Το κλίμα της Θεσσαλονίκης

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καράκας είναι η Θεσσαλονίκη δηλαδή...


Υπάρχουν και στην Αθήνα μέρη με υγρασία. Περιοχές δηλ. δεν είναι όλη ξηρή. Πχ Πειραιάς, Φάληρο, Γλυφάδα, Καλαμάκι, Ελληνικό και πιο έξω περιοχές που έχουν θάλασσα, είναι "θάνατος" από την υγρασία
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Kαλά κάτσε 1 εβδομάδα και πες μου αν συνεχίζεις να κοιμάσαι σαν πουλάκι, αν δεν κρυώσεις και αν δεν σε πιάσει φτέρνισμα και κούραση τα βράδυα
Εγώ κοιμάμαι 24 χρόνια στη Θεσσαλονίκη. :P Ισχύει ότι η υγρασία είναι ανυπόφορη πολλές φορές και το κλίμα στην Αθήνα καλύτερο ως προς αυτό το θέμα αλλά για να πω την αλήθεια δεν είχα ποτέ πρόβλημα στον ύπνο, περισσότερο με ενοχλούσε έξω. Τώρα για το κρύωμα δεν ξέρω τι να πω μια φορά στα 5 χρόνια αρρωσταίνω. Πιο πιθανό είναι να φταίει το ανοσοποιητικό σου.
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ κοιμάμαι 24 χρόνια στη Θεσσαλονίκη. :P Ισχύει ότι η υγρασία είναι ανυπόφορη πολλές φορές και το κλίμα στην Αθήνα καλύτερο ως προς αυτό το θέμα αλλά για να πω την αλήθεια δεν είχα ποτέ πρόβλημα στον ύπνο, περισσότερο με ενοχλούσε έξω. Τώρα για το κρύωμα δεν ξέρω τι να πω μια φορά στα 5 χρόνια αρρωσταίνω. Πιο πιθανό είναι να φταίει το ανοσοποιητικό σου.


Το έχεις συνηθίσει βρε. Δεν είναι ακριβώς το ανισοποιητικό. Είχα ιγμορίτιδα κατά το παρελθόν όπου με άσκηση και κάποια θεραπεία με αλατόνερο την είχα διώξει απλά το έχω πάρει από φόβο το θέμα και έιναι λογικό
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το έχεις συνηθίσει βρε. Δεν είναι ακριβώς το ανισοποιητικό. Είχα ιγμορίτιδα κατά το παρελθόν όπου με άσκηση και κάποια θεραπεία με αλατόνερο την είχα διώξει απλά το έχω πάρει από φόβο το θέμα και έιναι λογικό
Αυτό ίσως είναι ένα θεματάκι που έχεις και οπουδήποτε δεν σε βοηθάει το κλίμα με αρκετή υγρασία. Υπάρχουν και χειρότερα από τη Θεσσαλονίκη σε αυτό το θέμα πάντως. :hehe:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top