Πιο φθηνή φέτος η φοιτητική στέγη

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αυτο με τισ τιμεσ στα μεγαλα σπιτια ισχυει οτι ειναι κατεβασμενεσ..εγω βρηκα τριαρι με 300 ευρω και γκαρσονιερα με 280...!!:confused: οσον αφορα την συγκατοικηση που λεει το αρθρο ειναι αναλογα το καθε ατομο..εγω δε θα μπορουσα να εχω κι αλλο αστομο πανω απο το κεφαλι μου στο σπιτι!!!:Dθελω να μενω και λιγο μονη μου

Και πολλά παιδιά, όπως και εγώ, λέγαμε για μειώσεις ενοικίων με την νέα χρονιά:) Για το θέμα του συγκατοίκου, ναι ούτε εγώ θα μπορούσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Και πολλά παιδιά, όπως και εγώ, λέγαμε για μειώσεις ενοικίων με την νέα χρονιά:) Για το θέμα του συγκατοίκου, ναι ούτε εγώ θα μπορούσα!

κανονικα οι γκαρσονιερεσ πρεπει να κυμαινονται 150-200 τα δυαρια 200-250 και τα τριαρια 250-300...αυτα ειναι τα φυσιολογιικα...!!που μου βαζουν ενοικιο σε κατι ερειπια 400Ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
κανονικα οι γκαρσονιερεσ πρεπει να κυμαινονται 150-200 τα δυαρια 200-250 και τα τριαρια 250-300...αυτα ειναι τα φυσιολογιικα...!!που μου βαζουν ενοικιο σε κατι ερειπια 400Ε

Εξαρτάται από την πόλη και από το σημείο που βρίσκεται το σπίτι...π.χ στα Γιάννενα αν δούνε τις τιμές που αναφέρεις θα γελάνε οι ιδιοκτήτες πρώτα από όλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εξαρτάται από την πόλη και από το σημείο που βρίσκεται το σπίτι...π.χ στα Γιάννενα αν δούνε τις τιμές που αναφέρεις θα γελάνε οι ιδιοκτήτες πρώτα από όλα:P

χμμ μετα μην λενε γιατι δεν νοικιαζουν και γιατι δεν παιρνουν τα ενοικια στην ωρα τουσ οι ιδιοκτητεσ!!:hmm::hmm:τι να πεισ σε λιγα χρονια θα εχουμε κι αλλη πτωση στα ενοικια στανταρ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
αυτο με τισ τιμεσ στα μεγαλα σπιτια ισχυει οτι ειναι κατεβασμενεσ..εγω βρηκα τριαρι με 300 ευρω και γκαρσονιερα με 280...!!:confused: οσον αφορα την συγκατοικηση που λεει το αρθρο ειναι αναλογα το καθε ατομο..εγω δε θα μπορουσα να εχω κι αλλο αστομο πανω απο το κεφαλι μου στο σπιτι!!!:Dθελω να μενω και λιγο μονη μου
ντάξει οι τιμές κυμαίνονται....
δεν είναι απόλυτα αυτά!
εγώ έχω βρεί και τριάρι με 180

κανονικα οι γκαρσονιερεσ πρεπει να κυμαινονται 150-200 τα δυαρια 200-250 και τα τριαρια 250-300...αυτα ειναι τα φυσιολογιικα...!!που μου βαζουν ενοικιο σε κατι ερειπια 400Ε

Μην λες μεγάλα λόγια καλύτερα,
(όχι τίποτ' άλλο, αλλά είσαι και από τη Λαμία, που δεν έχει και λίγα Ερείπια...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ντάξει οι τιμές κυμαίνονται....
δεν είναι απόλυτα αυτά!
εγώ έχω βρεί και τριάρι με 180



Μην λες μεγάλα λόγια καλύτερα,
(όχι τίποτ' άλλο, αλλά είσαι και από τη Λαμία, που δεν έχει και λίγα Ερείπια...:P)

ναι να κυμαινονται αλλα σε λογικα πλαισια....τριαρι με 180Ε?σε ποιο μεροσ?
χαχαχα η λαμια ειναι χεστα μην το ψαχνεισ!!!:P:P:Pμονο καφετεριεσ εχει σε καλη κατασταση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Tι πιο φθηνη.Δεν εχω ακουσει κανεναν να εχει νοικιασει σπιτι κατω απο 240 ευρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Tι πιο φθηνη.Δεν εχω ακουσει κανεναν να εχει νοικιασει σπιτι κατω απο 240 ευρω.

σε σχεση με αλλεσ χρονιεσ πιο φθηνη..το 2008 επαιρναν γκαρσονιερα με 350Ε+το μηνα:worry: τωρα ουτε καν απ οσο εχω ακουσει και ψαξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
σε σχεση με αλλεσ χρονιεσ πιο φθηνη..το 2008 επαιρναν γκαρσονιερα με 350Ε+το μηνα:worry: τωρα ουτε καν απ οσο εχω ακουσει και ψαξει
Α αν το θετεις ετσι τοτε πασο.Ε ναι να μου πεις μας εχουν καταντησει να λεμε. ''Παλι καλα που εχουμε δουλεια'' ''παλι καλα που το νοικιαζουμε τοσο'' κτλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Α αν το θετεις ετσι τοτε πασο.Ε ναι να μου πεις μας εχουν καταντησει να λεμε. ''Παλι καλα που εχουμε δουλεια'' ''παλι καλα που το νοικιαζουμε τοσο'' κτλπ

αστα..καποιοι εχουν φτασει να λενε παλι καλα που τρωμε!!δραμα η κατασταση...!!:worry::/: τουλαχιστον τωρα βρισκεισ και με 150Ε γκαρσονιερα...αλλα σε λιγα χρονια το κοβω να σταματουν να σπουδαζουν τα παιδια λογω πολλων εξοδων..ελπιζω να μην φτασουμε σε αυτη την κατασταση:/::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ναι να κυμαινονται αλλα σε λογικα πλαισια....
το ίδιο λέμε!:P
τριαρι με 180Ε?σε ποιο μεροσ?
Όθωνος, αλλά θα σε βαράγανε μετά στα κοινόχρηστα (τριάρι γαρ):|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
το ίδιο λέμε!:P

Όθωνος, αλλά θα σε βαράγανε μετά στα κοινόχρηστα (τριάρι γαρ):|

αθηνα?σε ποια περιοχη ειναι αυτο?καλα κοινοχρηστα αν εχει και κεντρικη θερμανση παντου βαρανε:worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top