Πάντειο Πανεπιστήμιο

Ακάλυπτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ακάλυπτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Α, αυτό δεν το γνωρίζω :/:. Πάντως αν θες να μάθεις οτιδήποτε άλλο για τη σχολή μη διστάσεις να με ρωτήσεις.:D

Πήρα στη γραμματεία, και είπαν πως δεν ξέρουν ότι αυτοί πότε ξεκινάνε τα μαθήματα.
Εγώ δεν έχω καταλάβει τι παίζει. Πήγες η ίδια στο Παντειο και σου είπαν για τις 5 του μήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_gr

Νεοφερμένος

Η mar_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Θα ήθελα να μάθω πληροφορίες για το τμήμα επικοινωνίας μέσων και πολιτισμού του παντείου όσον αφορά την επαγγελματική αποκατάσταση και συγκεκριμένα για τη κατεύθυνση δημόσιες σχέσεις και διαφήμιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Energy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Σπουδάζει κανείς Ψυχολογία στο Πάντειο Πανεπιστήμιο; Είναι δύσκολη σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NMAS

Νεοφερμένος

Ο NMAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θα ήθελα την γνώμη σας εαν γνωρίζετε , το τμήμα κοινωνικής πολιτικής ειναι εύκολο δύσκολο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
θα ήθελα την γνώμη σας εαν γνωρίζετε , το τμήμα κοινωνικής πολιτικής ειναι εύκολο δύσκολο ;

Σκέφτεσαι να σπουδάσεις σ' αυτό το τμήμα;

Δεν ξέρω το βαθμό δυσκολίας του εν λόγω τμήματος, πάντως οι κατατακτήριες εξετάσεις είναι πιο βατές σε σύγκριση με παρεμφερή τμήματα.

Ένα άλλο ζήτημα -το οποίο απασχολεί κάποιους- είναι τα επαγγελματικά δικαιώματα. Νομίζω ότι δεν έχει διευθετηθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Καλησπέρα! Μιας και υπάρχει θέμα σχετικό με την Πάντειο,θα ήθελα να ρωτήσω τι παιζει με τα μεταπτυχιακά στην ψυχολογία. Έχουν βγάλει κάποια προκύρηξη... γνωρίζετε κάτι;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NMAS

Νεοφερμένος

Ο NMAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σκέφτεσαι να σπουδάσεις σ' αυτό το τμήμα;

Δεν ξέρω το βαθμό δυσκολίας του εν λόγω τμήματος, πάντως οι κατατακτήριες εξετάσεις είναι πιο βατές σε σύγκριση με παρεμφερή τμήματα.

Ένα άλλο ζήτημα -το οποίο απασχολεί κάποιους- είναι τα επαγγελματικά δικαιώματα. Νομίζω ότι δεν έχει διευθετηθεί.
ναι ετσι και αλλιωσ ειμαι ηδη δημοσιος υπαλληλοσ και αποφοιτοσ τει οπότε μαλλον με καλυπτουν τα επαγγελματικα εν γενη δικαιωματα

ναι ετσι και αλλιωσ ειμαι ηδη δημοσιος υπαλληλοσ και αποφοιτοσ τει οπότε μαλλον με καλυπτουν τα επαγγελματικα εν γενη δικαιωματα
σε ευχαριστω και για την απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrictian

Νεοφερμένος

Η xrictian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Γεια σας!!!
Σπουδάζει κάποιος από εδώ Πάντειο;;;
Θέλω μια βοήθεια με κάτι σημειώσεις !
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_gr

Νεοφερμένος

Η mar_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Τι τμήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrictian

Νεοφερμένος

Η xrictian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Βασικά θέλω να κατεβάσω κάτι σημειώσεις από το e class και μου ζητάει κωδικούς.:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_gr

Νεοφερμένος

Η mar_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Θέλει τους κωδικούς που σου είχαν δώσει στην εγγραφή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antonisgts

Νεοφερμένος

Ο Antonisgts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Ενδιαφέρομαι για κατατακτήριες εξετάσεις στο τμήμα της Ψυχολογίας στο Πάντειο Πανεπιστήμιο. Αν έχετε κάποια εμπειρία ή γνώση επί του θέματος, παρακαλώ θα ήθελα την γνώμη σας. Ευχαριστώ!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top