Eurovision

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μόνο εμένα μ' άρεσε η Ρουμανία;

Δείτε τη στον ημιτελικό:




Ιταλο-Ρουμανικοί στίχοι, πολύ ωραίο τραγουδάκι και αρκετά "δυνατό" για μένα. Απ' τα πιο ωραία του φετινού διαγωνισμού κατά τη γνώμη μου.



PS: Ωραία η Ουκρανία, αλλά εμένα μου 'κανε κάτι σε στριπτιτζού, όχι σε ερμηνεύτρια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εμένα ο Ντίμα Μπιλαν δε μ' αρέσει! :mad:

Πολύ σταρ το παίζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εμένα ο Ντίμα Μπιλαν δε μ' αρέσει! :mad:

Πολύ σταρ το παίζει!


iiiiiiii!!!μην τα'κουσει αυτό ο teo πάνω που γλυτώσαμε το overdose από dima billan :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
iiiiiiii!!!μην τα'κουσει αυτό ο teo πάνω που γλυτώσαμε το overdose από dima billan :P
΄
τ' ακούσει δεν τ' ακούσει ο τεο, ένα είναι το γεγονός! Ο Ντίμα Μπιλαν δεν πήγε για να διαγωνιστεί αλλά για να παραλάβει το βραβείο που του είχαν τάξει.
Εμένα μου άρεσε η Σερβία, ένα άλλο που ήταν σαν ταγκό με κάτι παπούδες και δε θυμάμαι ποιάς χώρας ήταν, αλλά μου άρεσε πολύ, και μου άρεσε και το qele qele.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
μαυρη προπαγανδα κατα του dima bilan βλεπω :(:P



:P:P:P

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Λοιπόν, παρακαλώ τους teo αυτού του κόσμου να παραμείνουν ψύχραιμοι. Όσοι ΧΑΡΝΤΚΟΡ φανζ του Ντίμα, προσέλθετε. Μόνο οι ΤΡΟΥ ΧΑΡΝΤΚΟΡ, yall haterz βρείτε τρύπα να κρυφτείτε τώρα, θα σας δείξουμε εμείς. Έτσι για να δείτε πόσα απίδια βάνει ο σάκος που λέει κι η γιαγιά μου.

Κλικ εντ στρίπ.

Ολοκληρώθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
πω πω οχι στην μαυρη προπαγανδα κατα του dima bilan :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Shaman ειρωνεύεσαι; Ή απλά κάνεις μια διαπίστωση; Όπως και να 'χει δεν μ' αρέσει το ύφος σου.

Ντίμα ζεις εσύ μας οδηγείς. :happy: Κάτω οι haterz. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και επισήμως στη Eurovision ο Σάκης Ρουβάς

Ανακοινώθηκε και επίσημα από την κρατική τηλεόραση η συμμετοχή του τραγουδιστή Σάκη Ρουβά στην Eurovision 2009 που θα πραγματοποιηθεί στη Μόσχα, στις 12, 14 και 16 Μαΐου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.

Τι θα πρωτοπρολάβει φέτος αυτό το παιδί...:confused:
Γιουροβίζιον;; Θα παρουσιάσει το x-factor;; Θα έχει και ένα νεογέννητο μέσ'το σπίτι...
Καλά θα περάσει!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Παλι αυτον?
Αλλους ταλαντουχους δεν εχουμε?
Πρεπει να ειναι σωνει και καλα ηδη διασημοι?
Δηλαδη ενταξει καλο, ωραιος,χορευταρας κτλ κτλ ο Σακουης, αλλα γιατι να μην στειλουμε καποιον/α που ειναι πιο νεο ταλεντο.
Αμαν αυτο το κοπλεξ μας σαν χωρα να μην ρισκαρουμε λιγο ουτε κανα στην Γιουροβιζιον.
Αντε και στην επομενη να στειλουμε την Γαρμπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παλι αυτον?
Αλλους ταλαντουχους δεν εχουμε?
Πρεπει να ειναι σωνει και καλα ηδη διασημοι?
Δηλαδη ενταξει καλο, ωραιος,χορευταρας κτλ κτλ ο Σακουης, αλλα γιατι να μην στειλουμε καποιον/α που ειναι πιο νεο ταλεντο.
Αμαν αυτο το κοπλεξ μας σαν χωρα να μην ρισκαρουμε λιγο ουτε κανα στην Γιουροβιζιον.
Αντε και στην επομενη να στειλουμε την Γαρμπη.
Είναι που η eurovision για εμάς είναι εθνική υπόθεση, και εμείς με σημαντικά ζητήματα δε παίζουμε. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και μόνο που είναι ο Σάκης, θα επιτρέψω στην Πίκυ να ξενυχτήσει για να τον δει :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Παλι αυτον?
Αλλους ταλαντουχους δεν εχουμε?


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...


Συγγνώμη (ίσιωμα γραβάτας και επαναφορά φράντζας)
Ήταν στιγμιαία έξαρση... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπορει να μην ημουν ποτε φαν του Ρουβα, αλλα η επιλογη του με χαροποιησε, διοτι πραγματικα ειναι ενα πολυ φωτεινο προσωπο και απιστευτος σοου-μαν...
Για την αναδειξη νεων ταλεντων υπαρχει και το φεστιβαλ τραγουδιου στη Θεσσαλονικη..
Και για ποιο λογο να ρισκαρει κανεις, οταν εχει ασσους στο χερι του?!
Και στην τελικη, γιατι να γκρινιαζουμε για το οτιδηποτε?! Σιγα τα ωα...για τη Γιουροβιζιον μιλαμε και οχι για κατι αλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
aaa... τον Ρουβά θα στείλουμε πάλι? nice...

τι θα πρωτοκάνει αυτός ο άνθρωπος... αυξάνουν και τα έξοδα με το μωρό καθώς φαίνεται...

well... ούτε κρύο ούτε ζέστη... Καλός θάναι υποθέτω... άσε που μπορεί να έχουμε dyma billan Νο2... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μπορει να μην ημουν ποτε φαν του Ρουβα, αλλα η επιλογη του με χαροποιησε, διοτι πραγματικα ειναι ενα πολυ φωτεινο προσωπο και απιστευτος σοου-μαν...
Για την αναδειξη νεων ταλεντων υπαρχει και το φεστιβαλ τραγουδιου στη Θεσσαλονικη..
Και για ποιο λογο να ρισκαρει κανεις, οταν εχει ασσους στο χερι του?!
Και στην τελικη, γιατι να γκρινιαζουμε για το οτιδηποτε?! Σιγα τα ωα...για τη Γιουροβιζιον μιλαμε και οχι για κατι αλλο..

Δεν ειναι θεμα γκρινιας Νεραιδα (δεν γκρινιαζω για αλλα κι αλλα, ποσο για την Γιουρο) γιατι ετσι κι αλλιως προσωπικα να καθισω 3 ωρες για να δω τον Ρουβα και το καθε ρουβα ειναι λιγο δυσκολο.Ουτε αν ειμαι εξω την ωρα που θα βγει αυτος υπαρχει περιπτωση να σηκωθω απο εκει που καθομαι να παω να ψαξω τηλεοραση για να τον δω.
Αλλα προσωπικα το θεωρω κουτο στην Ελλαδα απο δημοσιογραφους, μεχρι πολιτικους, παρουσιαστες και τραγουδιστες να βαζουμε συνεχεια τους ιδιους και τους ιδιους.
Ετσι κι αλλιως προσωπικα δεν κρινω ποιος θα παει να τραγουδισει και που και ποσοστα δεν παιρνω οποιος και αν πηγαινε.
Αλλα περσι πολυ καλυτερο μου ειχε φανει που πηγε η Καλομοιρα, απ'οτι οταν ειχαμε στειλει Βισση.(ειδα ποσο σιγουρο χαρτι ηταν κι εκεινη)
Τωρα για το τι ειναι ο Ρουβας σαν καλλιτεχνης, δεν ειπα πουθενα κατι αρνητικο.
Ολα αυτα ειναι προσωπικα αποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top