Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,186 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,896 μηνύματα σε 79,286 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 383 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πωλουνται βοηθήματα Γ' λυκείου (Μαθιουδάκης + Σαλτερης) τελευταίες εκδόσεις- σαν καινούρια

LegionTD

Νεοφερμένος

Ο LegionTD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O LegionTD έγραψε: στις 22:30, 17-09-19:

Σαλτερης - Χημεία Α' τεύχος + Β' τεύχος + Γ' τεύχος+ συμπληρωματικό φυλλάδιο (παράγοντες που επηρεάζουν την ταχύτητα αντίδρασης)
30 ευρώ

Μαθιουδάκης & Παναγιωτόπουλος - Φυσική Α' τεύχος + Β' τεύχος
20 ευρώ

Είναι σαν καινουρια, στην θεωρία και στα λυμένα δεν υπάρχει ίχνος σημειώσεων, απλα στις άλυτες (όσες λύθηκαν) εχω σβήσει ποιες, αλλα δεν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα αυτό.

Είναι τελευταίες εκδόσεις 17 & 16 (στο site του public μπορείτε να δείτε ότι του σαλτερή είναι του 17 οι τελευταίες εκδόσεις, ενώ του μαθιουδάκη είναι του 16)

Είναι οι ίδιες ακριβώς εκδόσεις που έχουν και τα βιβλιοπωλεία, μόνο που εκεί τα πουλάνε 20 ευρω το ένα, ενώ εγω τα δίνω 10 ευρω το ένα. Του μαθιουδάκη εναλλακτικά μπορώ να τα ανταλλάξω για τα μαθηματικά γ' του μηχαϊλίδη α'+ β' τεύχος (αρκεί να ναι εκδόσεις του 16 ή νεότερα)

Συνάντηση στον ηλεκτρικό του Πειραιά ή καπου αλλού κοντά, συναλλαγή μόνο χέρι με χέρι. τηλ. επικοινωνίας 6986844440, διαφορετικά ένα μήνυμα με ενα email ή ενα τηλ και θα επικοινωνήσω εγώ μαζί σας.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LegionTD : 17-09-19 στις 22:46.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

LegionTD

Νεοφερμένος

Ο LegionTD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O LegionTD έγραψε: στις 12:30, 28-09-19:

Πωλούνται 10 ευρώ το ένα ή ανταλλάζονται (της φυσικής) με τα μαθηματικά της Γ ' λυκείου του μηχαϊλίδη ή του σκομπρη
Παράθεση

LegionTD

Νεοφερμένος

O LegionTD έγραψε: στις 00:51, 25-11-19:

Ακομα διαθέσιμα για πωληση
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια