Γνωρίζετε στη Λάρισα κανένα καλό φροντιστήριο;

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Άλφα-συν, σύγχρονο, ενωμένα, κέντρον......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Παιδιά όποιος ενδιαφέρεται μπορώ να του πω από το φροντιστήριο που πήγαινα -ενωμένα- τους καθηγητές που έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη οι οποίοι κάνουν και ιδιαίτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bandis

Νεοφερμένος

Ο Bandis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια θα ηθελα βοηθεια για κατι.θελω να μου πειτε ποια φροντιστηρια προτινετε(προτιμω μαθηματικα-φυσικη-χημεια-εκθεση)στη λαρισα και αν πιστευετε οτι ειναι καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chocolatecookie

Νεοφερμένος

Η chocolatecookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ποιά φροντιστήρια προτείνετε στη Λάρισα για θετική κατεύθυνση; Ποιό είναι το καλύτερο;

Αν γνωρίζει κάποιος το θέμα ας απαντήσει........................

Έχει πάει κάποιος στα ενωμένα φροντιστήρια στη Λάρισα; Είμαι θετική γ λυκείου και με ενδιαφέρει.Σχόλια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Είχα πάει εγώ (πριν από 5 χρόνια βέβαια) αλλά στην τεχνολογική κατεύθυνση.
Σε γενικές γραμμές ήμουν ευχαριστημένος.
Τα τμήματα ήταν χωρισμένα βάσει δυναμικότητας, ώστε να είναι σε θέση όλοι οι μαθητές να παρακολουθούν χωρίς να μένουν κενά.
Προσωπικά ήμουν σε τμήμα χαμηλής δυναμικότητας, λόγω των βαθμών στις προηγούμενες τάξεις του Λυκείου και η ύλη μας προχωρούσε αργά και αναλυτικά, αφού έπρεπε να καλυφθούν και παλαιότερα κενά. Πιστεύω ότι αυτή η προσέγγιση με βοήθησε.
Τα τμήματα της θετικής κατεύθυνσης, τα οποία ήταν και σημαντικά λιγότερα, τα αναλάμβαναν κυρίως "τα ονόματα" του φροντιστηρίου και οι μαθητές σε κάθε τμήμα ήταν γύρω στους 7.
Οι περισσότεροι καθηγητές που δίδασκαν εκεί είχαν καλή γνώση του αντικειμένου καθώς και μεταδοτικότητα.
Δυστυχώς δε μπορώ να έχω άποψη για την κατάσταση σήμερα, παρά μόνο για τους καθηγητές που είναι ίδιοι με την εποχή που πήγαινα εγώ.

Θα σου συνιστούσα να εμπιστευτείς το συγκεκριμένο φροντιστήριο, αφού οι προσωπικές μου εντυπώσεις είναι θετικές και πιστεύω ότι συνέβαλαν σημαντικά στην επίδοσή μου στις εξετάσεις.

Επειδή δε μπορώ να σου δώσω πληροφορίες που να περιέχουν ονόματα στο φόρουμ, αν θες περισσότερες λεπτομέρειες στείλε προσωπικό μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chocolatecookie

Νεοφερμένος

Η chocolatecookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Th3

Νεοφερμένος

Ο Th3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ενα καλο φροντηστηριο στην Λαρισα ειναι η Εξελιξη στην κεντρικη πλατεια.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoe...zz

Νεοφερμένος

Η Zoe...zz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κάποιος κανένα καλό φροντιστηριο για φυσικη;(γ λυκειου)
 

JohnS

Νεοφερμένος

Η JohnS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ενα καλο φροντηστηριο στην Λαρισα ειναι η Εξελιξη στην κεντρικη πλατεια.!

Μετά από προσωπική εμπειρία έχω να πω: καλύτερα κανείς να μην πάει καθόλου φροντιστήριο, παρά να πάει στο συγκεκριμένο αν έχει υψηλούς στόχους. Απευθύνεται κυρίως σε μέτριους προς κακούς μαθητές. Ένας καλός μαθητής έχει μηδέν βελτίωση.
Καλά φροντιστήρια είναι το Αριστοτέλειο και το Α+
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top