Αγορά laptop

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά

Θέλω να αγοράσω λαπτοπ και εχω βρει μερικά..Αλλά έχω κολλήσει στο εξής :
να αποκλεισω αυτά που έχουν επεξεργαστή amd ryzen ( Π.Χ. 5 ) ή όχι

ισχύει ότι βγάζουν προβλήματα ?
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά

Θέλω να αγοράσω λαπτοπ και εχω βρει μερικά..Αλλά έχω κολλήσει στο εξής :
να αποκλεισω αυτά που έχουν επεξεργαστή amd ryzen ( Π.Χ. 5 ) ή όχι

ισχύει ότι βγάζουν προβλήματα ?

Πάντως ο amd Ryzen 3 (και όλα τα παρακλάδια του ειδικά το 2200G) είναι μια χαρά κομπλέ επεξεργαστής. Εγώ προσωπικά πήρα ένα hp με Ryzen επεξεργαστή και όπως μου είπε και μια φίλη μου που έχει ίδιο λάπτοπ, δεν έχει υπάρξει πρόβλημα.

Εκτός αν έχεις την ατυχία να πέσεις σε ελαττωματικό προϊόν, τι να πω , που και αυτό αν είσαι εντός εγγύησης φτιάχνεται
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Πες για ποιο επεξεργαστή λες συγκεκριμένα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
To νέο MacBook Air βγήκε και είναι καλύτερο από ποτέ. Η έκδοση με τoν core i5 είναι ότι πρέπει καθώς συνοδεύεται και από 512gb αποθηκευτικό χώρο.

 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
To νέο MacBook Air βγήκε και είναι καλύτερο από ποτέ. Η έκδοση με τoν core i5 είναι ότι πρέπει καθώς συνοδεύεται και από 512gb αποθηκευτικό χώρο.

@akikos είναι υπεργαμάτα τα Macbook που παρουσιάζεις αλλά να ξέρεις ότι ο μέσος ischoolιτης είναι είτε μαθητής, είτε φοιτητής χωρίς δικιά του δουλειά, συνεπώς και μισή τιμή από αυτό που κάνει το υπεργαμάτο macbook που μας δείχνει θα ήταν πολλά για αυτόν. Θα ήταν καλό ως ημμυ και γνώστης να προτείνεις και άλλες συσκευές που μπορεί να τις αντέξουν οικονομικά.

Για το macbook τώρα ακικο από δυνατότητες διαφέρει από το δικό σου; είναι πολύ ωραίο το άτιμο είναι η αλήθεια .. έχει διπλάσιο αποθηκευτικό χώρο το είδα. Από επεξεργαστική ισχύ και ram;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top