Γενικό -  Πώς τα πήγατε στις Εξετάσεις;

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πέρσυ έβγαλα στις Εξετάσεις Μ.Ο 20. Φέτος δυστυχώς δεν το βλέπω..θα βγάλω ή 19,5 ή 19,7,8...Ποιος ξέρει?
Αφού να φανταστείτε έβαλε ο πανέξυπνος ο μαθηματικός μας τόσο δύσκολο 4 θέμα στη Γεωμετρία που είπε ότι εάν το γράψουμε θα πάμε στη NASA! Δηλαδή Άλγεβρα μου είπε ότι πήρα 100/100 αλλά Γεωμετρία κάνα 90 και με τα χίλια ζόρια....
Και για όσους λένε και επιμένουν ότι η Γεωμετρία της πρώτης είναι εύκολη αν έβλεπαν το 4ο θέμα μας θα τους ερχόταν κόλπος!Να φανταστείτε ότι ήταν σαν τις Γενικές Ασκήσεις του βιβλίου......

Στις εξετάσεις 20?
Εννοείς πως σε όλα τα μαθήματα έγραψες 20?
Μπα...
Λογικά εννοείς τον βαθμό με τον οποίο πέρασες την τάξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σε αυτό το θέμα θα μιλήσουμε για τις επιδόσεις μας στις τελικές εξετάσεις Μαίου-Ιουνίου. Πως τα πήγατε λοιπόν;:) Αν θέλετε μπορείτε να μας πείτε και τους βαθμούς σας.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
χαλια:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Πάρα πολύ καλά τα πήγα προσωπικά εγώ! :) Εύκολα ήταν όλα τα θέματα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Όχι και πολύ καλά...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Σε ποιον κόσμο έδινες εσύ; Ήταν από τα πιο δύσκολα που έχουν πέσει ως τώρα... Συγχαρητήρια πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Σε ποιον κόσμο έδινες εσύ; Ήταν από τα πιο δύσκολα που έχουν πέσει ως τώρα... Συγχαρητήρια πάντως!
Για τις ενδοσχολικές λέει ρε παλικάρι....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Αστο..δεν θες να ξέρεις...όσο καλά τα πήγα στα 4μηνα τόσο σκατά τα πήγα στα γραπτά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Eεε ..τα εχω παει καλα πιστευω.πολυ καλα....18,8 νομιζω...

Ας πουμε Αρχαια που δεν με ενοιαζαν πηρα 17 και δεν ηξερα απο μου ηρθε τωρα Μαθηματικα,Φυσικη ,Χημεια,Γεωμετρια που με ενδιαφερουν παλι καλα ολα ηταν πανω απο 18..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
χαλιααα...............17.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Α Μ.Ο. γραπτών δεν έβγαλα αλλά Γ.Μ.Ο. 19.5 με:
Αρχαία:20
Κείμενα:20
Νεοελληνική γλώσσα:20
Άλγεβρα:17!!!!!
Γεωμετρία:20:D:D
Φυσική:19
Χημεία:18
Βιολογία:19.5
Ιστορία:19
Θρησκευτικά:20
Αγγλικά:19


Και ναι είμαι ευχαριστημένη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
19 ακριβώς!!! Άντε τουλάχιστον καλό απολητήριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos Grn

Νεοφερμένος

Ο Nikos Grn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγώ τα πήγα πολύ καλά στα μαθήματα που θα είναι του χρόνου η κατεύθυνση μου (θεωρητική) και έγραψα σε όλα αυτά 19 και πάνω.
Στα υπόλοιπα όμως (ειδικά στα άλγεβρα, φυσική, γεωμετρία) έγραψα πολύ άσχημα και μου έριξαν το γενικό.

Χρονιά είναι όμως και του χρόνου. Ας έχουμε αισιοδοξία... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top