Οικονομικών Επιστημών ΑΠΘ vs Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων ΠΑΜΑΚ

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά... Θα ήθελα να μάθω για τη δυσκολία αυτών των δύο σχολών και για την επαγγελματική τους αποκατάσταση..☺️
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά... Θα ήθελα να μάθω για τη δυσκολία αυτών των δύο σχολών και για την επαγγελματική τους αποκατάσταση..☺️


έρη νομίζω τα έχουμε ξαναπει. Στο ένα μαθαίνεις πολύ γενικά θεωρητικά πράγματα, στο άλλο δεν μαθαίνεις οικονομικά, λογιστικά αλλά διοικηση επιχειρήσεων. μανατζμεντ κλπ. Αν σ αρέσει η θεωρία και να λες οτι τελείωσες οικονομολόγος πήγαινε εκεί. Αν σ αρέσιε να εισαι λογίστρια και μετά να κάνεις ΜΒΑ κινήσου έτσι.

Βλέπω ότι είσαι πολύ αγχωμένη και σε καταλαβαίνω. Έχω περάσει από αυτη την ηλικία και στα 26 μου, θα σου πω οτι κάνε αυτό που πρέπει στις πανελλήνιες και θα δεις μετά το καλύτερο για σένα
 

Δεσποινα Γ.

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα Γ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παω 2α λυκειου και αποφασισα να παω στα οικονομικα.Ειδα διαφορες σχολες και τα πραγραμματα τους και μου αρεσαν τα οικονομικα και το τμημα οργανωσης κ' δοιηκησης επιχειρησεων( στο ΠΑΜΑΚ).Παρολα αυτα η κυρια μου στο φροντηστηριο οπου εκανα χημεια μου ειπε οτι ειναι το πεδιο που βγαζει τους πιο πολλους ανεργους.Υπαρχει επαγγελματικη αποκατασταση;Ποια απο τις 2 σχολες ειναι καλυτερη;Και οντως ισχυει αυτο που λεει η καθηγητρια μου;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top