Ποιες ελληνικές σειρές βλέπετε;

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν τα μυστικα της εδεμ!εσας?ποιο αλλη καινουρια σειρα σας αρεσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Βλέπω : Ευτυχισμενοι μαζί, Λατρεμένοι γείτονες και Φίλα τον Βάτραχό σου... .
Από τα παλιά βλέπω : λίγο το Κωνσταντλινου και Ελένης, Είσαι το ταίρι μου, Θα βρείς τον δάσκαλό σου, λίγο το Καφέ της Χαράς και δέκα λεπτά κύρηγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Λοιπόν , για αρχή λατρεύω το " Λίτσα.com" , το " Ευτυχισμένοι μαζί " , την "Πολ/τοικία" , το "κλειδί του παραδείσου " , εκείνο με την Λίνα Σακκά (...) και τα " Μαύρα μεσάνυχτα " (αν και το τελευταίο έχει αρχίσει να γίνεται βαρετό. . . .). Τώρα γενικά βλεπω : Λάκης ο γλυκούλης , Φίλα το βάτραχό σου , τα μυστικά της εδέμ κ.α
Γενικά , είμαι τηλεορασάκιας αν και τα περισσότερα τα βλέπω τα Σαββατοκύριακα στο internet. . . . ..
Όσο για τα μυστικά της εδέμ τι να σου πω??? Κάποιες φορές οι ατάκες μου φαίνονται τόοοοοσο γελοίες που δεν κρατιέμαι απ ' τα γέλια. . . . :lol:
άσε που η Εύα μου έχει ΣΠΑΣΕΙ τα νεύρα. .. .!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει πολυ τα μυστικα της εδεμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seferstav

Νεοφερμένος

Η seferstav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ευτιχισμένοι μαζί ανελλιπώς,και από τις άλλες σειρές μπορεί να τύχει να δω καμία εάν προλαβαίνω...εξαρτάται το πρόγραμμα της επόμενης ημέρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Κάμια... Όλες είναι αντιγραφή,καμία πρωτοτυπία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top