Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,110 εγγεγραμμένα μέλη και 2,483,131 μηνύματα σε 79,161 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 342 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι υποχρεωτική η παρακολούθηση στο Πανεπιστήμιο;

Panospro2

Νεοφερμένος

Ο Panospro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Panospro2 έγραψε: στις 22:13, 10-06-19:

Καλησπέρα σε όλους . Μένω στην Αθήνα και ενδιαφέρομαι να περάσω Μαθηματικό , αν δεν καταφέρω ΕΚΠΑ, θα δηλώσω το Πανεπιστήμιο Πατρών. Θα ήθελα να ρωτήσω αν η παρακολούθηση των μαθημάτων είναι υποχρεωτική, και αν όχι όλων πόσα περίπου μαθήματα , διότι δεν μπορώ να μετακινηθω για 4 χρόνια στην Πάτρα. Το αν θα περάσω η όχι τα μαθήματα είναι καθαρό δικό μου θέμα , οπότε παρακαλώ απάντησε στην ερώτηση περί υποχρεωτικής παρακολούθησης.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 22:31, 10-06-19:

Υποχρεωτικά από την άποψη ότι κόβεσαι από τα αποδυτήρια αν δεν πας, είναι μόνο τα εργαστήρια. Ελάχιστα μαθήματα έχουν εργαστήρια, από υποχρεωτικά μόνο 1 (Πληροφορική Ι).
Παράθεση

Panospro2

Νεοφερμένος

Ο Panospro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Panospro2 έγραψε: στις 22:33, 10-06-19:

Σε ευχαριστώ πολύ. Δηλαδή περίπου πόσες φορές θα χρειαστεί να μετακινηθω για να παρακολουθήσω τα εργαστήρια περίπου ;
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 22:35, 10-06-19:

8-10 φορές. Έχω την εντύπωση ότι αν θες μπορείς να μην γραφτείς καν στο εργαστήριο και να βγει ο βαθμός μόνο από το γραπτό σου, αλλά θα δυσκολευτείς παραπάνω.
Παράθεση

Panospro2

Νεοφερμένος

O Panospro2 έγραψε: στις 22:37, 10-06-19:

Αν μπορείς να το σιγουρεψεις αυτό και να με ενημερώσεις θα μου ήταν μεγάλη βοήθεια ! Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι !
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ έγραψε: στις 22:44, 10-06-19:

Οκ, ρώτησα παλιότερους, ισχύει.
Για την Αθήνα βέβαια είναι αυτά, αλλά φαντάζομαι δεν θα έχει ιδιαίτερη διαφορά στη Πάτρα.
1
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 326 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 23:43, 10-06-19:

Μπορείς να κοιτάξεις και τον οδηγό σπουδών αν θες και να δεις ποια μαθήματα έχουν υποχρεωτικά στο Πανεπιστήμιο Πατρών και ποια στο ΕΚΠΑ. Εκεί συνήθως τα γράφει όλα .
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια