Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,103 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,811 μηνύματα σε 79,148 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 320 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Γεωπονική Σχολή Α.Π.Θ

babisgr

Φοιτητής

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε: στις 20:24, 26-06-11:

υπάρχει σχετικό θέμα (δυστυχώς δεν έχω χρόνο να σε βοηθήσω.. ίσως το βράδυ να το ψάξω).. Είμαι και εγώ υποψήφιος και επειδή ρώτησα παιδιά από το τμήμα αν και δεν ήταν από τις πρώτες επιλογές τους τελικά έμειναν ευχαριστημένοι.. Αν δεις το πρόγραμμα σπουδών τους τμήματος θα δεις πως έχει και πολλές κατευθύνσεις (δε μπορώ να σου πω αν είναι ενδιαφέρον αυτό είναι σε σένα αν σου αρέσουν αυτού του είδους τα μαθήματα). Δε ξέρω να σου πω τπτ παραπάνω μιας που και εγώ ψάχνομαι..
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Anthony

Φοιτητής

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 691 μηνύματα.

O Anthony έγραψε: στις 20:37, 26-06-11:

http://www.agro.auth.gr/
Παράθεση

Brynja

Φοιτητής

H Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Brynja έγραψε: στις 23:16, 08-07-11:

ξερετε αν το τμημα του απθ προσφερει προγραμμα erasmus???
Παράθεση

VouDou (Δημήτριος)

Καθηγητής

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών , Καθηγητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 954 μηνύματα.

O VouDou έγραψε: στις 01:53, 09-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Brynja
ξερετε αν το τμημα του απθ προσφερει προγραμμα erasmus???
Όλα τα Τμήματα Πανεπιστημίων και ΤΕΙ προσφέρουν πρόγραμμα Erasmus.

Η μοναδική περίπτωση που κάποιο τμήμα να μην προσφέρει είναι να μην υπάρχει το ίδιο επιστημονικό αντικείμενο σε άλλη χώρα.
1
Παράθεση

Brynja

Φοιτητής

H Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Brynja έγραψε: στις 22:03, 19-07-11:

μου δημιουργηθηκε η απορια επειδη δν ειδα να λεει κατι σχετικο μεσα στο σαιτ της σχολης...ευχαριστω παντως!
Παράθεση

Brynja

Φοιτητής

H Brynja έγραψε: στις 17:22, 12-09-12:

νεο προγραμμα σπουδων για οσους ενδιαφερονται: http://www.agro.auth.gr/spoudes/odigosspoudon2012.pdf
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Brynja : 12-09-12 στις 17:35.
1
Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε: στις 14:43, 04-01-14:

Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (2010):
http://www.adip.gr/eks/Final%20Exter...lture_AUTh.pdf
Παράθεση

HonoreDeBalzac

Φοιτητής

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

O HonoreDeBalzac έγραψε: στις 16:49, 03-10-17:

Καλησπέρα , ξέρετε κανένα φωτοτυπάδικο στη Μελενίκου που να 'χει σημειώσεις της σχολής;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια