Μαθηματικά - Σας αρέσουν τα Μαθηματικά;

Μαρια Σταμπουλη

Νεοφερμένος

Η Μαρια Σταμπουλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
σας αρεσουν τα μαθηματικα συμφωνειτε οτι ειναι δυσκολα:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Τα Μαθηματικά ωραία είναι αν και με δυσκολεύουν τα διαγωνίσματα,όχι επειδή δεν τα ξέρω αλλά από άγχος...γενικά εύκολα είναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Δεν τα πολυσυμπαθω ομως καλα ειναι δε λεω αλλα με δυσκολευουν λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Γεωμετρία όντως είναι δύσκολη...Τώρα που είμαστε δεκαδικούς είναι τέλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki boo

Νεοφερμένος

Η olympia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εε..όταν τα καταλαβαίνω μια χαρά είναι..αλλά όταν δεν τα καταλαβαίνω είναι τ χειρότερο μάθημα...χι χι χι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εε..όταν τα καταλαβαίνω μια χαρά είναι..αλλά =όταν δεν τα καταλαβαίνω είναι τ χειρότερο μάθημα...χι χι χι :)
+φωνώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
κι εγω μια απ' τα ιδια:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολύ τα μαθηματικά αν και καμια φορά με δυσκολεύουν. Αγαπημένα μου είναι τα ποσοστά,τα κλάσματα, και μου αρέσει και η γεωμετρία με τις παραπληρωματικές,συμπληρωματικές,ως κατακορυφήν(το αγαπημένο μου κεφάλαιο):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρσενοη

Νεοφερμένος

Η Αρσενοη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ειναι το αγαπημενο μου μαθημα.Φυσικα η αλγεβρα.Η γεωμετρια ειναι ενα απο τα χειροτερα μαθηματα.:):iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Όντως..Και τώρα ξανα αρχίζουν τα δύσκολα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Εμένα μ' αρέσουν πάρα πολύ τα μαθηματικά!:D Βασικά τρελαίνομαι για την Άλγεβρα! Η Γεωμετρία μου φαίνεται χαζομάρα και πού βαρετή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia!!!

Νεοφερμένος

Η lia!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ειναι δυσκολα για μενα κ το τμημα μου διοτι ο δασκαλος δε μας τα εξιγει καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Βασικά τρελαίνομαι για την Άλγεβρα! Η Γεωμετρία μου φαίνεται χαζομάρα και πού βαρετή!!!
κι εμενα μου αρεσει πιο πολυ η αλγεβρα απ' τη γεωμετρια:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εμένα μ' αρέσει η άλγεβρα, αλλά πιο πολύ η γεωμετρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
η σλγεβρα αν εξαιρεσουμε το κεφαλαιο 6(εκει ειμαστε) ειναι ευκολη:).Στη γεωμετρια το πρωτο κεφαλαιο με δυσκολεψε:worry: αλλα το δευτερο ειναι ευκολο.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
αμε! και πολυ μαλιστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmanouelaVAG

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα Βαγιανού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
το μίσησα το μάθημα λόγο καθηγήτριας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
άλγεβρα<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakis1821

Νεοφερμένος

Ο lakis1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
το μίσησα το μάθημα λόγο καθηγήτριας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τα αγάπησα τα μαθηματικά λόγω καθηγητη:clapup::clapup::clapup:τα εξηγεί, κάνει πλάκες, λέει άσχετα πράγματα ,μένει πάντα στο θέμα όλα αυτά μαζί:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top