ΟΕΦΕ: ΑΕΠΠ

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Απαπαπα τι ναρκωτικα χτυπησαν στον ΟΕΦΕ ΑΕΠΠ και εβαλαν τετοια θεματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Εγω τοο τελευταιο στο Δ το κανα ετσι
Για i απο 1 μεχρι 70
Για j απο 1 μεχρι 30
Αν ταξη[j]="Γ" και ΑΠ[i,j]="+" τοτε
πλ<πλ+1
τελος...
..
.
Χοχο σωστος. Τόσο απλό και εγώ πήγα και έκανα το άλλο το μουρλο. Τι πας και κανείς όταν είσαι μαστουρομενος εεε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depth.hunter

Νεοφερμένος

Η depth.hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Απαπαπα τι ναρκωτικα χτυπησαν στον ΟΕΦΕ ΑΕΠΠ και εβαλαν τετοια θεματα?
ελα ντε!και εγω απορω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Παντως στις λυσεις του οεφε ειναι ακομα πιο κουλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nifty

Νεοφερμένος

Ο nifty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγω τοο τελευταιο στο Δ το κανα ετσι
Για i απο 1 μεχρι 70
Για j απο 1 μεχρι 30
Αν ταξη[j]="Γ" και ΑΠ[i,j]="+" τοτε
πλ<πλ+1
τελος...
..
.

Με αυτή τη λύση,υπολογίζεις το πλήθος των ψήφων που πήραν όλοι οι μαθητές της Γ ενώ εσυ θέλεις να εμφανίσεις το πλήθος των μαθητών της Α που ψήφισαν κάποιον μαθητή της Γ...Οποτε αν ενας μαθητης της Α λυκείου εχει ψηφίσει 2 μαθητές της Γ λυκείου,τότε υπολογίζεις 2 φορές τον ιδιο μαθήτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
για αυτο κτ δεν μ κολλαγε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Επειδη δεν μου τα βγαζει στο προηγουμενο λινκ ειναι δυνατον να μου τα στειλει καποιος η να μου δωσετε ενα διαφορετικο λινκ?

ακυρο τα βρηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Aν εγώ πω πως μου άρεσε το Γ θέμα θα με βαρέσετε; Είναι το καλύτερο που έχω λύσει! Παραθέτω και τη λύση, που είναι κάπως διαφορετική από την επίσημη. Σχόλια δεκτά, γιατί στο debugging χρειαζόμαστε πολλούς προγραμματιστές.
Α, και μόνο τον αλγόριθμο, που είναι και το ζουμί.
Την έγραψα στον διερμηνευτή, αλλά βαριέμαι να βάζω τιμές να δω αν δουλεύει:P
Code:
  Για ι από 1 μέχρι 5
  Για ξ από 1 μέχρι 2
    Σκορ[ι,ξ]← 0
  Τέλος_επανάληψης
Τέλος_επανάληψης

Διάβασε ομάδα1, ομάδα2
σετ<-1
νικες1<-0
νικες2<-0
Όσο σετ<= 5 και νικες1<=3 και νικες2<=3 επανάλαβε
   ποντοι1<-0
   ποντοι2<-0
   σημαια<-ψευδής
   Αρχή_επανάληψης
     Διάβασε όνομα

     Αν όνομα=ομάδα1 τότε
       ποντοι1<-ποντοι1+1
     αλλιώς
       ποντοι<- ποντοι2+1
     Τέλος_αν

     Αν σετ<>5 τότε
       Αν ποντοι1>=25 και ποντοι1-ποντοι2>=2 τότε
         νικες1<-νικες1+1
         σημαια<-αληθής
         σετ<-σετ+1
       αλλιώς_αν ποντοι2>=25 και ποντοι2-ποντοι1>=2 τότε
         νικες2<νικες2+1
         σημαια<-αληθής
         σετ<-σετ + 1
       Τέλος_αν
     αλλιώς
       Αν ποντοι1>=15 και ποντοι1-ποντοι2>=2 τότε
         νικες1<-νικες1+1
         σημαια<-αληθής
         σετ<-σετ+1
       αλλιώς_αν ποντοι2>=15 και ποντοι2-ποντοι1>=2 τότε
         νικες2<νικες2+1
         σημαια<-αληθής
         σετ<-σετ + 1
       Τέλος_αν
     Τέλος_αν

   Μέχρις_ότου σημαια=αληθής
   Κάλεσε Καταχώρηση(σετ,ποντοι1,ποντοι2,σκορ)

Τέλος_επανάληψης

Γράψε ομάδα1,'-'ομάδα2
Για ι από 1 μέχρι 5
  Γράψε 'σετ',ι,':' Σκορ[ι,1],Σκορ[ι,2]
Τέλος_επανάληψης
Αν νίκες1>νίκες2 τότε
   ον<-ομαδα1
αλλιώς
   ον<-ομάδα2
Τέλος_αν
Γράψε 'νικήτρια ομάδα:', ον

--------------
Διαδικασία καταχώρηση(ι,πον1,πον2,Α)
  Μεταβλητές
    Ακέραιες:ι,πον1,πον2,Α[5,2]
  Αρχή
  Α[ι,1]<-πον1
  Α[ι,2]<-πον2
  Τέλος_διαδικασίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Κ γω καπως ετσι το χα στο μυαλο μου αλλα το σκοτωσα σε καποια σημεια :( . Παντως ωραιο σαν θεμα σπαστικο σαν λυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top