Μπορώ να ορκιστώ στην επόμενη ορκωμοσία;

daria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η daria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Γεια!!! Εχω μια απορια και οποιος ξερει ας μου απαντησει...αν δεν παει καποιος στην ορκωμοσια του τι γινεται???ακουσα οτι πηγαινει στην επομενη...αν ισχυει ξερετε ποια ειναι η διαδικασια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια!!! Εχω μια απορια και οποιος ξερει ας μου απαντησει...αν δεν παει καποιος στην ορκωμοσια του τι γινεται???ακουσα οτι πηγαινει στην επομενη...αν ισχυει ξερετε ποια ειναι η διαδικασια????

Ναι έτσι είναι αλλά θα πρέπει να συνεννοηθείς με τη γραμματεία προηγουμένως. Μου φαίνεται ότι θα πρέπει να κάνεις μια αίτηση όπου θα εξηγείς τους λόγους που δεν σου επιτρέπουν να παραστείς και θα ζητάς να συμπεριληφθείς στην επόμενη ορκωμοσία. Για καλό και για κακό κράτα και τον αριθμό πρωτοκόλλου για να είσαι σίγουρη (μην σου πουν μετά ότι δεν ξέρουν τίποτα). Συνήθως στο σάιτ της κάθε σχολής βγαίνει ανακοίνωση που καλεί τους τελειόφοιτους της κάθε περιόδου (Φεβρουαρίου, Ιουνίου, Σεπτεμβρίου) να κάνουν αίτηση ορκωμοσίας μέσα σε συγκεκριμένες ημερομηνίες.Τότε θα πας και εσύ να κάνεις την αίτηση που σου είπα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έχετε απορία πάνω στο θέμα;

Το μήνυμα αυτό ξεχώρισε από το θέμα Γενικές φοιτητικές απορίες ως ουσιαστικό και χρήσιμο.

Θέλετε να ρωτήσετε κάτι / έχετε απορία στο θέμα; Μα φυσικά! Κάντε click εδώ για να συντάξετε την απορία σας.

Αυτό το thread είναι καθαρά για δική σας πληροφόρηση στο θέμα που πραγματεύεται. Το ischool.gr και η Ομάδα Διαχείρισης δεν φέρουν καμία ευθύνη για τα όποια γραφόμενα των μελών. Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του ischool.gr σαν πηγή.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top