Βιολογία Αθήνας

Φανή32502

Νεοφερμένος

Η Φανή32502 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!! Δήλωσα στο μηχανογραφικό μου ως πρώτη επιλογή Βιολογία Αθήνας. Έχω μπει στο site της σχολής, αλλά ψάχνω κι άλλες πληροφορίες... Ελπίζω να μπορείτε νε με βοηθήσετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Γεια σας. Περνάω μάλλον βιολογικο Αθήνας και θα ήθελα να μου πείτε τις γνωσεις που έχετε για το τμήμα αυτό. Από καθηγητές και μαθήματα έως αποκατάσταση. Όλα τα θετικά και τα αρνητικά (δεν θα ήθελα όμως σύγκριση με αλλά βιολογικά παρά μόνο πληροφορίες για αυτό). Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Ναι... Μας ρωτας τα παντα για ενα τμημα που περνας αλλα δεν εχεις ιδεα? Υπαρχουν ηδη πολλα θεματα εδω στο φορουμ για να βρεις τις απαντησεις στις ερωτησεις σου, και επιπλεον υπαρχει και η ιστοσελιδα του τμηματος η οποια ειναι ακρως κατατοπιστικη ως προς το προγραμμα σπουδων, τα μαθηματα και τα επαγγελματικα δικαιωματα. Αληθεια, γιατι δεν ψαχνεις μονος σου? Δεν ειναι δυσκολο να τα γκουκγλαρεις αυτα. Προς θεου, δεν σου την μπαινω, αλλα απ'οτι φαινεται μαλλον δεν σε ενδιαφερει ιδιαιτερα το τμημα. Και ειναι κριμα να παρεις την θεση καποιου αλλου παιδιου.
 

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Προφανώς δεν εννοώ να μαθω τα βασικά όπως το προγραμμα σπουδών. Όσο για παράδειγμα για το επίπεδο των καθηγητών, αν κάποιος είναι απαιτητικός ποια μαθήματα είναι τα πιο ενδιαφέροντα (κατά γενική ομολογία) ποια θέλουν περισσότερο διάβασμα και τέτοια. Προφανώς έχω κοιτάξει κ την ιστοσελίδα του τμήματος και αντίστοιχα ερωτήματα Εδώ αλλά δεν καλύπτουν τις παραπάνω απορίες για αυτό ρωταω
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Προφανώς δεν εννοώ να μαθω τα βασικά όπως το προγραμμα σπουδών. Όσο για παράδειγμα για το επίπεδο των καθηγητών, αν κάποιος είναι απαιτητικός ποια μαθήματα είναι τα πιο ενδιαφέροντα (κατά γενική ομολογία) ποια θέλουν περισσότερο διάβασμα και τέτοια. Προφανώς έχω κοιτάξει κ την ιστοσελίδα του τμήματος και αντίστοιχα ερωτήματα Εδώ αλλά δεν καλύπτουν τις παραπάνω απορίες για αυτό ρωταω



Δε θυμάμαι αν σου εχω ξανά απαντήσει σε αυτό το μήνυμα ή όχι αλλά όπως και να έχει αφού το βρήκα τώρα θα σου απαντήσω... Επειδή κι εγώ ενδιαφέρομουν να βρω τέτοιου είδους πληροφορίες υπάρχει μια σελίδα στο Facebook που λέγεται BIOLOGIKO ATHINAS κια που μπορείς να ρωτήσεις ότι θέλεις. Επίσης μπορεί να δημιουργηθεί και καμιά σελίδα συγκεκριμένα για τους εισαχθεντες 2019-2020 όπου θα ήταν καλό να μπεις και σε αυτή. Ελπίζω να βοήθησα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top