Τμήματα Μαιευτικής - απόψεις και εμπειρίες

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Αξιζει σαν σχολη? ποια ειναι τα επαγγελματικά δικαιώματα? εχει προοπτικες? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hrisa

Νεοφερμένος

Η Hrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά, καλημέρα! Έχω περίπου 15.000 στο 3ο πεδίο και σκέφτομαι για παραϊατρικά. Θεωρείται καλή επιλογή τη μαιευτική; Σπουδάζει κάποιος εκεί, να μου πει εντυπώσεις (επίπεδο σπουδών, ενδιαφέρον, επαγγελματική αποκατάσταση κλπ.);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theodoraxrl

Νεοφερμένος

Η Theodoraxrl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γειά σαααας!Έδωσα δεύτερη φορά πανελλήνιες για ΣΑΝ αλλα δυστυχώς δεν περναω με καμια δυναμη..την πρωτη φορά πέρασα μαιευτική αλλα δεν μπήκα καν στη διαδικασία να κοιτάξω το περιεχομενο σπουδών το οποίο τώρα με έχει συναρπάσει.. Προς έκπληξη μου ανακάλυψα οτι τα μαθήματα αυτά ειναι και αυτά που με ενδιαφέρουν..!πλεον ανυπομονω να ξεκινησω!θα ήθελα πολυ να ακούσω τη γνώμη κάποιας/οιου που ηδη έχει ξεκινήσει..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hrisa

Νεοφερμένος

Η Hrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πόσα μόρια έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theodoraxrl

Νεοφερμένος

Η Theodoraxrl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Και εγω κοντα στα 15.000 είμαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗ

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κορίτσια πέρασε καμιά μαιευτική Πτολεμαΐδα??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elenastrav

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κανένας που να πέρασε Μαιευτική Αθήνας φέτος???:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

itsmimi

Νεοφερμένος

Η itsmimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
1.λετε να ανέβουν ή να κατέβουν οι βάσεις στο ΤΕΙ Αθήνας;
2.η χαμηλότερη βαθμολογία που θα μπορεί να μπει πόσο να είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1999!

Νεοφερμένος

Η maria1999! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά καλησπέρα είμαι καινούρια στο forum.πέρασα μαιευτικη θεσσαλονικης.μήπως μπορεί κανείς να μου πει λίγα πράγματα για το τει(σε τι κατάσταση είναι οι εγκατάστασεις πως είναι οι καθηγητές και γενικά πως είναι για έναν πτρωτοετη);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inaic.98

Νεοφερμένος

Η Inaic.98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ενδιαφέρεται κανείς για το ΤΕΙ Μαιευτικης;; Ή αλλιως ποια αλλη σχολη του 3ου πεδιου θα δηλώσετε;;

ποια θελει να περασει μαιευτικη φετος και σε ποια πολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Maria_23

Νεοφερμένος

Η Maria_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ενδιαφέρεται κανείς για το ΤΕΙ Μαιευτικης;; Ή αλλιως ποια αλλη σχολη του 3ου πεδιου θα δηλώσετε;;

ποια θελει να περασει μαιευτικη φετος και σε ποια πολη??


Εγώ έχω δηλώσει πρώτα μαιευτική Θεσσαλονίκης κ μετά Πτολεμαΐδα .Ελπίζω να μην ανέβει της Θεσσαλονίκης αρκετα γτ έχω 15717
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Ενδιαφέρεται κανείς για το ΤΕΙ Μαιευτικης;; Ή αλλιως ποια αλλη σχολη του 3ου πεδιου θα δηλώσετε;;

ποια θελει να περασει μαιευτικη φετος και σε ποια πολη??

εγω εχω δηλωσει αθηνα (στο πλεον ΑΕΙ δηλαδη) και λογικα εκει περναω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria_23

Νεοφερμένος

Η Maria_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω εχω δηλωσει αθηνα (στο πλεον ΑΕΙ δηλαδη) και λογικα εκει περναω.


Λες να ανέβει πολύ?? Εσύ πόσα μόρια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Λες να ανέβει πολύ?? Εσύ πόσα μόρια εχεις?


16,483 εχω. Πιστευω οτι λογω της αυξησης των θεσεων και των χειροτερων γραπτων, σε συνδιασμο με την αλλαγη του τει σε αει, η βαση θα μεινει περιπυο στα ιδια πλαισια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrahere

Νεοφερμένος

Η alexandrahere αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γεια σας ειναι καποιος που εχει περασει μαιευτικη απο επαλ? ενδιαφερομαι γιατι λενε πως τα μαθηματα για τις πανελληνιες ειναι πιο ευκολα αλλα εχω ακουσει κ ατομα να λενε πως δεν αξιζει να δωσεις απο επαλ γιατι οι βασεις ειναι πιο ψηλες απο τα γελ. βοηθεια :(
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Γεια σας ειναι καποιος που εχει περασει μαιευτικη απο επαλ? ενδιαφερομαι γιατι λενε πως τα μαθηματα για τις πανελληνιες ειναι πιο ευκολα αλλα εχω ακουσει κ ατομα να λενε πως δεν αξιζει να δωσεις απο επαλ γιατι οι βασεις ειναι πιο ψηλες απο τα γελ. βοηθεια :(
Ετσι ειναι, 18000μορια απο επαλ 13000 μορια απο γελ
Τωρα για αυτους που λενε οτι δεν αξιζει να δωσεις απο επαλ , δεν γνωριζουν οτι τον μαθητη των 18000 μοριων αν του δωσεις θεματα γελ δεν θα γραψει ουτε 8000.
 
Τελευταία επεξεργασία:

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
ειναι πιο υψηλες αλλα τα θεματα και η υλη 10αδες φορες βατοτερα
 

alexandrahere

Νεοφερμένος

Η alexandrahere αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ετσι ειναι, 18000μορια απο επαλ 13000 μορια απο γελ
Τωρα για αυτους που λενε οτι δεν αξιζει να δωσεις απο επαλ , δεν γνωριζουν οτι τον μαθητη των 18000 μοριων αν του δωσεις θεματα γελ δεν θα γραψει ουτε 8000.
Ευχαριστω παρα πολυ που απαντησες! Με λιγα λογια ενας μετριος μαθητης ειναι πιο ευκολο να γραψει 18.000 απο επαλ παρα 14 απο γελ καθως τα θεματα κ τα μαθηματα ειναι διαφορετικα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top