[split] Bug report

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κάτι συμβαίνει με τα video του Youtube.Για παραδειγμα αυτό το κλιπ https://www.youtube.com/watch?v=YrflTnVxbPE&feature=related έβαλα στο tag το YrflTnVxbPE&feature=related και ενώ δειχνει το βίντεο στην προεπισκόπηση , στη δημοσιευση δεν το δειχνει.Το βάζω κι εδώ.Στην προεπισκόπηση το βλέπω κανονικα το κλιπ.

Τα κλιπ που δεν εχουν ονομα οπως το παραπάνω , δουλευουν κανονικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

και


Δεν πρέπει να βάζεις ότι έχει μετά το &
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θενκς!

//Πάντως είναι λίγο ακυρο ότι το δείχνει κανονικά στην προεπισκόπηση όταν υπάρχει και το κείμενο μετά το & .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παρατήρησα το εξής,
Στον πίνακα ελέγχου χρήστη , όταν γίνει προσθήκη θέματος προς παρακολούθηση και το θέμα αποτελεί sub forum άλλου θέματος που παρακολουθείται κι αυτό , συμβαίνει το παρακάτω ως προς τον τρόπο που φαίνονται:
(Στο συγκεκριμένο screenshot έχω στα θέματα που παρακολουθώ το φόρουμ των Υπολογιστών και θέτω σε παρακολούθηση το θέμα software.)


To δοκίμασα και σε άλλο θέμα κι έβγαζε το ίδιο ακριβώς.

*Το έχω δοκιμάσει και σε firefox 2.0.0.12 και σε IE7.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και μόλις κάτι έγινε στον post counter μου!:confused:
Είχα 999 ποστ και μόλις έκανα το νούμερο 1000 ξαναπήγε από την αρχή!


Μόλις έκανα το 1001 ποστ πήρε την κανονική τιμή που θα έπρεπε να έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πραγματικά :eek:


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και μόλις κάτι έγινε στον post counter μου!:confused:
Είχα 999 ποστ και μόλις έκανα το νούμερο 1000 ξαναπήγε από την αρχή!


Μόλις έκανα το 1001 ποστ πήρε την κανονική τιμή που θα έπρεπε να έχει.
Είναι γνωστό bug, με άγνωστη (νομίζω) αιτία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ψαξε ενα μηνυμα της isiliel και θα δεις!;)
παντως στη αρχη ψαρωσα ασχημα:redface:
Να τι βλέπω. Πού είναι το πρόβλημα; :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όταν κλικάρω με μεσαίο κλικ με firefox κάποιο Link για να ανοίξει σε άλλο Tab, η σελίδα που ανοίγει δε με έχει καταχωρημένο σαν εγγεγραμένο μέλος αλλά σαν επισκέπτη.:worry:

Είναι bug ή λέω μπούρδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για τσέκαρε το link με το οποίο συνδέεσαι.Είναι της μορφής www.e-steki.gr/...
ή λείπει το www ;
Είναι το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ρε συ, εχείς δίκιο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μια απορεία απο μέρους μου, στα pm όταν λέει προόθηση είναι απαρέτητο; όταν π.χ. μου στήλει κάποιος πμ ποιός ο λόγος να το προωθησω αλλού; :hmm:

Μήπως είναι ποιό έυκολο για αυτούς που θέλουν να λέγοντε κακόβουλοι να στέλνουν π.χ. κάτι που λέω εγώ σε όλο το στέκι; ή αν κάποιο μέλος λέει κάτι προσωπικό και δινει εμπείστοσηνη σε κάποιον να τον ρωμπιάσει; ένας κακόβουλός μπορεί να κάνει λιγότερη ζημιάκατα την γνώμη μου όταν δυσκολέυετε να κάνει διαδηκασίες προόθησης με τον παλιό τρόπο:hmm:

Δεν ξέρω, απλά μια απορεία έχω, μπορεί να είναι και χαζή:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η προωθηση απλα σε διευκολυνει Μανια μου....
Εαν καποιος θελει να συμπεριφερθει κακοβουλα, δε θα τον εμποδισει το κουμπακι της προωθησης, θα εκανει ενα κοπυ-πειστ και τελειωσε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Η προωθηση απλα σε διευκολυνει Μανια μου....
Εαν καποιος θελει να συμπεριφερθει κακοβουλα, δε θα τον εμποδισει το κουμπακι της προωθησης, θα εκανει ενα κοπυ-πειστ και τελειωσε...:)

Πάνω σε τί; γιατί να προοθήσω ένα πμ που μου έστηλαν; αν ήθελα να το μάθουν πάνω απο ένας το άνοιγα θέμα ή το έλεγα στην κουβεντούλα, πμ σημαίνει μιλάνε 2 άνθρωποι μακρυα απο τα αδιάκρητα μάτια και είναι κουβέντα για 2 πάντα:hmm:ετσι δεν είναι;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πάνω σε τί; γιατί να προοθήσω ένα πμ που μου έστηλαν; αν ήθελα να το μάθουν πάνω απο ένας το άνοιγα θέμα ή το έλεγα στην κουβεντούλα, πμ σημαίνει μιλάνε 2 άνθρωποι μακρυα απο τα αδιάκρητα μάτια και είναι κουβέντα για 2 πάντα:hmm:ετσι δεν είναι;;:worry:

Μη σκεφτεσαι παντα το ασχημο....μπορει να ειναι ενα ανεκδοτο ρε συ π.χ που σου εστειλαν και να το προωθησεις και καπου αλλου...ετσι αθωα...
Μπορει καποιος π.χ να σε βριζει, και να θες ξερω γω να το δει και ενας φιλος σου, μονο και μονο για να υπαρχει ακομα ενας που το ειδε, επειδη δε θες να κανεις αναφορα....
Απλα μην παει το μυαλο σου κατευθειαν σε κακοβουλες συμπεριφορες....αυτο θελω να σου πω....γιατι εαν καποιος θελει να κανει κατι ασχημο, θα βρει τροπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μη σκεφτεσαι παντα το ασχημο....μπορει να ειναι ενα ανεκδοτο ρε συ π.χ που σου εστειλαν και να το προωθησεις και καπου αλλου...ετσι αθωα...
Μπορει καποιος π.χ να σε βριζει, και να θες ξερω γω να το δει και ενας φιλος σου, μονο και μονο για να υπαρχει ακομα ενας που το ειδε, επειδη δε θες να κανεις αναφορα....
Απλα μην παει το μυαλο σου κατευθειαν σε κακοβουλες συμπεριφορες....αυτο θελω να σου πω....γιατι εαν καποιος θελει να κανει κατι ασχημο, θα βρει τροπο...

Πάω πάσο, απλά κάποιες φορές το μυαλό μου πάει λίγο παραπέρα, σόρυ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πάω πάσο, απλά κάποιες φορές το μυαλό μου πάει λίγο παραπέρα, σόρυ :redface:

Δεν πειραζει βρε...:)
Οποτε βρισκομαι τριγυρω.....θα στο μαζευω εγω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νεράιδα η οδοκαθαρίστρια. :P



Όπως είπε, υπάρχει για διευκόλυνση το κουμπάκι. :)
(Και για ιστορικούς λόγους, παντού υπάρχει ένα τέτοιο :P)



Δεν εκφράζω "επίσημη" εκδοχή, απλά τι πιστεύω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νεράιδα η οδοκαθαρίστρια. :P

:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Δεν εκφράζω "επίσημη" εκδοχή, απλά τι πιστεύω εγώ.

εννοειται ντιαρρρρρ!!!:P:P
μι του!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Ρε παιδιά εξακολουθώ να έχω πρόβλημα με την αποσύνδεσή μου απ'το steki!Δοκιμάζω αποσύνδεση,refresh,hard refresh...αλλά μάταια.Με τίποτα δε μπορώ να κάνω αποσύνδεση!Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει...thanks:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top