Βιβλία για αρχάριους

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ποιο βιβλίο θα προτείνατε για αρχάριους στα Ιταλικά και ύστερα για Α1-Α2? (celi)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ναι θέλω κι εγώ κανένα βιβλιο αν ξέρετε!Είδα σε βιβλιοπωλείο μερικά αλλά δεν ξέρω ποιο να παρω θέλω γνώμες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Ναι θέλω κι εγώ κανένα βιβλιο αν ξέρετε!Είδα σε βιβλιοπωλείο μερικά αλλά δεν ξέρω ποιο να παρω θέλω γνώμες!:D

για αρχη πολυ καλο ειναι τ (nuovo) progetto italiano 1 (βιβλιο μαθητη, τετραδιο ασκησεων κ supplemento):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Βασικά είχα ψάξει πριν μέρες και είχα βρει αυτό το site και κατέβασα αυτό
https://linguebooks.blogspot.gr/2012/05/ciao-7th-edition.html?m=1
Έχει μπολικα βιβλια είδα και για πολλές γλώσσες!!Το συγκεκριμένο είναι πολύ ωραίο μέσα!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top