήριο είναι το αμφιθέατρο 2 ή αμφιθέατρο Τσαγκάρη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
ρε παιδιά μπορεί να μου πει κανείς σε ποιο κτήριο είναι το αμφιθέατρο 2 ή αμφιθέατρο Τσαγκάρη???
λοιπον,κατεβαινεις στη σταση του χημικου και πας προς το χημικο(ευθεια,διπλα στο παρκινγκ)...το δευτερο αμφιθεατρο ειναι,δηλ.μπες στη 2η αιθουσα που θα δεις,διπλα σε εναν καδο σκουπιδιων ειναι με αλλα λογια!!!:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria94

Νεοφερμένος

Η ria94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δηλαδή δεν είναι σε αυτά τα κτήρια του χημικού που γράφουν χ1, χ2 και χ3??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
δηλαδή δεν είναι σε αυτά τα κτήρια του χημικού που γράφουν χ1, χ2 και χ3??
οχι,οχι..δεν ειναι στα κτηρια!απο εξω ειναι...στα κτηρια ειναι οι αιθουσες και τα εργαστηρια!:) θα το βρεις,εξω απο την πορτα λεει και αιθουσα Τσαγκαρη!!απεναντι απο κατι παγκακια ειναι και διπλα στο καδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria94

Νεοφερμένος

Η ria94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αααα ωραία!! να σε ρωτήσω... το πρώτο μου μάθημα είναι μαθηματικά! τι ακριβώς μας κάνουν? για να ξέρω αν θα περάσει ευχάριστα η ώρα όχι τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
αααα ωραία!! να σε ρωτήσω... το πρώτο μου μάθημα είναι μαθηματικά! τι ακριβώς μας κάνουν? για να ξέρω αν θα περάσει ευχάριστα η ώρα όχι τίποτα...
πρωτο μαθημα δεν θα κανετε και τιποτα ιδιαιτερο...αλλα ο καθηγητης ειναι πολυ καλος!!:D απο τους καλυτερους πιστευω!!:clapup: θα το δεις και μονη σου!
αντε καλη αρχη αυριο!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria94

Νεοφερμένος

Η ria94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Λοιπόν ευχαριστώ πάρα πολύ!! Με βοήθησαν αρκετά σήμερα αυτά που μου είπες! Να 'σαι καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Λοιπόν ευχαριστώ πάρα πολύ!! Με βοήθησαν αρκετά σήμερα αυτά που μου είπες! Να 'σαι καλά! :)
τιποτα καλε...:) αφου σε βοηθησαν,παλι καλα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Σεπτέμβριος 2011):
https://www.hqaa.gr/eks/Final_report_Chemistry_Ioannina.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Όσοι σπουδάζετε χημικό στα Γιάννενα,πείτε μου γνώμες :D έχω ακούσει οτι οι καθηγητές είναι κάπως πιο συνεργάσιμοι από άλλα τμήματα,ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top