Ιατρική Αλεξανδρούπολης

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Άλλοι θα σκοτωντουσαν να περνούσαν στην Σχολη που είσαι τώρα και σε ζηλεύουν. Όσο μακριά ειναι κάποιος από το σπιτι του τόσο το καλύτερο
Χιχι πράγματι... :P Πλήρης ανεξαρτησία! Αλλά για το επίπεδο σπουδών δεν ξέρω! Έχω ακούσει τα καλύτερα για την Κρήτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Χιχι πράγματι... :P Πλήρης ανεξαρτησία! Αλλά για το επίπεδο σπουδών δεν ξέρω! Έχω ακούσει τα καλύτερα για την Κρήτη...

Το δικό σας ειναι το καλύτερο θα πας και θα δεις :P

Η Κρήτη έχει καλη σχετικά έρευνα αλλά η έρευνα δε σε κάνει άλλο ιατρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,046 μηνύματα.
Όσο μακριά ειναι κάποιος από το σπιτι του τόσο το καλύτερο
Γιατί καλέ μου Φόκο; Νομίζω ότι το απόφθεγμά σου μπορεί να ισχύει για όσους ήταν στερημένοι και καταπιεσμένοι από το σπίτι τους και δεν είχαν καλές σχέσεις με τους δικούς τους. Αν κάποιος έχει ελευθερία από τους γονείς του και ισορροπημένες σχέσεις με αυτούς, γιατί να είναι καλύτερο το να φύγει μακριά; Αν είναι αναπόφευκτο λόγω μορίων εντάξει, διαφορετικά γιατί και να τους επιβαρύνει οικονομικά;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Γιατί καλέ μου Φόκο; Νομίζω ότι το απόφθεγμά σου μπορεί να ισχύει για όσους ήταν στερημένοι και καταπιεσμένοι από το σπίτι τους και δεν είχαν καλές σχέσεις με τους δικούς τους. Αν κάποιος έχει ελευθερία από τους γονείς του και ισορροπημένες σχέσεις με αυτούς, γιατί να είναι καλύτερο το να φύγει μακριά; Αν είναι αναπόφευκτο λόγω μορίων εντάξει, διαφορετικά γιατί και να τους επιβαρύνει οικονομικά;



Πρέπει να καταλάβεις ότι αποτελεις εξαίρεση οι περισσότεροι γονείς δεν ειναι σαν τους δικούς σου και ειδικά στις κοπέλες αυτό με την γονεοκρατια μπορεί να γίνει μαρτύριο .

Όταν ήμουν 18χρονων τηλεφωνούσα στους γονείς μου ότι θα κοιμηθώ και μετά έβγαινα για βράδυ.

Όσο αφορά τον οικονομικό παράγοντα σε αυτό έχεις δίκιο και φυσικά ειναι χαζός οποίος δε σπουδάζει στην πόλη του αν υπάρχει αντιστοιχη Σχολη εκεί .

Ερώτηση ξέρεις να μαγειρέυεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρέπει να καταλάβεις ότι αποτελεις εξαίρεση οι περισσότεροι γονείς δεν ειναι σαν τους δικούς σου και ειδικά στις κοπέλες αυτό με την γονεοκρατια μπορεί να γίνει μαρτύριο .

Όταν ήμουν 18χρονων τηλεφωνούσα στους γονείς μου ότι θα κοιμηθώ και μετά έβγαινα για βράδυ.

Όσο αφορά τον οικονομικό παράγοντα σε αυτό έχεις δίκιο και φυσικά ειναι χαζός οποίος δε σπουδάζει στην πόλη του αν υπάρχει αντιστοιχη Σχολη εκεί .

Ερώτηση ξέρεις να μαγειρέυεις;
Ρε είσαι θεός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Ρε είσαι θεός!

αρα απο τα υπογραμμισμενα βγαζουμε συμπερασμα οτι ο φοκος ειναι κοριτσι ?:eek:

πλακιτσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
αρα απο τα υπογραμμισμενα βγαζουμε συμπερασμα οτι ο φοκος ειναι κοριτσι ?:eek:

πλακιτσα:P

:hmm: ναι αυτό κατάλαβα και εγώ αλλα έπρεπε να γράφει θεά στο σχόλιο .

Δεν είμαι κοπέλα πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,046 μηνύματα.
Ερώτηση ξέρεις να μαγειρέυεις;
Ναι αμέ. Καί όχι μόνο. Έχω γράψει ΕΔΩ για τις οικιακές μου δρασηριότητες.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ναι αμέ. Καί όχι μόνο. Έχω γράψει ΕΔΩ για τις οικιακές μου δρασηριότητες.



Εγώ έμαθα να μαγειρεύω και να κάνω τις δουλειές όταν πήγα μακριά απο τους γονείς μου. Πιο πριν ούτε το κρεβάτι μου έστρωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christidim

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Παρούσα και γω
Αντε.....Καλή μας Επιτυχία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christidim

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Γνωρίζετε κάτι για τις απεργίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
στην αιτηση εγγραφης τι πρεπει να συμπληρωσουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Παρούσα κι εγώ! Τετάρτη πάω (με τρένο από Αθήνα, θα μας βγει η ψυχή) να βρω κανα σπίτι...!

Συγχαρητηρια συναδελφισσα (οπως και σε ολους!!)
αλλα εσυ δεν ειχες πει οτι δε σε ενδιαφερει το 3ο πεδίο; :hmm:Εκει με τα αποτελεσματα των βαθμολογιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Συγχαρητηρια συναδελφισσα (οπως και σε ολους!!)
αλλα εσυ δεν ειχες πει οτι δε σε ενδιαφερει το 3ο πεδίο; :hmm:Εκει με τα αποτελεσματα των βαθμολογιων.

:knife:
kill it before it lay eggs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Τελικά ήταν ενδιαφέρον μάλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Συγχαρητηρια συναδελφισσα (οπως και σε ολους!!)
αλλα εσυ δεν ειχες πει οτι δε σε ενδιαφερει το 3ο πεδίο; :hmm:Εκει με τα αποτελεσματα των βαθμολογιων.
Ε, μπορει να ειχε ξεγραμμενη την ιατρικη και να τη δηλωσε μπας και.. Και τελικα να την επιασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Το 90% των υποψηφίων της θετικής δηλώνουν πρώτα τις ιατρικές στο μηχανογραφικό τους ακόμα και 16 να έχουν γραψει.Οι λόγοι ποικίλουν κάθε φορά.

Ας είμαστε ρεαλιστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Το 90% των υποψηφίων της θετικής δηλώνουν πρώτα τις ιατρικές στο μηχανογραφικό τους ακόμα και 16 να έχουν γραψει.Οι λόγοι ποικίλουν κάθε φορά.

Ας είμαστε ρεαλιστές.
Ποιος ειπε το αντιθετο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Συμφωνώ αλλά νομίζω πως όλοι αντιπαθούμε την υποκρισία...το έχω ζήσει κι εγω...να ακούω απο παιδιά της θετικής ότι στοχεύουν οικονομικά ή πολυτεχνεια κι ένα τελεί όταν βγάζουν αρκετά μόρια να επιλέγουν το προφανές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Eίναι γλυκά τα μόρια, πως να το κάνουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top