Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
το καλωσορίζω και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Επαναφορά κι αυτού εδώ.

Ο κανόνας παλιός κι απλός.

Κατά τη διάρκεια της μέρας, μπορεί να θέλουμε να συζητήσουμε περί ανέμων και υδάτων, χωρίς να θέλουμε να σχολιάσουμε απαραίτητα κάποιο συγκεκριμένο post. Αντί να βγαίνουμε σε άσχετα post off, γράφουμε οτιδήποτε, ή απλά λέμε τα νέα μας εδώ.

Από τις 22:30 και μετά, πάμε ξενύχτηδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Σπέρα ψοφιοι.
@Himela[/MENTION] ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΣΙΧΙΜΟΥ που οτιδήποτε Παλέρμο και να παίζατε ήταν στα standards Παλέρμο με οργάνωση και εικονογραφία [MENTION=25223]fockos και αφήγηση Chem.

Φόκε οποιαδήποτε στιγμή βρεις χρόνο στις διακοπές, να στήσουμε ένα να διδάξουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Θες να τα βγάλουμε έξω να τα μετρήσουμε (τα Παλέρμο); :spasiklas:

Δημήτρη πάρε θέση μωρό μου! @dimijim
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Για βγάλτε τα να τα δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ε να λοιπόν!

Εσείς τι έχετε να δείξετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Α να μαι. #25 Σαντορινη η καταγωγή της μαμάς (εχω σόι κι έχω δουλέψει 2 σεζόν) #26 Ρόδος (πατρικό και βάση Chem) #27 Kρητη (τοτε σπουδαζα εκει, σε αυτο εκανα και αφήγηση) δεν ξέρω αν είμαι σε αλλα δεν ειδα.

Δε θυμόμουν πως ήταν chat and fun. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
@klean
Νομιζα οτι το Θαρρος η Αληθεια θα το ειχες προτεινει εσυ στην κατηγορια των παιχνιδιων :loltooth:

Ε να λοιπόν!

Εσείς τι έχετε να δείξετε;

Εγω πολυ μικρος εφτιαχνα διαφορες ιστοριες αηδιαστικες.
Καποιες φορες κατεληγαν και σε θανατο του πρωταγωνιστη ο οποιος ηταν ο περιφημος "Θειος Μπενη".Σαν το βλεπω το θανατο σου μια φαση.
Θα μπορουσαμε να δοκιμασουμε να φτιαχνουν οσοι θελουν διαφορες μικρες ιστοριες απο την φαντασια τους και να τις ανεβαζουν,με βαση μια θεματολογια που θα ψηφιζεται μεταξυ προτεινομενων απο τα μελη ξερω'γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
chem για σε παρακαλω κομμενα τα πολλα πολλα με τη χιμελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
chem για σε παρακαλω κομμενα τα πολλα πολλα με τη χιμελα

Tο μόνο ορθό εκ μέρους σου μέχρι στιγμής είναι το ότι με παρακαλάς.

Θα μάθεις σιγά σιγά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τι κανεις βρε χιμελα; πώς είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
^Κάποιοι γνωρίστηκαν στην καφετέρια του ischool 7 χρόνια πριν... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Καλά είμαι μωράκι μου, δόξα τω Θεώ. Εσύ τι κάνεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
^Κάποιοι γνωρίστηκαν στην καφετέρια του ischool 7 χρόνια πριν... :hehe:
:cry_x: περασαν τα χρονια
Καλά είμαι μωράκι μου, δόξα τω Θεώ. Εσύ τι κάνεις; :)

καλα μωρε κι εγω.. ηρεμα χαλαρα.. ετοιμαζεσαι για πασχα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
:cry_x: περασαν τα χρονια

καλα μωρε κι εγω.. ηρεμα χαλαρα.. ετοιμαζεσαι για πασχα;;

Εσύ Τασούλη μου πάντα θα είσαι ο αυτοκράτορας που βλέπω πού και πού το βίντεο και γελάω!:yes:

Κι εγώ χαλαρά. Πάσχα Αθήνα όταν θα έχουν φύγει όλοι, ερημιά, άδειοι δρόμοι, ησυχία, τέλεια! Ακόμα θυμάμαι μια φωτό που είχα βγάλει πριν λίγα χρόνια τη Βουλιαγμένης ανήμερα του Πάσχα που ήταν κυριολεκτικά άδεια! Good times!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Λοιπόν...
Στα τραπεζάκια της καφετέριας επικρατεί μία βαβούρα, καθώς το άγιο φως χάνει και ξαναβρίσκει την αγιότητά του :P Μερικοί λένε ότι ο παπάς μπεκρόπινε την θεία κοινωνία και άλλοι λένε ότι ήταν θέλημα θεού να σωριαστεί κάτω από την ζάλη (:hehe:).

Όπως και να 'χει, έρχεται το Πάσχα και το σίγουρο είναι ότι όλοι, είτε είναι θρήσκοι θεοσεβούμενοι χριστιανοί, είτε άθεοι, αγνωστικιστές και σκεπτικιστές, την Κυριακή θα φάνε αρνί... Για αυτόν τον λόγο η καφετέρια του iSchool ανακοινώνει το ψήσιμο του οβελία την Κυριακή και καλεί τα μέλη του iSchool να φάνε μέχρι σκασμού :P

Όσοι θα παρευρίσκονται στην εκκλησία για να πουν Χριστός Ανέστη-Αληθώς Ανέστη 5 λεπτά πριν και 5 λεπτά μετά τις 12 και μετά θα πάνε στα μπουζούκια, ευχόμαστε να περάσουν καλά, αλλά να κοιτάζουν τα κινητά τους γιατί θα γίνεται συζήτηση στο θέμα των ξενύχτηδων του iSchool, όπου θα συμμετέχουν όλοι όσοι αποφάσισαν να μείνουν σπίτι τους!

tl;dr: Το iSchool θα μείνει και το Πάσχα δίπλα σου! (:hehe:)

Μη μου δίνετε σημασία, η μάνα μου κάνει νηστίσιμα και δαιμονίζομαι :P Λέω να πάω να φάω γύρο το απόγευμα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanna34

Νεοφερμένος

Η Joanna34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εδω περα επιτρεπονται μονο εφηβοι απο 13 εως 17 (εγω προσωπικα ειμαι 15) .. Θα λεμε πραγματα που μας γινονται στην ζωη θα βοηθαμε ο ενας στον αλλον ΑΛΛΑ οποιος πει την μεγαλυτερη ηλιθιοτητα που σκεφτεται απλα rip κ λυπαμαι κιολας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εύχομαι το νέο έτος να σας φέρνει ευτυχία,υγεία,πρόοδο.Να είναι ένα έτος γεμάτο χαρές,πιο όμορφο και πιο φωτεινό.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top