Ισπανικά: ξέρετε κανένα καλό φροντιστήριο;

anna....

Νεοφερμένος

Η anna.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδιά, ενδιαφέρομαι πάρα πολύ να μάθω ισπανικά!!Ξέρετε κάποιο καλό φροντιστήριο στην Αθήνα ή καθηγητή-καθηγήτρια, τιμές περίπόυ;; Επίσης, τί γνώμη έχετε για τα ταχύρρυθμα;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Παιδιά, ενδιαφέρομαι πάρα πολύ να μάθω ισπανικά!!Ξέρετε κάποιο καλό φροντιστήριο στην Αθήνα ή καθηγητή-καθηγήτρια, τιμές περίπόυ;; Επίσης, τί γνώμη έχετε για τα ταχύρρυθμα;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

εγω εκανα υπερεντατικα σε φροντιστηριο. ξεκινησα ιουνιο και εδωσα τον νοεμβριο του ιδιου ετους για b2 (με διαλειμμα ολοκληρο τον αυγουστο) και το πηρα με 80%. γενικως εσκισα σε ολες τις ενοτητες εκτος απο τα προφορικα που τα πηγα μετρια γι αυτο και τωρα σκεφτομαι για ιδιαιτερα για να εστιασω εκει κυριως (γιατι διαβασμα γραμματικη και λογοτεχνικα εχω ριξει μπολικο μονη μου).
εδωσα 700 ευρω + λιγοτερα απο 100 τα βιβλια.

θεωρω τα ισπανικα που εμαθα σε 6 μηνες εντυπωσιακα, φυσικα διαβασα και πολυ και το γουσταρα. οι καθηγητες ειναι πολυ καλοι. αν θες να σου στειλω πμ να πας να ρωτησεις και μονη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Καλησπέρα!Μήπως γνωρίζετε κάποιον καλό καθηγητή ή φροντιστήριο στην Αθήνα;Eίμαι σε επίπεδο Β1 με πολύ όρεξη να μάθω τη γλώσσα,καθώς την χρειάζομαι και για το εξωτερικό.Όλες οι προτάσεις ευπρόσδεκτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
ειχα παλια μια κοπελα με καταγωγη απο την ισπανια η οποια εκανε ιδιαιτερα σε τιμη ευκαιριας.θα ψαξω να μαθω αν κανει ακομα αν ενδιαφερεσαι τοσο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αν μπορείς και το ψάξεις πες μου,σ'ευχαριστώ πολύ!Κάποια άλλη πρόταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ειχα παλια μια κοπελα με καταγωγη απο την ισπανια η οποια εκανε ιδιαιτερα σε τιμη ευκαιριας.θα ψαξω να μαθω αν κανει ακομα αν ενδιαφερεσαι τοσο πολυ

καταγωγη απο την ισπανια εχει, ειναι ομως καθηγητρια ισπανικων; κι εγω εχω καταγωγη απο την ελλαδα αλλα δεν ειμαι καθηγητρια ελληνικων και ποσω μαλλον σε ξενογλωσσους. και δεν το λεω τυχαια, το λεω γιατι πολλοι το εχουν το συστηματακι και προσωπικα το θεωρω μεγιστη κοροιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
καταγωγη απο την ισπανια εχει, ειναι ομως καθηγητρια ισπανικων; κι εγω εχω καταγωγη απο την ελλαδα αλλα δεν ειμαι καθηγητρια ελληνικων και ποσω μαλλον σε ξενογλωσσους. και δεν το λεω τυχαια, το λεω γιατι πολλοι το εχουν το συστηματακι και προσωπικα το θεωρω μεγιστη κοροιδια.

δεν καταλαβα το υφος του μηνυματος σου παντως η κοπελα αυτη ειχε τελειωσει πανεπιστημιο κανονικα.δεν ηταν καμια αγραμματη που ηρθε και λεει ξαφνικα να διδαξω ισπανικα αν αυτο εννοεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valeria G1

Νεοφερμένος

Η Valeria G1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια,μηπως γνωριζετε καποιο καλο φροντιστηριο ισπανικων στην Αθηνα (κοντα στο κεντρο) η εστω στο Περιστερι που να προετοιμαζει για το ΚΠΓ Γ1+Γ2;Επισης,μπορει να μου πει καποιος ποσο καιρο χρειαζεται να κανει καποιος μαθηματα αν ειναι σε επιπεδο Γ1 για να δωσει αυτο το πτυχιο και να παρει το Γ2; Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
δεν καταλαβα το υφος του μηνυματος σου παντως η κοπελα αυτη ειχε τελειωσει πανεπιστημιο κανονικα.δεν ηταν καμια αγραμματη που ηρθε και λεει ξαφνικα να διδαξω ισπανικα αν αυτο εννοεις.

τωρα το ειδα αυτο. ε τι να κανουμε οταν παμε να συστησουμε καθηγητη σαν προσον τονιζουμε το-τα πτυχια του και οχι την καταγωγη του. δηλαδη αν εσυ συστησεις φιλολογο αρχαιων θα πεις: ξερω εναν καλο καθηγητη και ενταξει γεννηθηκε τρικαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapinelopi

Νεοφερμένος

Η mariapinelopi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Νηπιαγωγός. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα γνωρίζετε κανένα καλό φροντιστήριο για μαθήματα ισπανικών στον Πειραιά ή κσι προς αλλού Κερατσίνι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top