Zertifikat B2 28.05.2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!!!!:)
Δίνει κανείς το Β2 στη Θεσ/νικη το Σάββατο 28?....
Ή έχει δώσει γενικά κάποιος το ίδιο πτυχείο και το 'χει περάσει?Θα μπορούσατε να μου δώσετε κάποιες τελευταίες συμβουλές και να μου πείτε αν είναι πολύ δύσκολο ή όχι?Γιατί έχω αγχωθει πάρα πολυ....:worry: Διάβαζα ολο το Πάσχα και στ τεστ που κάνω συνήθως παίρνω 70/75 περίπου στα γραπτά,με το λιγότερο που έχω ποτέ πάρει να είναι 59/75,και πάλι όμως,η αυτοπεποίθηση μου είναι μηδενική σχεδόν....HILFE bitte!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εγω εδωσα τον αυγουστο .και το πηρα . δεν χρειαζεται να ανχωνεσαι γιατι ειναι ευκολο αν το προσεχεις..να εισαι συγκεντρωμενη και θα πετυχεις..ευτυχως σε εμενα επεσε ευκολη εκθεση και δυσκο ακουστικο στο οποιο ουτε την βαση εποιασα αλλα το πηρα me befriedigen!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
ευχαριστώ καταρχήν για την απάντηση σου! :)
μήπως τυχαίνει να θυμάσαι τα θέματα των προφορικών ή της έκθεσης στο περίπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!! :)
Μήπως ξέρει κανείς ποτε βγαίνει το Ζertifikat B2??Στοχαρτί γράφει στις 13.07 αλλά συνήθως βγαίνει καποιες μερες νωρίτερα,γι αυτό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top