Ζertifikat B1 Σεπτέμβριος 2015

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Απαράδεκτο και από την μεριά της καθηγήτριας... Δυστυχώς έτσι γίνεται:/: . Ξέρω πολλές περιπτώσεις... Και είναι ο λόγος που μισώ τα φροντιστήρια στις ξένες γλώσσες και που πιστεύω πως τα ιδιαίτερα σώζουν και χρόνο και χρήμα:P
Γιατί πέρα από την πλάκα τα φροντιστήρια μόνο να κερδίζουν θέλουν...

Χαίρομαι που αγαπάς τα γερμανικά! Είναι σημαντική και ταυτόχρονα όμορφη γλώσσα. Αρκει να έχεις υπομονή, θέληση και αγάπη!!

Το Ausblick το έχω δουλέψει! Είναι πολύ καλό!!Αν και σε κάποιο σημείο με κούραζει λίγο.

Τα Planet, και τα Sicher τα θεωρώ επίσης πολύ καλά βιβλία! Από την Hueber και τα 2

πραγματι. τα ιδιαιτερα ειναι φαινομενικα ακριβοτερα, ομως στην πραγματικοτητα συμφερουν περισσοτερο..

danke Deutsch Lover :P παντα Planet ειχα, πρωτη φορα δουλευω φετος με αλλο βιβλιο!

υγ. Κι ας λενε ολοι οτι τα γαλλικα ειναι η ομορφοτερη γλωσσα, εμενα τα γερμανικα μου αρεσουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
πραγματι. τα ιδιαιτερα ειναι φαινομενικα ακριβοτερα, ομως στην πραγματικοτητα συμφερουν περισσοτερο..

danke Deutsch Lover :P παντα Planet ειχα, πρωτη φορα δουλευω φετος με αλλο βιβλιο!

υγ. Κι ας λενε ολοι οτι τα γαλλικα ειναι η ομορφοτερη γλωσσα, εμενα τα γερμανικα μου αρεσουν :P


Bitte, bitte! :D

Εγώ έχω δουλέψει από όλα:P από Planet μεχρι Menschen:P:whistle:

υγ:
Τα γερμανικά μου δεν τα φτάνουν τα γαλλικά :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
υγ:
Τα γερμανικά μου δεν τα φτάνουν τα γαλλικά :inlove:
[/I][/QUOTE]

Ich bin damit einverstanden :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top