Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,847 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,514 μηνύματα σε 78,681 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 481 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ντοπαρισμένοι βρέθηκαν Gay και Powel

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,279 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 01:22, 16-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _Νηρηίς_
Ένας λόγος είναι πως έχει στηθεί μία διαφημιστική "βιομηχανία" σ'αυτόν.

Όλοι είναι ντοπαρισμένοι. Η βιομηχανία του ντόπινγκ έχει εξελιχθεί, όπως και η αντίστοιχη του αντι-ντόπινγκ. Άρα η διαφορά έγκειται στο ποιός είναι "πιο εξελιγμένα" ντοπαρισμένος.
Ε καλά ότι να ναι όμως. Ντάξυ δεν θέλω να γενικεύω, ελπίζω να υπάρχουν αθλητές που δεν είναι ντοπαρισμένοι
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

_Νηρηίς_

Φοιτητής

H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 01:23, 16-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Ε καλά ότι να ναι όμως. Ντάξυ δεν θέλω να γενικεύω, ελπίζω να υπάρχουν αθλητές που δεν είναι ντοπαρισμένοι
Σε τέτοιο επίπεδο προς λύπη σου δεν υπάρχουν. Σε ερασιτεχνικό επίπεδο και εντός των ορίων της χώρας(εσωτερικοί διαγωνισμοί-αγώνες) ίσως και να υπάρχουν, με μέτριες αποδόσεις.
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 01:25, 16-07-13:

Αποκλείεται όλοι αυτοί οι "ρεκορίστες" να είναι αντοπάριστοι με τέτοιους χρόνους που έχουν!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,279 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 01:26, 16-07-13:

Σε τέτοιο επίπεδο προς λύπη σου δεν υπάρχουν. Σε ερασιτεχνικό επίπεδο και εντός των ορίων της χώρας(εσωτερικοί διαγωνισμοί-αγώνες) ίσως και να υπάρχουν, με μέτριες αποδόσεις.
Λυπάμαι που ο αθλητισμός κατάντησε ντόπινγκ και χρήμα, πραγματικά. Ε καλύτερα μέτριες αποδώσεις παρά τα "ρεκόρ" ολυμπιονικών με ντόπινγκ
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 01:26, 16-07-13:

θέλεις να δώσεις ένα πιθανό παράδειγμα?
Παράθεση

_Νηρηίς_

Φοιτητής

H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 01:27, 16-07-13:

Λυπάμαι που ο αθλητισμός κατάντησε ντόπινγκ και χρήμα, πραγματικά. Ε καλύτερα μέτριες αποδώσεις παρά τα "ρεκόρ" ολυμπιονικών με ντόπινγκ
Όλα πια έχουν καταρρεύσει σε κάθε επίπεδο, δυστυχώς.
Παράθεση

nikoslarissa (Νικος)

Φοιτητής

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

O nikoslarissa έγραψε: στις 01:28, 16-07-13:

Αθλητης με μονο εφοδιο το γαλα της μανας του μπορει να υπαρξει.Πρωταθλητης με τιποτα.
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 01:29, 16-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
θέλεις να δώσεις ένα πιθανό παράδειγμα?
Ωχ μωρέ γενικά το είπα μπας και υπάρχε ένας αθλητής αντοπάριστος (που δεν αλλά τεσπά)
Όλα πια έχουν καταρρεύσει σε κάθε επίπεδο, δυστυχώς.
Ε ναι. Γιατί υπάρχει κόσμος ακόμα που βλέπει ολυμπιακούς αγώνες δεν έχω καταλάβει
Παράθεση

Xaris SSSS

Φοιτητής

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 01:33, 16-07-13:

Πόσοι χορηγοί είναι πίσω από τον Bolt?

Προσωπικά θέλω να ελπίζω ότι Messi/Federer δεν ντοπάρονται/ντοπαρίστηκαν
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 01:36, 16-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS

αν και μεγάλος του φαν θα σε πληγώσω για τον 2ο...
σίγουρα η ντόπα μπορεί να πάρει διάφορες ερμηνείες και διαστάσεις...επίσης ποικίλλει σίγουρα από άθλημα σε άθλημα, αλλά ναι και στο τέννις μπορούν πολλά να γίνουν και από πολύ χαμηλότερα επίπεδα
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 01:37, 16-07-13:

Χαχαχαχαχαχ και γω έτσι νόμιζα για τον Κεντέρη όταν έκλεισα το εισιτήριο των τελικών των 100 για τους Ολυμπιακούς και τον βρήκαν ντοπα...πάω να κοιμηθώ τώρα, ο τζίτζικας την έκανε από το μπαλκόνι, πάλι καλά!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 01:38, 16-07-13:

Ναι πολλοί..

Θα ήταν κρίμα, όντως..
Παράθεση

Xaris SSSS

Φοιτητής

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 01:39, 16-07-13:

αν και μεγάλος του φαν θα σε πληγώσω για τον 2ο...
πως το ξέρεις?
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 01:41, 16-07-13:

παίζω από 6 χρονών τέννις, έχω δει και εγώ αρκετά σε αυτόν τον χώρο
αθλητές ντοπάρονται ακόμα και σε τουρνούα futures των 10.000...
Παράθεση

Xaris SSSS

Φοιτητής

O Xaris SSSS έγραψε: στις 01:45, 16-07-13:

παίζω από 6 χρονών τέννις, έχω δει και εγώ αρκετά σε αυτόν τον χώρο
αθλητές ντοπάρονται ακόμα και σε τουρνούα futures των 10.000...
Καλά τότε. Η παρηγοριά είναι ότι έτσι κι αλλιώς όλοι ντοπάρονται οπότε πάλι όλοι στο ίδιο επίπεδο καταλήγουν
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 01:49, 16-07-13:

Καλά τότε. Η παρηγοριά είναι ότι έτσι κι αλλιώς όλοι ντοπάρονται οπότε πάλι όλοι στο ίδιο επίπεδο καταλήγουν
είναι πρακτικά αδύνατο να παίξεις 4 ώρες παιχνίδι σε τέτοιο ρυθμό και να είσαι έτοιμος την επόμενη μέρα για ένα ακόμη τέτοιο παιχνίδι..υπάρχει ειδικό προιον για τον λόγο αυτό! Το συζητούσαμε πρόσφατα με κάποιον ο οποίος παίζει επαγγελματικά και έλεγε πως αθλητές ακόμα και σε πολύ χαμηλό επίπεδο παίρνουν 4 5 διαφορετικές ουσίες!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Johnnaousa : 16-07-13 στις 01:57.
Παράθεση

Xaris SSSS

Φοιτητής

O Xaris SSSS έγραψε: στις 02:15, 16-07-13:

είναι πρακτικά αδύνατο να παίξεις 4 ώρες παιχνίδι σε τέτοιο ρυθμό και να είσαι έτοιμος την επόμενη μέρα για ένα ακόμη τέτοιο παιχνίδι..υπάρχει ειδικό προιον για τον λόγο αυτό! Το συζητούσαμε πρόσφατα με κάποιον ο οποίος παίζει επαγγελματικά και έλεγε πως αθλητές ακόμα και σε πολύ χαμηλό επίπεδο παίρνουν 4 5 διαφορετικές ουσίες!!
αυτές οι ουσίες έχουν επιπτώσεις στην υγεία του αθλητή?
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Φοιτητής

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 04:39, 16-07-13:

Απο την στιγμή που ο αθλητισμός είναι επαγγελματικός,γίνεται θέαμα.Και στο θέαμα μπαίνουν μέσα τα λεφτά.
Χωρίς θέαμα,δεν βγαίνουν λεφτά.Και για να προσφέρεις θέαμα,πρέπει να προσφέρεις επιδόσεις.
Όπως και να το κάνουμε,το ανθρώπινο σώμα έχει κάποια όρια απο μόνο του.
Σιγά την έκπληξη...Όλοι οι επαγγελματίες ντοπάρονται,αυτό είναι κοινό μυστικό.
Απλώς κάποιοι το κρύβουν καλύτερα απο άλλους.
2
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 18:56, 16-07-13:

Ότι όλοι όσοι ασχολούνται με τον πρωταθλητισμό είναι γεγονός απλά υπάρχει ένα παράδοξο όσον αφορά τις απαγορευμένες ουσίες, μπορεί μια ουσία να είναι απαγορευμένη φέτος αλλά σε 3-5 χρόνια να μην είναι.
Παράθεση

Shanks7

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 95 μηνύματα.

O Shanks7 έγραψε: στις 19:03, 16-07-13:

Η ντοπα ειναι σα το φροντηστηριο...αν δεν την επαιρνε κανενας θα ηταν το ιδιο,αλλα απο τη στιγμη που ξεκιναει ενας,πρεπει να ακολουθησουν και οι αλλοι για να φτασουν..
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια