Φοιτητική ζωή στην Καρδίτσα

Xx..Riri..xX

Νεοφερμένος

Η Xx..Riri..xX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ξερετε πως ειναι σαν φοιτητικη πολη η Καρδιτσα..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Xx..Riri..xX

Νεοφερμένος

Η Xx..Riri..xX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κανενας απο εκει ή που να εχει καποιον γνωστο και να ξερει κατι??
Ευχαριστωω χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Δεν είμαι από Καρδίτσα ούτε έχω γνωστό εκεί, απλά έχω περάσει αρκετές φορές από την πόλη στη πορεία μου προς τα βόρεια.

Η πόλη δεν είναι άσχημη, όπως λένε πολλοί. Έχει αρκετό πράσινο, οι άνθρωποι είναι θερμοί απέναντί σου και (!!!) τα ποδήλατα κάνουν ... θραύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_godiva

Νεοφερμένος

Η lady_godiva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Λοιπόν, η Καρδίτσα δεν είναι και τόσο τραγική ως φοιτητούπολη. Υπάρχουν κλαμπ, πάρα πολλές καφετέριες μερικές από τις οποίες το "γυρίζουν" σε μπαρ το βράδυ και γενικώς γίνονται πολλά παρτυ σε μπαρ, κλαμπ λόγω των φοιτητών. Βέβαια, προφανώς κυριαρχεί το ελληνικό ρεπερτόριο στα περισσότερα από αυτά τα μέρη. Ωστόσο, υπάρχουν και μέρη (μπαρ κυρίως) που παίζουν αποκλειστικά ξένη μουσική, ροκ κλπ. Υπάρχουν ρεμπετάδικα, ρακομελάδικα τα οποία έχουν μερικές φορές και live πρόγραμμα.
Όσον αφορά την πόλη, δεν είναι άσχημη στο σύνολό της. Είναι μικρή κάτι που βολεύει τους φοιτητές που συνήθως μετακινούνται με ποδήλατο ή τα πόδια. Συνήθως, όλοι βγαίνουν στο κέντρο της πόλης όπου βρίσκονται κι όλα τα μαγαζιά. Υπάρχει πράσινο, χαρακτηριστικό είναι το πάρκο που βρίσκεται στο κέντρο και έχει μάλιστα και παγώνια που κυκλοφορούν ελεύθερα. Γενικά, παρέχει τα πάντα σχεδόν απλώς δεν υπάρχουν οι πολλές επιλογές όπως πχ στην Θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

c0nan

Νεοφερμένος

Ο c0nan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κανείς να μας διαφωτίσει σχετικά με τη πόλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Κάποιος να διαφωτίσει παρακαλώ..???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top