Αποστολή μικρού ποσού (10 ευρώ) μέσω ΕΛΤΑ

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
γεια σας παιδια..ειμαι 19 χρονων και θελω να στειλω το ποσο της ταξης των 10 ευρω σε εναν φιλο μου μεσω ελτα..ξερει κανεις ποια θα ειναι τα εξοδα της αποστολης?επισης θα μου ζητηθει ταυτοτητα ή κατι?(η αποσταση ειναι γρεβενα-αθηνα)
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
γεια σας παιδια..ειμαι 19 χρονων και θελω να στειλω το ποσο της ταξης των 10 ευρω σε εναν φιλο μου μεσω ελτα..ξερει κανεις ποια θα ειναι τα εξοδα της αποστολης?επισης θα μου ζητηθει ταυτοτητα ή κατι?(η αποσταση ειναι γρεβενα-αθηνα)
Με γράμμα εννοείς;:P
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
γεια σας παιδια..ειμαι 19 χρονων και θελω να στειλω το ποσο της ταξης των 10 ευρω σε εναν φιλο μου μεσω ελτα..ξερει κανεις ποια θα ειναι τα εξοδα της αποστολης?επισης θα μου ζητηθει ταυτοτητα ή κατι?(η αποσταση ειναι γρεβενα-αθηνα)

Δεν χρειάζεται ταυτότητα. Πας στο ταχυδρομείο και στέλνεις επιταγή. Τα έξοδα αποστολής εντός Ελλάδας για ποσό μέχρι 50€ είναι 3€.

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top