[2014] Πανελλήνιος Διαγωνισμός Βιολογίας

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Πέρσι παίζει να χα πάρει 3 φορές τηλέφωνο για το ίδιο πράγμα και να τους είχα στείλει και δύο mail. Φέτος , στη Β΄ φάση (πριν από ένα μήνα) πήγαμε όσα παιδιά δεν είχαμε παραλάβει βεβαίωση και δώσαμε (ποιος ξέρει για ποια φορά) τη διεύθυνσή μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosbiology1

Νεοφερμένος

Ο panosbiology1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
γιαννη (που γιαννη δεν σ λένε ) ειναι απλα μια βεβαιωση και εμένα που μου την έδωσαν τι κέρδισα ? είναι απαλ ένα χαρτί η όλη εμπειρία μετράει πάντος αυτό που είπες γαι την γ φαση ναι συμφωνώ οτι ειναι άνιση και εγω πιστευω του χρονου μπορω να περασω στην γ αλλα απο εκεί και πέρα είναι θέμα τυχης και ξέρω και για πριν 2 χρόνια όνοαμ δεν λέω αλλα είχε γίνει κλεψιά απο άτομο και τελικα μπήκε ολυμπιάδα ενώ δεν άξιζε !αλλα απο όσο έμαθα φετος απο άλλα δυο παιδια που πέρασαν στους 4 δεν ήταν κατι φοβερό αυτο που τους έβαλαν. Αλλα βέβαια αν καποιος ελιχε ασχοληθεί εστω 2-3 φορλές με μικροσκόπιο και είχε φτιάξει κάποια παρασκευάσματα σίγουρα είχε πλεονέκτημα .

Θα σ λέω ηλία απο εδω κ πέρα σ παει περισσότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

panosbiology1

Νεοφερμένος

Ο panosbiology1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
γιατι δεν μιλας φιλε ηλια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
γιαννη (που γιαννη δεν σ λένε ) ειναι απλα μια βεβαιωση και εμένα που μου την έδωσαν τι κέρδισα ? είναι απαλ ένα χαρτί η όλη εμπειρία μετράει
Mετράει για το βιογραφικό σου σε πανεπιστήμια του εξωτερικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosbiology1

Νεοφερμένος

Ο panosbiology1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ακομα και η απλη διακριση της α φασης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
ακομα και η απλη διακριση της α φασης ?
Βεβαίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosbiology1

Νεοφερμένος

Ο panosbiology1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εσυ ο περασες κ Τρίτη φάση δίνουν τίποτα που ν λέει ότι περνάς β φάση η δεν δίνουν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πα.Κ

Νεοφερμένος

Ο Πα.Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με το διαγωνισμό.. Θα πάω φέτος Β Λυκείου και από πέρσι σκεφτόμουν να πάρω μέρος.. Το θέμα είναι ότι το βιβλίο αλλάζει και ότι δεν έχουμε τα εφόδια για προετοιμασία ( φαίνεται πώς θα αφαιρέσουν κάποιο κεφάλαιο από το βιβλίο της Β και θα προσθέσουν αντίστοιχα το πρώτο κεφάλαιο από το βιβλίο της Γ σε ό,τι αφορά την εξέλιξη και τη θεωρία του Δαρβίνου).. Τι μου προτείνετε να κάνω;; Να προμηθευτώ βιβλία προηγούμενων χρόνιων και να αρχίσω με τα απλά ή να περιμένω να εκδοθεί το βιβλίο;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
θεωρω πως μπορεις να παρεις ενα περσινο βιβλιο και να διαβασεις. Πανω απο ολα ειναι η χαρα της συμμετοχης και η γνώση. Ας φυγει ενα κεφαλαιο και ας παει στης Γ μη σε απασχολει, θα εχεις περισσοτερες γνώσεις εσύ. Πάρε ένα βιβλιο απο καποιο γνωστο κτλ κτλ και διαβασε αν θες. Αλλιώς περιμενε να αρχισουν τα σχολεια και θα σου δώσουν το καινουργιο βιβλίο και εχεις μπροστα σου σχεδον 6μηνες που θεωρω οτι φτανουν και περισσευουν. :D ειμαστε εδώ να σου λύσουμε καθε ειδους απορια που θα σου δημιουργηθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πα.Κ

Νεοφερμένος

Ο Πα.Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ Τάσο97 για την απάντηση!! Θα προμηθευτώ το βιβλίο της Β και της γενικής της Γ και θα αρχίσω "δήλα -δηλά" τη μελέτη!! Είναι ένα μάθημα που πραγματικά λατρεύω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top