Eξετάσεις City and Guilds

mary32

Νεοφερμένος

Η mary32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν υπάρχουν πουθενά στο διαδίκτυο τεστ του επιπέδου Master C2 του City and Guilds εκτός από την επίσημη σελίδα τους?

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve22

Νεοφερμένος

Ο steve22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια καλησπερα θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση...ποσο τισ % βαση εχει αυτο διπλωμα και ποιεσ ενοτητες συμψηφιζονται...αν δωσω μονο γραπτα ποσο πρεπει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΕΙΝΗ2010

Νεοφερμένος

Η ΦΩΤΕΙΝΗ2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Τρίγλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδιά ξέρεις κανείς πότε θα βγουν τα αποτελέσματα του Μαΐου 2011???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παιδιά.. Λοιπόν, έχω δώσει 3 φορές ecpe και απέτυχα και τώρα αποφάσισα να δώσω city and guilds τον επόμενο μήνα αλλά χωρίς μαθήματα γιατί δεν μπορούμε να πληρώνουμε μαθήματα. έκανα κάποια τεστ, μου φάνηκαν εύκολα ! Απλά έχω ένα θέμα με τις εκθέσεις.Τα θέματα είναι τελείως διαφορετικά από αυτά που έχω δουλέψει ... έχει article και report. τι είναι το καθένα? στο article απλά γράφεις τίτλο? όπως κ στα ελληνικά ? και στο report ? ...
επίσης ξέρει κανείς αν έχει πουθενά στο διαδίκτυο sample essays?
ευχαριστώ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koslyr

Νεοφερμένος

Ο koslyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Το C&G (C2) έχει τον ίδιο βαθμό δυσκολίας με το Proficiency του Michigan;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenifc

Νεοφερμένος

Η elenifc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ειμαι στο επιπεδο του Lower μου προτυνανε να δωσω το city&guilds
Tι διαφορες εχει απο το cambridge?
ποια ειναι η γνωμη σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koslyr

Νεοφερμένος

Ο koslyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Το πτυχίο που παίρνεις από το C&G αναφέρει πάνω κάποια συγκεκριμένο χρονικό διάστημα εγκυρότητας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Το πτυχίο που παίρνεις από το C&G αναφέρει πάνω κάποια συγκεκριμένο χρονικό διάστημα εγκυρότητας;
οχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε θα βγουν τα αποτελέσματα Μαρτίου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΝάτσιου

Νεοφερμένος

Η ΚΝάτσιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!! ΤΟ LOWER TOY CITY & GUILDS ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ??? ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!! ΤΟ LOWER TOY CITY & GUILDS ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ??? ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ???

αν κατεχεις βασικες γνωσεις αγγλικων,δεν θα εχεις προβλημα πιστευω!αρκει βεβαια να κανεις πολλα τεστ!2-3 βιβλια ειναι με city and guilds...δεν ειναι και περισσοτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top