Εξετάσεις Αστυνομίας-Στρατού

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
ποτε θα ανακοινωθει ο αριθμος αυτων που θα παρουν στις στρατιωτικες και αστυνομικες σχολες για οσους δωσουν πανελληνιες το σχολικο ετος 2014-2015;;;

H προκήρυξη για τις στρατιωτικές σχολές έχει βγει από καιρό και συνεπώς σε αυτή αναγράφονται όλες οι σχετικές πληροφορίες(άτομα,ημερομηνίες προκαταρκτικών εξετάσεων κτλπ)

Η προκήρυξη για τις σχολές της αστυνομίας αναμένεται να βγει την Δευτέρα(αύριο).

Εάν ενδιαφέρεσαι για αστυνομία περίμενε μέχρι κι αύριο για την προκήρυξη.Αν ενδιαφέρεσαι για τον στρατό είναι λίγο αργά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neo_melos

Νεοφερμένος

Ο neo_melos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
H προκήρυξη για τις στρατιωτικές σχολές έχει βγει από καιρό και συνεπώς σε αυτή αναγράφονται όλες οι σχετικές πληροφορίες(άτομα,ημερομηνίες προκαταρκτικών εξετάσεων κτλπ)

Η προκήρυξη για τις σχολές της αστυνομίας αναμένεται να βγει την Δευτέρα(αύριο).

Εάν ενδιαφέρεσαι για αστυνομία περίμενε μέχρι κι αύριο για την προκήρυξη.Αν ενδιαφέρεσαι για τον στρατό είναι λίγο αργά. :P

παναγιωτη εννοω πως θα μαθουμε αν θα παρουν και ποσους σε στρατο και αστυνομια για τους 97αρηδες που θα δωσουν αυτην την χρονια πανελληνιες... εσυ μηπως μιλας για τους 96αρηδες;
στειλε λινκ για προκυρηξη σε στρατο ;)
pls explain :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
παναγιωτη εννοω πως θα μαθουμε αν θα παρουν και ποσους σε στρατο και αστυνομια για τους 97αρηδες που θα δωσουν αυτην την χρονια πανελληνιες... εσυ μηπως μιλας για τους 96αρηδες;
στειλε λινκ για προκυρηξη σε στρατο ;)
pls explain :hmm:

ΑΑ,έχεις δίκιο...μιλούσα για φέτος.Δεν την εχω την προκηρυξη στον στρατο, απλα γνωριζω οτι εχει βγει..για αστυνομια ενδιαφερομαι.
Δεν ξερους ποσους θα παρουν του χρονου φιλε μου, κι αν θα παρουν αστυνομια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neo_melos

Νεοφερμένος

Ο neo_melos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ΑΑ,έχεις δίκιο...μιλούσα για φέτος.Δεν την εχω την προκηρυξη στον στρατο, απλα γνωριζω οτι εχει βγει..για αστυνομια ενδιαφερομαι.
Δεν ξερους ποσους θα παρουν του χρονου φιλε μου, κι αν θα παρουν αστυνομια..

αν δεν παρουν ατομα για αστυνομια, θα δωσεις αοθ και μαθ γεν ή οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivko

Νεοφερμένος

Η vivko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας. Θα ήθελα να εκφράσω μία απορία μου σχετικά με τις εξετάσεις υγείας που πρέπει να κάνουμε για την αστυνομία και το στρατό.
Εγώ δίνω φέτος για στατο και αστυνομία. Έχω ήδη κάνει τα χαρτιά μου. Σήμερα πήγα στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής μου για κάτι διευκρινίσεις που ήθελα για τις υγειονομικές εξετάσεις και ο τύπας-προισταμενος που ήταν εκεί μόνο που δεν με έδειρε! Συγγνώμη και για τις χύμα λέξεις, αλλά άρχισε να μου φωνάζει με το που είπα ότι ήθελα να δώσω και για στρατό και γύρισε και μου είπε κιόλας 'τι δεν καταλαβαίνεις;' . Απαράδεκτη συμπεριφορά για αστυνομικό. Ή δουλειά σου ποια είναι ρε φίλε; Τέλος πάντων έφυγα από εκει γιατί θα τον πλακωνα ή ίδια.
Όπως ελεγα ή απορία μου είναι η εξής: τις υγειονομικές εξετάσεις που τις κάνουμε οι ίδιοι μας χρειάζεται να κάνουμε χωριά για το στρατό και χωριά για την αστυνομία; Έτσι μου είπε ο τύπος και μου έδωσε άλλο χαρτι για να κάνω για την αστυνομια. Επίσης αν εξετάστουμε στα στρατιωτικά νοσοκομεία δεν χρειαζεται να εξετάστουμε κάπου αλλού για αστυνομία ετσι;
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Γεια σας. Θα ήθελα να εκφράσω μία απορία μου σχετικά με τις εξετάσεις υγείας που πρέπει να κάνουμε για την αστυνομία και το στρατό.
Εγώ δίνω φέτος για στατο και αστυνομία. Έχω ήδη κάνει τα χαρτιά μου. Σήμερα πήγα στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής μου για κάτι διευκρινίσεις που ήθελα για τις υγειονομικές εξετάσεις και ο τύπας-προισταμενος που ήταν εκεί μόνο που δεν με έδειρε! Συγγνώμη και για τις χύμα λέξεις, αλλά άρχισε να μου φωνάζει με το που είπα ότι ήθελα να δώσω και για στρατό και γύρισε και μου είπε κιόλας 'τι δεν καταλαβαίνεις;' . Απαράδεκτη συμπεριφορά για αστυνομικό. Ή δουλειά σου ποια είναι ρε φίλε; Τέλος πάντων έφυγα από εκει γιατί θα τον πλακωνα ή ίδια.
Όπως ελεγα ή απορία μου είναι η εξής: τις υγειονομικές εξετάσεις που τις κάνουμε οι ίδιοι μας χρειάζεται να κάνουμε χωριά για το στρατό και χωριά για την αστυνομία; Έτσι μου είπε ο τύπος και μου έδωσε άλλο χαρτι για να κάνω για την αστυνομια. Επίσης αν εξετάστουμε στα στρατιωτικά νοσοκομεία δεν χρειαζεται να εξετάστουμε κάπου αλλού για αστυνομία ετσι;
Ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα αγαπητή φίλη! Αυτό που ρωτάς θα ήταν καλύτερο να το ρωτούσες σε κάποιο άλλο Α/Τ. Διαφορετικά,υπέβαλε το ερώτημα σου σε αυτή την σελίδα : https://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=3815 . Δημιούργησε λογαριασμό και διατύπωσε την ερώτηση σου στην τελευταία σελίδα αυτού του θέματος. Ελπίζω να σε βοήθησα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Αστυνομία και Πυροσβεστική εντάσσονται στην κατηγορία των όπλων ως σχολές.Το υπουργείο εθνικής άμυνας έχει δώσει μια συγκεκριμένη οδηγία όταν κάποιος δίνει για στρατιωτικές σχολές που είναι μακρυά απο τον τόπο τους να δηλώνουν μια πιο κοντινή σχολή στην αίτηση-δήλωση που κάνουν στον στρατό.Εσύ αυτό που χρειάζεται είναι να συμπληρώσεις μια στρατιωτική σχολή που είναι στην κατηγορία των όπλων όπως π.χ ευελπίδων ασχετα αν δεν την θες στο μηχανογραφικό σου θα πας θα δώσεις εκεί ψυχοτεχνικά,αθλήματα κτλ και όταν περάσεις πας παίρνεις χαρτί απο την επιτροπή του στρατού και την στέλνεις στην αστυνομική διεύθυνση της περιοχής σου και απαλλάσεσαι απο το να δώσεις 2η φορά προκαταρκτικές εξετάσεις.

Υ.Γ στέίλε σε π.μ τι ακριβώς σου είπε ο αστυνομικός και σε πιο Α.Τ αν επιτρέπεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Όπως ελεγα ή απορία μου είναι η εξής: τις υγειονομικές εξετάσεις που τις κάνουμε οι ίδιοι μας χρειάζεται να κάνουμε χωριά για το στρατό και χωριά για την αστυνομία; Έτσι μου είπε ο τύπος και μου έδωσε άλλο χαρτι για να κάνω για την αστυνομια. Επίσης αν εξετάστουμε στα στρατιωτικά νοσοκομεία δεν χρειαζεται να εξετάστουμε κάπου αλλού για αστυνομία ετσι;
Ευχαριστώ πολύ!
μπερδεύτηκες.
την καρτέλα που σου έδωσε την χρησιμοποιείς μόνο αν δίνεις μόνο για αστυνομία.
αν δίνεις και για τα 2 τότε οι εξετάσεις που σου κάνουν στον στρατο αρκούν. στον στρατό δεν τις κάνεις μόνη σου.
στην περίπτωση σου υγειονομικά ψυχολογικά και αθλήματα θα δώσεις μόνο στον στρατο

τουλάχιστον όταν έδινα εγω αυτό ίσχυε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Ναι ισχύει αυτο που είπε ο gaspar αλλά θα πρέπει να έχεις δηλώσει όπως έγραψα και πιο πάνω στην αίτηση σου που έκανες στον στρατό τουλάχιστον ενα όπλο όπως είναι η ευελπίδων προκειμένου να δώσεις μια φορά.Οσο για την συμπεριφορά του αστυνομικούς που ήταν εκεί στο τμήμα τι έχεις να εις φίλε gaspar.Ως ήσυχος και καλοπροαίρετως ματατζής που είσαι καταδίκασε την συμπεριφορά του δημόσια στο φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Υ.Γ στέίλε σε π.μ τι ακριβώς σου είπε ο αστυνομικός και σε πιο Α.Τ αν επιτρέπεται.
κάνε καταγγελία για αστυνομική βία
το ''τί δεν καταλαβαίνεις'' την πλήγωσε ψυχικά.. στον στρατό θα της μιλάνε πολύ καλύτερα

ασε μας ρε φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Markos T.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Markos T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Παιδια εσείς νομιζω αναφερεστε οταν λετε προκαταρκτικες, στις αθλητικές μου φαίνεται. Ενώ η απο πανω ρωτησε για υγειονομικά. Πριν λίγα χρόνια οπου ημουν υποψηφιος και για δυο στρατιωτικές και για αξιωματικός αστυνομίας, ειχα παει που λετε σε ένα Αστυνομικό Τμήμα και εκεί μου δώσανε ένα παραπεμτικό μία καρτελα ειδική τέλος πάντων με την παροτρυνση να παω σε ένα στρατιωτικο νοσοκομείο στο οποίο και μέσα σε 2-3 μέρες τελείωσα ολες τις εξετάσεις όταν ειδαν οτι ειμαι αστυνομικός υποψήφιος. Αυτές οι εξετάσεις όμως οι ιατρικές μπορούσαν ΜΟΝΟ να χρησιμοποιηθουν για τις εξετάσεις της ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ! Για τον Στρατό έπρεπε δηλαδή κάποιος σαυτη τη περιπτωση να τις ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ (διχως καποια καρτέλα ξερω γω, σε καποιο Δημοσιο Νοσοκομειο) κατι το οποιο μου το ξεκαθαρισαν και στο ΑΤ και σε Στρατιωτική Υπηρεσία. Αλλά μονο τις ιατρικές κ ψυχομετρικές. Τα αθλήματα εφόσον περνούσα τα της αστυνομίας μετρούσαν και για τα του στρατού.

(Εντωμεταξυ καμία σχέση ο παραπανω περιγραφομενος αστυνομικος με τον δικό μου. Ο δικός μου υπευθυνος γι αυτο το θεμα ηταν ενας 30αρης υπαστυνομος υποδιοικητης πολυ χαλαρος τυπος που επιασε κ κουβεντα, ηθελε να κερασει κ καφε οσο περιμεναμε καποια τηλεφωνα γιατι εκανε σιγουρα 2-3 προς το Υπουργειο για κατι θεματα που ειχαν τα χαρτια μου κ μου εδωσε και συμβουλές κ ολες τις πληροφοριες, μπράβο του, αξιος! Αγενής ηταν μοναχα ενας που ηταν σιγουρα 1 βημα πριν την συνταξη στην εισοδο θυμαμαι και ο σκοπός που απ τον μισθο απογοητευμενος εβγαζε πονό χαχα)

Υ.Γ στέίλε σε π.μ τι ακριβώς σου είπε ο αστυνομικός και σε πιο Α.Τ αν επιτρέπεται.

Χαχα ήρεμα ρε και τι θα του κανεις δλδ? Αναγκαστική μετάθεση πουθενά αλλού? Αγενείς αστυνομικούς πιστευω ολοι εχουμε συναντησει, δυστηχως και αμαυρωνουν το ονομα του κλαδου τους, μπατσιστικη συμπεριφορα δλδ αλλά απλα αδιαφορεις και απευθυνεσαι αλλου.

Αν καταλαβα καλα ηταν απότομος, δεν σήκωνε πολλά πολλά, προφανως δεν ειχε ασχοληθει κ πολυ με το θεμα για να ξερει πολλές πληροφορίες. Μέσα στην Ακαδημία ή τη στρατιωτική σχολή δεν νομιζω να της χαιδευουν και τα αυτιά (αναλογα κ τους εκπαιδευτες βεβαια) και οσο ναναι στις εντολες δεν θα μπορει να φερνει αντιρρηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Τα αθλήματα εφόσον περνούσα τα της αστυνομίας μετρούσαν και για τα του στρατού.
το ανάποδο! η αστυνομία δέχεται τα αποτελέσματα του στρατού, αλλα ο στρατός δεν δέχεται τα αποτελέσματα της αστυνομίας
στα αθλήματα των όπλων αναφέρομαι

μερικοί βέβαια επειδή αγχώνονταν η δν ήξεραν έδιναν και τα 2..δηλαδή ενώ είχαν δώσει και έιχαν περάσει του στρατού μετά πήγαιναν και στην αστυνομίας, αλλα αυτο είναι τζάμπα κόπος
όταν θα δώσεις του στρατού εκεί δηλώνεις οτι είσαι υποψήφιος και για αστυν σχολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Χαχα ήρεμα ρε και τι θα του κανεις δλδ? Αναγκαστική μετάθεση πουθενά αλλού? Αγενείς αστυνομικούς πιστευω ολοι εχουμε συναντησει, δυστηχως και αμαυρωνουν το ονομα του κλαδου τους, μπατσιστικη συμπεριφορα δλδ αλλά απλα αδιαφορεις και απευθυνεσαι αλλου.

Αν καταλαβα καλα ηταν απότομος, δεν σήκωνε πολλά πολλά, προφανως δεν ειχε ασχοληθει κ πολυ με το θεμα για να ξερει πολλές πληροφορίες. Μέσα στην Ακαδημία ή τη στρατιωτική σχολή δεν νομιζω να της χαιδευουν και τα αυτιά (αναλογα κ τους εκπαιδευτες βεβαια) και οσο ναναι στις εντολες δεν θα μπορει να φερνει αντιρρηση...

Ηρέμησε ρε δεν θέλω να κάνω κάτι.Δεν με αφορά έτσι κι αλλιώς το περιστατικό και φυσικά δεν θα της χαιδεύουν τα αυτιά μέσα στην σχολή.Εχει πολύ τρέξιμο και καψόνια να φάνε και οι κότες ( ελπίζω δηλαδή μην την πληρώνουν μόνο οι φουκαράδες οι σπουδαστές και οι σπουδάστριες την βγάζουν λαδάκι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
πιθανή μελλοντική συναδέλφισσα..
να ξέρεις οτι πλέων αφήνεις το σχολείο και ετοιμάζεσαι να μπείς κάπου αλλού όπου δεν θα έχεις να κάνεις με καθηγητές σχολείου αλλά με ανθρώπους που που έχουν δει πολλά. για να μάθεις την δουλειά θα δεχτείς και φωνές και επαγγελματική πίεση και άνχος,
θα πρέπει να δουλεύεις μαζί με τύπους που κανονικά δεν θα έκανες ποτέ παρέα μαζί τους αλλα αυτό ισχύει σε όλες τις δουλειές.

στο ατ που πήγες μπορεί πριν απο σένα νε πέρασαν πρεζεμπορες, κακοποιοί, βιαστές, όλη η σαπίλα και τα σκατά της κοινωνίας
δεν πήγες σε ΚΕΠ αλλά σε ΑΤ. και ο συνάδελφος που σε εξυπηρέτησε τον έβαλαν έκτακτα εκεί για τις αιτήσεις και μπορεί να μην ξέρει όλη την εγκύκλιο των αθλημάτων

ειδικά αν περάσεις στρατό το καψώνι που θα φάς απο τους άλλους δόκιμους και οι φωνές θα σε κάνουν να δοκιμαστείς ψυχικά και σωματικά.
και να ξέρεις οτι οι αστυν σχολές είναι παράδεισος σε σχέση με τις στρατιωτικές.

αν με το καλό περάσεις να μην είσαι τόσο μυγιάγκιχτη όσο αφορά συμπεριφορές
γιατί τις πιο σκατά συμπεριφορές θα της βιώνεις πλέων από πολίτες..ψευτομαγκες..θρασύδειλους, και αν είσαι πάντα ευγενική και καλή με όλους θα σε φάνε έξω λάχανο. πρέπει να έχεις απάθεια και να κάνεις το σωστό
θα τα δείς στην πρακτικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Δυσκολη δουλεια αλλα με σχετικη αποκατασταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Κανείς που να δινει με το παλιο σύστημα κ ν θελει αστυνομια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bkar1997

Νεοφερμένος

Ο bkar1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Καλησπέρα.θέλω να ρωτήσω αν εγώ που ειμαι πάνω από τα όρια της μυωπίας (5 και 5.50) υπάρχει πιθανότητα να με περάσουν για τις εξετάσεις των Αστυφυλάκων.Έχω ακούσει ότι στα αθλήματα είναι ελαστικοί πολλές φορές, εφαρμόζεται αυτό και για τις εξετάσεις του οφθαλμίατρου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Κάνε laser αλλιώς οχι θα σε κόψουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophiazach

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γεια σας! Ενδιαφέρομαι για την σχολή Αξιωματικών και πιστεύω πως υπάρχουν πιθανότητες να πιάσω τα μόρια. Επειδή αυτόν τον καιρό φτιάχνουμε τα μηχανογραφικά μας και θέλω να είμαι ενημερωμένη για τις σχολές που θα δηλώσω ώστε να τις βάλω στη σωστή σειρά, μπορεί κάποιος που είναι μέσα στη σχολή ή έχει φοιτήσει σε αυτήν να μου περιγράψει τις συνθήκες που επικρατούν? Είναι σκληρή η εκπαίδευση? Νιώθετε πολύ πιεσμένοι ψυχολογικά? Πώς σας αντιμετωπίζουν οι υπόλοιποι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top