Γενικό - Σε ποιά μαθήματα θα χρειαστώ βοηθήματα;

panos13

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Σίγουρα, αλλά πολλές φορές τυχαίνει να μην καταλαβαίνεις τα ακαταλαβίστικα των σχολικών βιβλίων, οπότε συμβουλεύεσαι το βοήθημα.
π.χ. Δεν καταλαβαίνεις μια άσκηση, κοιτάς την απάντηση του βοηθήματος και παίρνεις μια ιδέα για το τι πρέπει να γράψεις... Εξάλλου εμένα προσωπικά ποτέ δεν μου αρέσουν οι απαντήσεις ενός βοηθήματος τις θεωρώ έλειπες...


Σωστο αυτο εγω τα βοηθηματα δεν τα θελω να αντιγραφω αλλα να παιρνω ιδεες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
κάποτε θα καταλάβετε ότι καλύτερο βοήθημα ---> ανθρώπινο μυαλό

Δε θα σου πρότεινα να πάρεις βοήθημα, πρωτού ξεκαθαρίσεις μέσα σου που δυσκολεύεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
γεωγραφια τι μπορει να σ κανει ενα βοηθημα;:P
είναι το μόνο βοήθημα-λυσάρι που το χρησιμοποίησα αποκλειστικά και μόνο για την δεύτερή του χρήση. Είναι απλό. Μία κρύα χειμωνιάτικη μέρα ήθελα να βγω έξω. Η καθηγήτρια της γεωγραφίας μας έβαλε να ψάξουμε να βρούμε διάφορα, από διάφορες πηγές. Ως γνωστή τεμπελω, πήγα στο βιβλιοπωλείο και αγόρασα ένα ωραιότατο λυσάρι και την επόμενη μέρα το πρωί έγραψα την απάντηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANGELIKI

Νεοφερμένος

Η ANGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω πιστευω πως θα χρειαστεις αρχαια μαθηματικα και ισως χημεια φυσικη !!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RaNiOuLiNi

Νεοφερμένος

Η RaNiOuLiNi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
να παρεις οπωσδηποτε φυσικη κ χημεια αλλιως δεν θα καταλαβεις τιποτα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ν.

Νεοφερμένος

Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω θα σου προτινα να παρεις αρχαια,ιλιαδα,μαθηματικα,φυσηκη και αν δυσκολευεσε νεολ. γλωσσα και κειμενα!!!
πιστευω πως θα τα χρειαστεις!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Τελικά τα έχω όλα... Αυτά από την εφημερίδα ''Έθνος'' έχω και είναι πολύ καλά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
τα εχει ενας φιλος μ στη οδδυσει ακαι το ειδα και ηταν σκετη μλκ και μιση η απαντησεις βαθμου 5/20για τα υπολοιπα μαθηματα και γαι τα κειμενα ποθ λετε μην περνετε βοηθημα γιατι ο καθηγητης το καταλαβαινει γιατι γραφεις αλλα και αλλα απο αυτα που ειπατε στην ταξη και θα τα εχεις διαφορετικα για αυτο συνηστο σε ολα τα παιδια γυμν. λυκ. να μην περνετε για τα κειμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηλενα

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
κοιτα, μην τρομαξεις με αυτα που θα σου πω, αλλα εγω εχω στα περισσοτερα μαθηματα βοηθηματα, εκτος απο τα ευκολα, δηλαδη τεχνολογια, οικ.Οικονομια κ.Λ.Π.!
δεν χρειαζεται να τα αγορασεις ολα αυτα, μπορεις να τα ζητησεις απο καποιον μεγαλυτερο φιλο σου που δεν θα τα χρειαζεται πια!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top