Φροντιστήριο για κατατακτήριες εξετάσεις - τμήμα Νηπιαγωγών

Vasiliki25

Νεοφερμένος

Η Vasiliki25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα!! Είμαι αποφοιτη του τμήματος θεολογίας του Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών και ενδιαφέρομαι για κατατακτήριες στο τμήμα Νηπιαγωγών!! Θα ήθελα να μάθω για τυχόν φροντιστήρια πανεπιστημιακά που θα αναλάμβαναν προετοιμασία για τις ερχόμενες εξετάσεις!! Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με μια αναζήτηση στο ιντερνετ θα βρεις πολλά! Για ένα γνωστό στην Ακαδημίας προς την πλατεία Κάνιγγος, έχω ακούσει καλά λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasiliki25

Νεοφερμένος

Η Vasiliki25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχω κάνει ήδη αναζητήσεις απλά επειδή είναι κοινότητα με εύρος θεμάτων γι αυτό ρώτησα γιατί ίσως υπάρχουν άτομα που έχουν προβεί σε κάτι αντίστοιχο ίσως γνωρίζουν!! Σε ευχαριστώ πάντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top