Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,986 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,238 μηνύματα σε 78,969 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 449 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιες ελληνικές σειρές βλέπετε;

candygirl96

Μαθητής Α' λυκείου

H candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 276 μηνύματα.

H candygirl96 έγραψε: στις 13:20, 13-01-09:

εμενα μου αρεσουν τα μυστικα της εδεμ!εσας?ποιο αλλη καινουρια σειρα σας αρεσει?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,002 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 00:21, 18-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από yozerehs
Βλέπω : Ευτυχισμενοι μαζί, Λατρεμένοι γείτονες και Φίλα τον Βάτραχό σου... .
Από τα παλιά βλέπω : λίγο το Κωνσταντλινου και Ελένης, Είσαι το ταίρι μου, Θα βρείς τον δάσκαλό σου, λίγο το Καφέ της Χαράς και δέκα λεπτά κύρηγμα...
Παράθεση

mariza100 (Κν)

Μαθητής Α' λυκείου

H Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H mariza100 έγραψε: στις 00:26, 18-01-09:

Λοιπόν , για αρχή λατρεύω το " Λίτσα.com" , το " Ευτυχισμένοι μαζί " , την "Πολ/τοικία" , το "κλειδί του παραδείσου " , εκείνο με την Λίνα Σακκά (...) και τα " Μαύρα μεσάνυχτα " (αν και το τελευταίο έχει αρχίσει να γίνεται βαρετό. . . .). Τώρα γενικά βλεπω : Λάκης ο γλυκούλης , Φίλα το βάτραχό σου , τα μυστικά της εδέμ κ.α
Γενικά , είμαι τηλεορασάκιας αν και τα περισσότερα τα βλέπω τα Σαββατοκύριακα στο internet. . . . ..
Όσο για τα μυστικά της εδέμ τι να σου πω??? Κάποιες φορές οι ατάκες μου φαίνονται τόοοοοσο γελοίες που δεν κρατιέμαι απ ' τα γέλια. . . .
άσε που η Εύα μου έχει ΣΠΑΣΕΙ τα νεύρα. .. .!
Παράθεση

candygirl96

Μαθητής Α' λυκείου

H candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 276 μηνύματα.

H candygirl96 έγραψε: στις 15:07, 23-01-09:

εμενα μου αρεσει πολυ τα μυστικα της εδεμ!
Παράθεση

seferstav

Φοιτητής

H seferstav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H seferstav έγραψε: στις 17:19, 23-01-09:

Ευτιχισμένοι μαζί ανελλιπώς,και από τις άλλες σειρές μπορεί να τύχει να δω καμία εάν προλαβαίνω...εξαρτάται το πρόγραμμα της επόμενης ημέρας...
Παράθεση

Kotatsuneko

Μαθητής Γ' λυκείου

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 17:45, 23-01-09:

Κάμια... Όλες είναι αντιγραφή,καμία πρωτοτυπία
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια