The Big Bang Theory

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Η σειρά είναι απλά Γ-Α-Μ-Α-Τ-Η!!!Όσο χάλια διάθεση και να έχεις,όσο down και να νιώθεις,όσο μαύρα και να τα έχεις βάψει.Ακόμα και τότε καταφέρνουν να σε κάνουν να ξεχαστείς και να γελάσεις.
Ότι και να πεί κανείς για αυτήν την σειρα είναι λίγο.Διαμάντι πραγματικό.Ανυπομονούμε για την νέα season.

Μπράβο στον Stephen Hawking που εμφανίστηκε σε ένα απο τα τελευταία επεισόδια της 5 season.Δεν το περίμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Χαχαχαχα :P Είναι θεάαααα!!!!! Αυτή η γκαρίδα πρέπει να μπει ήχος για αφύπνιση!!!!! χεχε
Μ' έκανε να εκτιμήσω τη μητέρα μου!!! :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Η σειρά δεν υπάρχει!! Έχω πωρωθεί τελείως:P
Ειδικά ο Σέλντον, δεν παίζεται ο τύπος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Το έχετε παρατηρήσει πως η τσιρίδα της μαμάς του Howard είναι ίδια όταν φωνάζει η Bernadete...
Το καλύτερο είναι οι αντιδράσεις του Leonard(favourite one),στα όσα κάνει και λέει ο Sheldon.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Το έχετε παρατηρήσει πως η τσιρίδα της μαμάς του Howard είναι ίδια όταν φωνάζει η Bernadete...
Το καλύτερο είναι οι αντιδράσεις του Leonard(favourite one),στα όσα κάνει και λέει ο Sheldon.
Χαχαχαχαχαχα όντως!!
Το έχω πάρει απόφαση πια. Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις για πολύ ώρα κάτι συγκεκριμένο από αυτή τη σειρά. Κάθε φορά θα σε τρελαίνει κάτι άλλο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχα όντως!!
Το έχω πάρει απόφαση πια. Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις για πολύ ώρα κάτι συγκεκριμένο από αυτή τη σειρά. Κάθε φορά θα σε τρελαίνει κάτι άλλο...:)

Εϊναι σαν τα Φιλαράκια,All Time Classic.Βάζεις ένα τυχαίο επεισοδιο να παίζει,ακόμα και άν δεν έχεις δεί κανένα,και απλά κάθεσαι και το απολαμβάνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ειμαι ερωτεύμενη με τον Σελντον Κουπερρρρρρρ <3 τον αγαπώ ! Τέλεια σειρα, την έχω λιώσει μιας και εχω κατεβάσει όλα τα επεισόδια . Πραγματικά πολύ καλες ερμηνείες και χιουμόρ ! ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Εϊναι σαν τα Φιλαράκια,All Time Classic.Βάζεις ένα τυχαίο επεισοδιο να παίζει,ακόμα και άν δεν έχεις δεί κανένα,και απλά κάθεσαι και το απολαμβάνεις...
Συμφωνώ απίστευτα!! Χαχαχαχα (έρχονται στο μυαλό μου διάφορες σκηνές!! :P
Ας μην αναφερθώ καν στα παρασκήνια....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
https://www.youtube.com/watch?v=ULHHQiFfK9o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Aπ τις αγαπημενες μου σειρες! Εχω δει ολα τα επεισοδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coyote

Νεοφερμένος

Ο coyote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Χάλια σειρά. Από τις χειρότερες που έχουν βγει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Δηλώνω κι εγώ ΤΕΡΑΣΤΙΑ φαν του Sheldon και γενικά όλης της σειράς!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george8

Νεοφερμένος

Ο george8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πέρα από το γεγονός ότι η ηθοποιία του Jim Parsons είναι πολύ κακή, δεν μου άρεσε ποτέ γενικά η όλη σειρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top