Ατάκες καθηγητών

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Well, ο καθηγητής πιο πάνω δεν εννοούσε ότι θα "έβαζε κάτω" την τύπισσα με τη σεξουαλική έννοια, αλλά είπε ότι θα τη "βάλει κάτω από την (ταφο)πλακα":hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Την (ταφο)πλακα εννοούσε. Εχθές στο σχολείο,στο διάδρομο περπατούσε ενα παιδι(κάτι κρατούσε Δεν θυμάμαι ακριβώς)και του λέει ο διευθυντή::<<Παιδί μου πρέπει μια μέρα να ζυγησεις την βλακεία σου>>λέω εγώ:<<χαχαχα σίγουρα πανω από ένα τόνο θα δείξει η ζυγαριά>>και τέλος λέει η βιολόγος:<< Θα πάει στο συν άπειρο>>.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την (ταφο)πλακα εννοούσε. Εχθές στο σχολείο,στο διάδρομο περπατούσε ενα παιδι(κάτι κρατούσε Δεν θυμάμαι ακριβώς)και του λέει ο διευθυντή::<<Παιδί μου πρέπει μια μέρα να ζυγησεις την βλακεία σου>>λέω εγώ:<<χαχαχα σίγουρα πανω από ένα τόνο θα δείξει η ζυγαριά>>και τέλος λέει η βιολόγος:<< Θα πάει στο συν άπειρο>>.

Μόνο του διευθυντή ήταν αστείο. Τα υπόλοιπα καλύτερα να τα παράλειπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Θυμάμαι κυρίως απο το Γυμνάσιο που είχα μια φιλόλογο περιπτωσαρα πολύ καλές φάσεις. Ακομα σαν παρέα την θυμόμαστε και την μιμουμαστε και πεθαίνουμε στο γέλιο. Το θέμα είναι ότι όπως ισως και κάποια απο τα παραπάνω άλλο το να γράφει κάποιος τις ατάκες και αλλο να τις ζει και να τις αναπαριστά με την παρέα του. Δυστηχως μέσα από ενα απρόσωπο φόρουμ όλο το αστείο χάνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου.Αλλά αν θυμάσαι γράψε καμία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Άλλο
Α λυκειου!
Κύριε τι κάνετε;
Καλά θέλω να πάρω σύνταξη!

Ακου φαση.
Μια μερα καναμε κειμενα λυκειο.Ολοι ηταν λες και ειχαν παρει LSD γενικα κανεις δεν ειχε ορεξη να ακουσει,η αλλη μιλαγε και ασχολιοταν κανενας.Εγω ειχα ενα ψαλιδι και το κοπαναγα πανω στο γραφειο,ενας αλλος μια κασετινα και την εκανε περιστροφες πανω στο γραφειο,οι μπροστινοι κοιταγαν το ταβανι και οι πισω χαρτια.Ολοι στην ιδια σειρα το υπολοιπο αμφιθεατρο ηταν αδειο.

Σε μια φαση οπως μιλαγε σταματαει κοιταει στην σειρα και μας κανει " Τι κανετε ; " ,ειχαμε σκαλωσει ολοι γιατι ειμασταν κυριολεκτικα στον κοσμο μας και τελικα μιλαγε στους τελευταιους που ειχαν το κινητο εξω και εστελναν μηνυματα,οι υπολοιποι χεστηκε τι καναμε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Τι μού λετε τώρα, εμείς είχαμε βιολογία με μία που ήταν μικρή και πολύ άβουλη, την κακομοίρα. Ρε σεις, αν έχετε το Θεό σας, είχαμε ανοίξει το παράθυρο στο πίσω μέρος της αίθουσας και είχαμε ανάψει τσιγάρο. Κάποια στιγμή έρχεται η καθηγήτρια και μάς λέει "τι κάνετε εδώ; καπνίζετε;" και εγώ φυσάω τον καπνό έξω και της λέω "μα τι λέτε κυρία, αν είναι δυνατόν! πώς σας ήρθε αυτό;". Ήμουν λίγο κωλόπαιδο μικρή χεχε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καθηγητής Πανεπιστημίου την ώρα που κάναμε Ρώσικα και έξω από την αίθουσα ακουγόντουσαν κόρνες επειδή γινόταν αποφοιτήσεις φοιτητών.

~ Παιδιά τις ακούτε αυτές τις κόρνες αποφοίτησης ;

~ Nαι, κύριε. :D

~ Εντάξει για εσάς θα αργήσουν πολύ να χτυπήσουν. :yes: :yes:

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Τι μού λετε τώρα, εμείς είχαμε βιολογία με μία που ήταν μικρή και πολύ άβουλη, την κακομοίρα. Ρε σεις, αν έχετε το Θεό σας, είχαμε ανοίξει το παράθυρο στο πίσω μέρος της αίθουσας και είχαμε ανάψει τσιγάρο. Κάποια στιγμή έρχεται η καθηγήτρια και μάς λέει "τι κάνετε εδώ; καπνίζετε;" και εγώ φυσάω τον καπνό έξω και της λέω "μα τι λέτε κυρία, αν είναι δυνατόν! πώς σας ήρθε αυτό;". Ήμουν λίγο κωλόπαιδο μικρή χεχε. :P

Himela ταραχοποιο στοιχειο,δεν το περιμενα αυτο :rofl:
Στο γυμνασιο σε εμας ειχαν λουσει καθηγητη με τον πυροσβεστηρα,ηταν βεβαια αποκριατικο παρτυ αλλα και εν ωρα μαθηματος ταυτοχρονα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 317 μηνύματα.
Στην ώρα της Χημείας παίζαμε tutti fruti. Ένας απο τους συμμαθητές μου, τον οποίο ΘΕΣ να έχεις μαζί σου εν ώρα μαθήματος για να περάσει η ώρα, ήταν το πεπόνι. Τον σηκώνει λοιπόν η sassy καθηγήτρια της Χημείας για να λύσει μια άσκηση. Σηκώνεται λοιπόν αυτός και της λέει: "Κυρία εγώ είμαι πεπόνι". Και γυρνάει αυτή και του απαντάει: "Ολόκληρος ή μόνο στο κεφάλι;". ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Σήμερα είχαμε φυσική κατεύθυνσης, και ενα κορίτσι έψαχνε την τσάντα της Κατερίνας.Και λέει εκείνο το κορίτσι:<<καλά ηΚατερίνα τη μιση προίκα της την έχει μέσα στην τσάντα της>>.Και λέει ο Καθηγητής:<<εεε την άλλη μισή την έχει πανω της>>πρέπει να τονίσω ότι η Κατερίνα Δεν Ήταν μέσα στην τάξη.Είχε Αρχαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Στην ώρα της Χημείας παίζαμε tutti fruti. Ένας απο τους συμμαθητές μου, τον οποίο ΘΕΣ να έχεις μαζί σου εν ώρα μαθήματος για να περάσει η ώρα, ήταν το πεπόνι. Τον σηκώνει λοιπόν η sassy καθηγήτρια της Χημείας για να λύσει μια άσκηση. Σηκώνεται λοιπόν αυτός και της λέει: "Κυρία εγώ είμαι πεπόνι". Και γυρνάει αυτή και του απαντάει: "Ολόκληρος ή μόνο στο κεφάλι;". ������

Εγω θα ελεγα κατι σε στυλ "Ειπες να διαφοροποιηθεις απο τους υπολοιπους που ειναι τουβλα; ":hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Θυμαμαι μια ατακα που μου πεταξε ο καθηγητης της φυσικης φετος στο μαθημα της φυσικης κατευθυνσης.. Ειχαμε γραψει τεστ στην οριζοντια βολη και περιμεναμε να μας τα δωσει...Περνανε , περνανε τα ονοματα ...το δικο μου τεστ δεν το δινει.. Σκεφτομαι μπας και ξεχασα παλι να βαλω ονομα..Και ηταν αυτο που πιστευα (ακολουθει διαλογος)

Καθηγητης: Εμεινε ενα ακομη τεστ...18 στον βαθμο αρκετα καλο βεβαια δεν εχει ονομα...Μηπως καποιος απο εσας δεν πηρε το γραπτο του;
(Σηκωνω το χερι μου)
Εγω κυριε....
Καθηγητης : Ειναι αυτα τα γραμματα σου;
(Παρατηρω το τεστ και βλεπω οτι αυτα ειναι τα γραμματα μου. Κουναω καταφατικα το κεφαλι μου)
Καθηγητης: Ωστε λοιπον δικο σου ηταν το τεστ και δεν εβαλες και ονομα.. Οριστε το γραπτο σου ''κυρια anonymous'' και καλυτερα να βαζεις ονομα ωστε να μη χρειαστει να καλεσω την CIA να σε βρει....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top