Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Όπως είπαν, Κυψέλη-Γαλάτσι-Αμπελόκηποι. Ειδικά στους Αμπελόκηπους μένουν πάρα πολλοί φοιτητές. Επίσης και η Καλλιθέα ίσως βολέψει (λίγο πιο μακριά βέβαια).
 

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Και η Καλλιθέα μια χαρά είναι, αν είναι κοντά στο τρένο. Γενικά για ΟΠΑ βολεύει ότι είναι κοντά στη Γραμμή 1.
 

Κωνσταντίνα

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Θεωρείτε ότι η πλατεία αττικής είναι σχετικά ασφαλής περιοχή ώστε να μετακομίσω;
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Ανάλογα το πού ακριβώς λες. Κοντά στον σταθμό, προς Αχαρνών, κάπου αλλού; Επίσης, σχετικά είναι αυτά.Το μέρος το ξέρω μόνο λόγω παλαιότερης δουλειάς, δεν είχα ποτέ κάποια αίσθηση ανασφάλειας ό,τι ώρα κι αν βρέθηκα εκεί, αλλά αυτά είναι και τελείως υποκειμενικά.
 

Κωνσταντίνα

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Θεωρείτε ότι η πλατεία αττικής είναι μια καλή και σχετικά ασφαλής περιοχή για να μετακομίσω;
 

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Αν είναι να πας έτσι, όχι πολύ, και δεν αστειεύομαι καθόλου.
 

Συνημμένα

  • prg.jpg
    prg.jpg
    375.1 KB · Εμφανίσεις: 198

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα πρότεινα καλύτερα να επιλέξεις μία άλλη περιοχή!
Εγώ πάντως δεν θα πήγαινα να μείνω εκεί!
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Θεωρείτε ότι η πλατεία αττικής είναι σχετικά ασφαλής περιοχή ώστε να μετακομίσω;

Καλύτερα βρες άλλη περιοχή. Χρησιμοποιώ κάθε μέρα τον Σταθμό Αττικής, περνάω με το λεωφορείο από την Πλατεία Αττικής, αλλά και τη Λιοσίων. Δεν είναι και η καλύτερη περιοχή που μπορείς να βρεις. Πολλά ναρκωτικά.
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Όχι. Πολλά ναρκωτικά, πολύ κλοπή...
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Κάτι άλλο που είναι σημαντικό είναι αν θα πας να μείνεις μόνη σου ή με κάποιους άλλους - οικογένεια/φίλοι/συγκάτοικοι/σύντροφος.
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
OXI. Kαι γενικά απέφευγε το Κέντρο καλύτερα. Γεννήθηκα και μεγάλωσα στην Αθήνα τα μισά μου χρόνια. Μέναμε στα παλιά καλά Πατήσια. Όποτε τυγχάνει και πάω από το παλιό μας το σπίτι απέξω , ας μη σχολιάσω καλύτερα. Περιοχές τύπου Πλατεία Αττικής, Πλατεία Αμερικής, Πλατεία Βικτωρίας, Πατήσια, Κυψέλη ΑΠΟΦΥΓΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ. Θα σου πρότενα να πας σε περιοχές τύπου Πανόρμου, Ηλιούπολη, Νέα Σμύρνη, Νέος κόσμος, Καισαριανή, Ζωγράφου άντε Παγκράτι στη χειρότερη που είναι λίγο Κυψέλη. Όσο το σηκώνει η οικονομική σου τσέπη. Του χρόνου θα πάω να μείνω ξανά Καισαριανή, καθώς μου άρεσε σαν γειτονιά, αλλά θα συγκατοικήσω με το ξαδερφό μου, καθώς τα ενοίκια έχουν πάει στα ύψη.
 

Dimitris13

Νεοφερμένος

Ο Dimitris13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά σας παρακαλώ βοηθήστε με σε μια ανησυχία που έχω!
Φέτος δίνω πανελλήνιες και θέλω να περάσω στην σχολή κοινωνιολογίας στο πάντειο, μήπως μπορείτε να μου προτείνεται περιοχές για εύρεση σπιτιού, οι οποίες να είναι ασφαλείς?
Επιπλέον ποιές περιοχές πρέπει να αποφεύγω και γενικά πως να κινούμαι στην καθημερινότητα στην Αθήνα για να είμαι ασφαλείς?
 

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλησπέρα ψάχνουμε σπίτι Αθήνα άγιο ελευθέριο και πάνω με 2 υπνοδωμάτια αν γνωρίζει κανείς κάτι;;;έχουμε απογοητευτεί!!!
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Λόγω διαθεσιμότητας διαθέτουμε έως 560 ευρώ αλλά τιποτα
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Τα μισά είναι ήδη νοικιασμένα και τα αλλα είναι χαλια
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εμείς μόνο σήμερα ψάχναμε 8 ώρες με τα πόδια παρακαλω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top