Γενικό - Πειραματικό Λύκειο

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Φίλε, Κωστάκο, εννοείς ότι θα πας και συ σε Πειραματικό; Πού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
εγω για τ πειραματικο λυκειο δεν ξερω,αλλα παω σε πειραματικο γυμνασιο κ μ αρεσει πολυ.βασικα ειναι τ μοναδικο γυμνασιο στην περιοχη μ κ σ αυτο μας εστειλαν απ τ δημοτικο,αλλα ειναι πολυ ωραια!τ καθε παιδι εχει ντουλαπακι κ σε καθε μαθημα αλλαζουμε αιθουσα.αλλες αλλαγες δεν υπαρχουν νομιζω αλλα δυστυχως τ λυκειο π μας στελνουν ειναι κανονικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_55

Νεοφερμένος

Ο George_55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 68 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Προσωπικά ήμουν δύο (2) χρόνια σε Πειραματικό Γυμνάσιο κάπου στην Κρήτη. Από πλευράς επιπέδου καθηγητών δεν υπάρχει διαφορά. Το μεράκι και μόνο αρκεί...
Οσο ήμουν στην Αθήνα - σε Πειραματικό Λύκειο εκεί - οι καθηγητές έκαναν μεγάλη προσπάθεια να βοηθήσουν, κάτι που το εκτιμόύσαν με το παραπάνω τα παιδιά.
Η γενική εικόνα πάντως είναι, Πειραματικό ή όχι - σημειώσατε Χ.

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Παιδια, είναι κανεις που να πηγαινει σε πειραματικό λύκειο? Εχω ακουσει πολύ καλές φημες γενικά αλλά θελω και συγκεκριμενες γνωμες... Πως ειανι γενικά τα πράγματα, το συστημα, οι υποδομές, οι καθηγητες κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgina M

Νεοφερμένος

Η Georgina M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας.Παει κανεις/καμια στο 2ο πειραματικο λυκειο αθηνων?
Του χρονου θα παω πρωτη λυκειου και δεν μου φαινεται ασχημη ιδεα.
Θα μπορουσατε να μου δωσετε σχετικες πληροφοριες? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top