Ερώτηση για Κατατακτήριες

Dimitra91

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Η αδερφή μου μόλις τελείωσε ΑΤΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ. Ξέρετε τι χρειάζεται για να μπει στο ίδιο τμήμα στην ΑΣΠΑΙΤΕ? Αν μπει πόσα χρόνια ακόμα θα κάνει? Έχει ακούσει ότι μπορεί να κάνει μόνο 1-2 χρόνια ακόμα - μόνο τα παιδαγωγικά δηλαδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
τι θες να πεις;;;δεν καταλαβαινω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

idontknow1

Νεοφερμένος

Η idontknow1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας! Ξέρει κανείς τι κατατακτήριες μπορώ να κάνω από διατροφολογια χαροκοπειο ?
 

Rozalia24

Νεοφερμένος

Η Rozalia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΔΠΘ (Κομοτηνή). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ανάλογα τον τομέα που σε ενδιαφέρει εγώ στη θέση σου θα έδινα σε κάτι παρεμφερές στο κλάδο της υγείας
 

Nasia_2

Νεοφερμένος

Η Nasia_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας! Ξέρει κανείς τι κατατακτήριες μπορώ να κάνω από διατροφολογια χαροκοπειο ?


Τι εννοεις τι κατατακτηριες? Οπου θελεις εσυ και σου αρεσει μπορεις να δωσεις δεν υπαρχουν περιορισμοι..Απλα επειδη εχεις ασχοληθει ηδη με μια επιστημη υγειας θα σου ηταν πολυ πιο ευκολο να βγαλεις αλλη μια παρομοια σχολη..ελπιζω να βοηθησα:happy:
 

idontknow1

Νεοφερμένος

Η idontknow1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα Πολύ! Δεν είμαι πλήρως ενημερωμένη γι αυτό το θέμα από περιέργεια ρώτησα!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top