Πανελλήνιες ετών 28

thanasis1991

Νεοφερμένος

Ο thanasis1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους! Στην ηλικία πλέον των 28 αποφάσισα να δώσω Πανελλήνιες, καθώς στα 18 μου δεν ήθελα να δώσω και τώρα πλέον είμαι αποφασισμένος. Πήγαινα σε ΕΠΑΛ στον τομέα Ηλεκτρολογίας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος ποια μαθήματα πρέπει να δώσω και ποια είναι τα βιβλία, ώστε να μπορέσω να τα βρω.

Σας ευχαριστώ ολους!
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Tι έκανες στα 18 σου; επανάσταση; Πέρα από την πλάκα έχεις κρατήσει κάποια επαφή με τα μαθήματα; Ή απλά ήρθε ως φλασιά στα γεροντάματα; :P
 

thanasis1991

Νεοφερμένος

Ο thanasis1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Tι έκανες στα 18 σου; επανάσταση; Πέρα από την πλάκα έχεις κρατήσει κάποια επαφή με τα μαθήματα; Ή απλά ήρθε ως φλασιά στα γεροντάματα; :P
Χαρταετό πετούσα στα 18 μου δυστυχώς και λόγω οικονομικών προβλημάτων δεν πήγα ποτέ φροντιστήριο. Μετά απ' όσα έχω βιώσει σε όλες μου τις δουλειές αποφάσισα να "αναβαθμιστώ" λιγάκι και να εξειδικευτώ σε κάποιον τομέα. Θέλω να περάσω Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών στο Ηράκλειο. Απ' ότι είδα η βάση είναι 11.000 και κάτι, εύχομαι να είναι βατό. Απλώς αγχώνομαι για το που θα βρω τα βιβλία και την ύλη.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Κι εγώ έδωσα πανελλήνιες στα 30, μην ανησυχείς :P
Και στη σχολή έχω συναντήσει στο πρώτο έτος 25ρηδες κτλ.
 

thanasis1991

Νεοφερμένος

Ο thanasis1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

spinalgr1990

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 206 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top