Πόσα κιλά είστε;

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
1,52 και 46 κιλά :P
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Ωραίο θεμα αυτο πάνω που ετοιμάζομουν να παω στη κατάψυξη να παρω το παγωτάκι μου να την κάνω την αμαρτία μου , τσουπ εμφανίστηκε μπροστά μουυυ.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1,82 και 82 κιλά αλλά είμαι σε μετεγχειριντικο στάδιο κάνω αποθεραπεια φουλ φάρμακα, ασκήσεις, φυσικοθεραπεια, διατροφή με protein, Cla, μουρουνελαιο, Neurobion και δεν συμμαζευεται :superman:
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.
1.77 ύψος και 72 κιλά.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Είμαι 1.88 και 84 κιλά. Προσπαθώ να χάσω 4 κιλά αλλά δύσκολο όταν τρώω σχεδόν κάθε μέρα παγωτό. Προπερσι από 80 κιλά είχα φθάσει 75 κιλά επειδή ήμουν στο χωριό για 3 εβδομάδες όπου έκανα πολλές δουλειές στο χωράφι
 

blueroses37

Νεοφερμένος

Η blueroses37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Εγώ είμαι 1.73-1.74 και 63 κιλά. Πήρα 5 κιλά κατά την διάρκεια τησ προετοιμασίας των πανελληνίων.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Είμαι 1.88 και 84 κιλά. Προσπαθώ να χάσω 4 κιλά αλλά δύσκολο όταν τρώω σχεδόν κάθε μέρα παγωτό. Προπερσι από 80 κιλά είχα φθάσει 75 κιλά επειδή ήμουν στο χωριό για 3 εβδομάδες όπου έκανα πολλές δουλειές στο χωράφι

Καλά εάν είναι δυνατόν. Τόσο λίγο βάρος έχεις ή εγώ στα 93 κιλά έχω πάρα πολύ;

Πριν μια 5 ετια πρέπει να ήμουν 80 κατι αλλά γυμναζομουν επίπονα κάθε μέρα.Βέβαια τότε ήμουν αδύνατος.

Μετά άρχισα καθιστική ζωή και πήρα βάρος.
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά εάν είναι δυνατόν. Τόσο λίγο βάρος έχεις ή εγώ στα 93 κιλά έχω πάρα πολύ;

Πριν μια 5 ετια πρέπει να ήμουν 80 κατι αλλά γυμναζομουν επίπονα κάθε μέρα.Βέβαια τότε ήμουν αδύνατος.

Μετά άρχισα καθιστική ζωή και πήρα βάρος.
Είσαι πάνω απ'τα κιλά σου. Αν είσαι 1.85 και 93 κιλά... πρέπει να κατέβεις στα 82-83 εκτός αν είσαι πολύ μυώδης οπότε δικαιολογείται να πάς 85+ αλλά όχι 93 μου φαίνονται πολλά.
@Skiyo 1.88 και 84 κιλά είσαι νορμάλ, άντε να βάλεις μυική μάζα και να χάσεις λίπος χωρίς σημαντική αλλαγή στο βάρος. Στα 75 θα είσαι καχεκτικός.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω μία θεία, τώρα είναι 70 ετών, ύψος 1.67 παιδιά είχε φτάσει κάποια στιγμή 147 κιλά!!!! Τώρα έχει πέσει στα 110+... αλλά τούμπανο μιλάμε. Τις έλεγα πρόσεχε, μην τρώς τόσο πολύ...
Έβαζε στην κατσαρόλα, 3-4 είδη κρέατος και τα έβραζε και μετά καθόταν κ έτρωγε, γαλοπούλα, γίδα, προβατίνα κτλ, πιατέλες ολόκληρες.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Είσαι πάνω απ'τα κιλά σου. Αν είσαι 1.85 και 93 κιλά... πρέπει να κατέβεις στα 82-83 εκτός αν είσαι πολύ μυώδης οπότε δικαιολογείται να πάς 85+ αλλά όχι 93 μου φαίνονται πολλά.
@Skiyo 1.88 και 84 κιλά είσαι νορμάλ, άντε να βάλεις μυική μάζα και να χάσεις λίπος χωρίς σημαντική αλλαγή στο βάρος. Στα 75 θα είσαι καχεκτικός.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω μία θεία, τώρα είναι 70 ετών, ύψος 1.67 παιδιά είχε φτάσει κάποια στιγμή 147 κιλά!!!! Τώρα έχει πέσει στα 110+... αλλά τούμπανο μιλάμε. Τις έλεγα πρόσεχε, μην τρώς τόσο πολύ...
Έβαζε στην κατσαρόλα, 3-4 είδη κρέατος και τα έβραζε και μετά καθόταν κ έτρωγε, γαλοπούλα, γίδα, προβατίνα κτλ, πιατέλες ολόκληρες.

Όντως 75 είναι καχεκτικος. Εγώ πριν 5-10 χρόνια που ήμουν αδύνατος ήμουν 80 kg.

Μπορεί να έχω και 1,82 ύψος δεν ξέρω ακριβώς.

Αλλα όντως πρέπει να χάσω βάρος γιαυτό δεν τρώω παγωτά και άρχισα Γυμναστική. Σκοπεύω 90 kg αρχικά και βλέπουμε.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
1.88 και 84 κιλά είσαι νορμάλ, άντε να βάλεις μυική μάζα και να χάσεις λίπος χωρίς σημαντική αλλαγή στο βάρος. Στα 75 θα είσαι καχεκτικός.
Όντως 75 είναι καχεκτικος. Εγώ πριν 5-10 χρόνια που ήμουν αδύνατος ήμουν 80 kg.

Μπορεί να έχω και 1,82 ύψος δεν ξέρω ακριβώς.

Αλλα όντως πρέπει να χάσω βάρος γιαυτό δεν τρώω παγωτά και άρχισα Γυμναστική. Σκοπεύω 90 kg αρχικά και βλέπουμε.
Αυτά τα 5 κιλά δεν τα έχασα έτσι απλά από 80 σε 75 κιλά ήμουν κάθε μέρα έξω είτε για δουλειες στο χωράφι ή που έβγαινα με τη παρέα μου τα βράδια για ποτό και το κοντινότερο καφετέρια-μπαρ ήταν ένα 1 χλμ και πήγαινα δύο φορές τη μέρα άρα περπατούσα πολύ τη μέρα. Επίσης πριν πάω χωριό μπορεί να έτρωγα 4 μπάλες παγωτό στο σπίτι μου ενώ στο χωριό που είμαστε στο σπίτι γύρω 12 άτομα ντρεπόμουν να βάλω πάνω από 2 μπάλες παγωτό και έτρωγα μόνο 2 γεύματα τη μέρα το πρωινό και το μεσημεριανό. Για βραδινό έβγαινα για μπύρες με τη παρέα.
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
1,63 - 55kg
 

JohnGreek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JohnGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μετά από χρόνια δίαιτας, στα οποία έχασα κοντά 60 κιλά. Σήμερα έχω την τιμή και περηφάνια να λέω ότι από 140+ κιλά είμαι στα 85. 1.84 ύψος.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.
1.80m - 76kg με παίρνει να χάσω άλλα 6...
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.
Ρε φίλε σοβαρά τώρα; Καμία φορά απορώ εάν γράφετε αλήθεια. 76 με 1,80 είσαι πολύ αδύνατος..γιατί να χάσεις;
Δεν είμαι τόσο αδύνατος όσο νομίζεις μαν, δυστυχώς..
Είμαι αγύμναστος και πλέον αυτό φαίνεται, συσσωρεύονται όλα στην κοιλιά/περιφέρεια :(
Δλδ χεράκι/ποδαράκι πολύ λεπτό κ αν πάρω λίγα κιλά παραπάνω ναα η κοιλούμπα :hehe:
Στην καραντίνα μέσα είχα φτάσει κοντά 90 αλλά έσφιξα το ζωνάρι και τα έχασα...
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
1.80 και 58 κιλα...Κραξτε ελευθερα.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
1.70 και 64 κιλά...
μάλλον πρέπει να ξανά χάσω τα δύο κιλάκια που τσίμπησα στη καραντίνα :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top