Λύσεις ασκήσεων/βιβλίων αγγλικών

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Eνα μικρο ασπρο με πρασινο λες? Για το Cambridge?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πήγαινε κορίτσι μου σ΄ ένα κοντινό σου φροντιστήριο αγγλικών και εξήγησέ τους την κατάσταση. Θα πρέπει να είναι πολύ κακεντρεχείς για να μην σε εξυπηρετήσουν. Παρακάλεσέ τους ή να σε διευκολύνουν να το αγοράσεις ή αν το έχουν αυτοί να στο δώσουν να το φωτοτυπήσεις. Μην βασίζεσαι ότι θα είναι σωστό αυτό που θα σου πει ο ένας κι ο άλλος. Μόνο όταν το τσεκάρεις με τα μάτια σου θα είσαι σίγουρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλησπέρα.. Ονομάζομαι Λίνα και αυτόν τον καιρό κάνω το βιβλίο Burlington Mindset Β1. δυστυχώς, δεν έχω κανέναν να με βοηθήσει για αυτό σκέφτηκα να απευθυνθώ σε όλους εσάς για τις λύσεις των ασκήσεων...
 

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Καλησπέρα.. Ονομάζομαι Λίνα και αυτόν τον καιρό κάνω το βιβλίο Burlington Mindset Β1. δυστυχώς, δεν έχω κανέναν να με βοηθήσει για αυτό σκέφτηκα να απευθυνθώ σε όλους εσάς για τις λύσεις των ασκήσεων...

Φαντάζομαι εννοείς ότι διαβάζεις μόνη σου (αν και το συγκεκριμένο βιβλίο δεν είναι κατάλληλο για self study). Γιατί δεν αγοράζεις το βιβλίο με τις λύσεις;
 

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Στο βιβλιοπωλείο της γειτονιάς μου δεν υπάρχουν οι λύσεις των ασκήσεων καθώς λένε πως "ο μαθητής-τρια πρέπει να λύνει αποκλειστικά μόνος του τις ασκήσεις... έχετε καμιά ιδέα αν μπορώ να τις βρω σε ηλεκτρονική μορφή;;
 

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Όχι, αλλά μπορείς να πας σε ένα άλλο βιβλιοπωλείο ή να τις παραγγείλεις μέσω ίντερνετ.
 

New member

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η New member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Καλησπέρα.. Ονομάζομαι Λίνα και αυτόν τον καιρό κάνω το βιβλίο Burlington Mindset Β1. δυστυχώς, δεν έχω κανέναν να με βοηθήσει για αυτό σκέφτηκα να απευθυνθώ σε όλους εσάς για τις λύσεις των ασκήσεων...

Τσέκαρε αν είναι αυτά τα λυσάρια.
 

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.

Τσέκαρε αν είναι αυτά τα λυσάρια.

ναι! αυτά είναι!!!
 
Top