Γενικό - Ποιο μάθημα απ'τα φιλολογικά της γ'γυμνασίου σας αρέσει περισσότερο;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν περισσότερο τα εξής μαθήματα:
- Αρχαία Ελληνική Γλώσσα
- Λογοτεχνία

Γιατί αρχαία ελληνική γιατί; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Λογοτεχνιιιια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ελένη :inlove:
Αρχαία :inlove:
Λογοτεχνία :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Δραματική ποίηση - Ελένη
Το λατρεύω!!!! Δεν υπάρχει πιο τέλειο μάθημα!!!!!! Δεν υπάρχει ''γιατί'', απλώς είναι τέλειοοο!!!!!!!! :inlove::inlove::inlove:

Ιστορία
Μου αρέσει πάρα πολύ! Καταρχάς είναι η πιο ενδιαφέρουσα ιστορία, όλου του Γυμνασίου!! Διαφωτισμός, σοφιστές, επαναστάσεις!!! :inlove::inlove:

Κοινωνική & Πολιτική Αγωγή - Κ.Π.Α.
Παρότι κάποιοι δεν το κατατάσσουν στα θεωρητικά μαθήματα, εγώ το κάνω.. Η αλήθεια είναι πως μου αρέσει πάρα πάρα πολύυ!!! Τουλάχιστον το κομμάτι της Κοινωνικής αγωγής.. δεν ξέρω για το πολιτικό μέρος.. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρινα Γ

Νεοφερμένος

Η Μαρινα Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αρχαια <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει κανένα φιλολογικό μάθημα..ωστόσο αν πρέπει να διαλέξω..τότε έκθεση επειδή είμαι καλός. (πιστεύω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
H ιστορια. (Νεοελληνικη). Δυστυχως δεν υπαρχει τιποτα για το Γολοντομορ, τα γκουλαγκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Φέτος μόνο η έκθεση (μακάρι να γράφαμε πιο ελεύθερα, όμως!Μας έχει ζαλίσει από τώρα για το πως πρέπει να γράφουμε στις Πανελλήνιες!). Αν είχαμε άλλο καθηγητή, θα μου άρεσε πολύ και η λογοτεχνία πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Baron

Νεοφερμένος

Ο Baron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κατά την γνώμη μου, όλα είναι αρκετά ενδιαφέροντα. Ίσως λίγο πιο ενδιαφέρον είναι το μάθημα της Ελένης, εφόσον γίνεται εισαγωγή στην Δραματική Ποίηση με ένα εξαιρετικό έργο του Ευριπίδη. Η Γλώσσα έχει πολύ ενδιαφέροντα θέματα για έκθεση και τα κείμενα του βιβλίου είναι εξίσου καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Καλα ρε ειναι δυνατον να σας αρεσουν οι ελενες και οι αντιγονες περιασοτερο απο την Ιστορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Ιστορία και λίγο η έκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top