Για εμάς τους ξενύχτηδες

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Μήνυμα ελήφθη! :P
Επειδή όμως δεν αντέχω ακόμη και πολλά πολλά, ήρθε η ώρα να σας πω καληνύχτα :bye:
Καλή επιτυχία για αύριο Νίκο!

Thanks Αλεξάνδρα. Καληνύχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Κρατάω φτυάρι και ρωτώ
"Είναι κανείς άλλος εδώ;"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Κρατάω φτυάρι και ρωτώ
"Είναι κανείς άλλος εδώ;"

:P
Σιγά το ξενύχτι στη 1 το βράδυ μαρή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σιγά το ξενύχτι στη 1 το βράδυ μαρή :P


Ήμουν υπέρμετρα αισιόδοξη και περιμενα μια αναβίωση αυτού του θέματος, οπότε έκανα την αρχή νωρίς για να προλάβω τίποτα καλό πριν πάω για ύπνο :hehe:

Έχουμε και μια ηλικία άλλωστε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ήμουν υπέρμετρα αισιόδοξη και περιμενα μια αναβίωση αυτού του θέματος, οπότε έκανα την αρχή νωρίς για να προλάβω τίποτα καλό πριν πάω για ύπνο :hehe:

Έχουμε και μια ηλικία άλλωστε! :P
Χαχαχαχαχα :D Άσε, γεράματα :P

Κι εγώ θυμάμαι νοσταλγικά τις μεταμεσονύχτιες ώρες εδώ στο ischool πριν 8-9 (!) χρόνια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα :D Άσε, γεράματα :P

Κι εγώ θυμάμαι νοσταλγικά τις μεταμεσονύχτιες ώρες εδώ στο ischool πριν 8-9 (!) χρόνια :(
Μη το συζητάς. Δεν έχω και εξεταστική μετά από χρόνια και είναι περίεργα. :look:

Εγώ και μικρή τον τιμούσα τον ύπνο μου, ψέματα δε θα πω! Αλλά την επόμενη μέρα το πρωί που διάβαζα το θέμα είχε πλάκα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Μη το συζητάς. Δεν έχω και εξεταστική μετά από χρόνια και είναι περίεργα. :look:

Εγώ και μικρή τον τιμούσα τον ύπνο μου, ψέματα δε θα πω! Αλλά την επόμενη μέρα το πρωί που διάβαζα το θέμα είχε πλάκα! :P
Τι μας ξημερώνει αύριο άραγε; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τι μας ξημερώνει αύριο άραγε; :(

Ιχ, ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω! Εχω να πάω σε δημόσια υπηρεσία! :bounce:

Τώρα αν μιλας μεταφορικά, ας μη το συζητήσουμε καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top