Γενικό - Είναι δύσκολη αυτή η τάξη;

H B' Γυμνασίου είναι η δυσκολότερη τάξη του Γυμνασίου;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • Ναι

    Ψήφοι: 8 38.1%
  • 'Oχι

    Ψήφοι: 13 61.9%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
το μόνο που έμαθα καλά είναι οτι η υποτείνουσα ισούται με το άθροισμα των τετραγώνων των δύο κάθετων πλευρών.:P

Πυθαγόρειο θεώρημα πω πω το αγαπώ <3 !!

Πάντως εμένα η B γυμνασίου μου έμεινε η πιο δύσκολη τάξη του γυμνασίου, δεν ξέρω πολύ ζόρικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Πυθαγόρειο θεώρημα πω πω το αγαπώ <3 !!

Πάντως εμένα η B γυμνασίου μου έμεινε η πιο δύσκολη τάξη του γυμνασίου, δεν ξέρω πολύ ζόρικη!

Εμενα μου εμεινε ως η πιο αθλια ταξη του γυμνασιου.Γενικα δεν ειχε καποιο ενδιαφερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Όχι πολύ εύκολη ΓΜΟ 19.10/13.μαλιστα στο Γ τρίμηνο είχα βγάλει 19.12/13.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Εμενα μου εμεινε ως η πιο αθλια ταξη του γυμνασιου.Γενικα δεν ειχε καποιο ενδιαφερον


Δεν θυμάμαι να σου πω την αλήθεια αν ήταν ενδιαφέρουσα όχι αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι κάποιες φορές μου βγαίνει η κούραση της Β Γυμνασίου χιχι !!!!

Φώτη συγχαρητήρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλή ήταν, απλά είχε μεσαιωνική ιστορία. Που είναι μεχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Για μένα η β' γυμνασίου δεν παλευόταν με τίποτα. Η α' και η γ' γυμνασίου ήταν από τις καλύτερες χρονιές των σχολικών μου χρόνων (πάντα περίμενα να γράψω "των σχολικών μου χρόνων" και όχι "μέχρι τώρα" :cool:), αλλά από τη β' σχεδόν μόνο αρνητικά πράγματα έχω να θυμάμαι. Βέβαια αυτό δεν έχει να κάνει (μόνο) με τα μαθήματα, περισσότερο προσωπικοί ήταν οι λόγοι. Αλλά και τα μαθήματα ήταν πολύ απαιτητικότερα από την α' γυμνασίου, της οποίας η δυσκολία είναι χαμηλότερη από αυτή του δημοτικού, ειδικά άμα πάρεις τα αρχαία με καλό μάτι απ'την αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Εγώ κάποια δυσκολία Δεν αντιμετώπισα στα μαθήματα του Γυμνασίου γενικά.Πιο πολυ πίεση είχα στις εξετάσεις της Γ Γυμνασίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top